INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-2013, 10:11 PM   #3011
mr.bebe
Member
 
Join Date: Sep 2009
mr.bebe is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sorynel1 View Post
Nu iti trebuie patch pentru asta. Cand incepi primul sezon cu o echipa de club iti poti alege orice nationala doresti.
la inceput imi apar doar nationalele din europa
mr.bebe is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2013, 03:41 PM   #3012
ANAHATA
Member
 
Join Date: May 2008
ANAHATA is on a distinguished road
Default

actualizez cateva campionate pentru 2013 si dau de jucatorii care nu au unde sa joace momentan, cum fac sa fie jucatorul liber la inceput de joc ?
ANAHATA is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2013, 04:18 PM   #3013
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Jucatorul sa fie liber ca sa-l poti cumpara ca free agent cand incepi cariera? Din pacate in FIFAM 08 nu exista aceasta posibilitate! Bine, tu poti sa-i bagi la free agents in editor, dar nu-i vei putea cumpara in joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2013, 04:32 PM   #3014
ANAHATA
Member
 
Join Date: May 2008
ANAHATA is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Jucatorul sa fie liber ca sa-l poti cumpara ca free agent cand incepi cariera? Din pacate in FIFAM 08 nu exista aceasta posibilitate! Bine, tu poti sa-i bagi la free agents in editor, dar nu-i vei putea cumpara in joc.
daca ar fi sa-i transfer la o echipa care nu joaca in campionatul respectiv,aleg 1 an de contract plus clauza mica de 1 euro pentru transfer in caz ca le prelungeste jocul .. n-am incercat dar ce zici merita ?am uitat sa mai zic sa aleg din editor sa fie acel jucator la club din anul din 2006 sa se poata transfera

Last edited by ANAHATA; 15-09-2013 at 04:36 PM.
ANAHATA is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2013, 09:08 PM   #3015
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, asa cred ca se poate, doar ca am impresia ca in FIFAM 08 durata contractelor setate in editor nu corespunde cu ce vezi in joc dupa ce incepi o cariera noua.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2013, 07:47 AM   #3016
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Buna dimineata.Ar trebui sa-mi schimb windows-ul si am nevoie de un sfat.Pana acum acum avut XP-ul si l-as inlocui cu Windows 7.Cum functioneza jocul in W7 ? Multumesc.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2013, 08:56 PM   #3017
NeymarkRm
Member
 
NeymarkRm's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
NeymarkRm is on a distinguished road
Default

Eu il am joc pe Windows 7 pe laptop de aproape un an... si nu am avut deloc probleme cu el, merge chiar foarte bine... acum probabil o sa depinda si de componentele calculatorului sau laptopului tau
NeymarkRm is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013, 09:03 PM   #3018
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Īn prag de sărbători, cu pacea, lumină şi căldură īn suflet, vă doresc sa aveţi parte de zile minunate, de un Moş Crăciun darnic şi bun. Crăciun fericit şi La multi ani!
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2013, 12:36 AM   #3019
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Multumim pentru urare, Marius! Craciun fericit tuturor!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2014, 11:22 PM   #3020
Raus
Member
 
Join Date: Feb 2014
Raus is on a distinguished road
Exclamation Antrenamente

Nu prea am idee cum se fac antrenamentele la fifam 08 ma refer la acele antrenamente pe grupuri, de exemplu dupa ce setez procentele la fitness ,tactics etc si daca nu selectez nimic in dreptul lor din acel tabel atunci antreneaza din fiecare cate putin sau nu antreneaza deloc...sper ca m-am facut inteles.camp.jpg

Last edited by Raus; 28-02-2014 at 04:31 PM.
Raus is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL