INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-2012, 02:13 PM   #1
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default Legacy sau tactical defending?

voi ce folositi tactical sau legacy defending?mie mi se pare k mai bine e cu legacy...la tactical trebuie sa fii aproape de om sa il deposedezi...si mai ales eu cum joc din tastatura imi e greu sa joc tactical...voi cum jucati?
alinuuu is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2012, 02:22 PM   #2
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Joc cu tastatura si joc numai cu tactical.Daca joci cu legacy strici toata frumusetea de a gandi jocul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2012, 05:12 PM   #3
stelist021
Member
 
stelist021's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Oradea
stelist021 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by matiluchi View Post
Joc cu tastatura si joc numai cu tactical.Daca joci cu legacy strici toata frumusetea de a gandi jocul.
conteaza si la ce dificultate joci
stelist021 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2012, 06:58 PM   #4
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default

pai eu joc cu astia online...nush cu naiba fac k ma bat toti...si cu tactical nu pot juca..cu legacy asa si asa da nush ce sa mai fac nu ii dau de cap jocului :|...nush ce setari sa folosesc sa ma ajute mai mult :|..vreo idee ceva?
alinuuu is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 12:12 AM   #5
TylicaJr
Member
 
Join Date: Oct 2012
TylicaJr is on a distinguished road
Default

legacy era cea mai buna decat tineai pe sprint si pe pase si intra direct jucatoru la mingie ... dar la ultimate team cum joc eu nu merge decat tactical nu ma lasa sa schimb e impietrita aia cu defending cand dau sa joc online... si nu intra e varza pe tactical te dribleaza aia imediat ...
TylicaJr is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 12:57 PM   #6
Vdcnsrg
Member
 
Join Date: Oct 2012
Vdcnsrg is on a distinguished road
Default

Vad ca si eu am mari probleme cu apararea. De ex cand ataca, si sunt langa el, daca schimba directia imi ia secunde bune sa ajung iar langa el. Zici ca merg in reluare dintr-o data. HELP?
Vdcnsrg is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 05:03 PM   #7
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Vdcnsrg View Post
Vad ca si eu am mari probleme cu apararea. De ex cand ataca, si sunt langa el, daca schimba directia imi ia secunde bune sa ajung iar langa el. Zici ca merg in reluare dintr-o data. HELP?
pai trebuie sa tii apasat "C" si "S" da trebuie sa fii atent si daca intri trebuie sa intri decisiv...e bun tacticalul dar...trebuie sa joci k disperatul pana sa controlezi tactica asta :|..eu pot juca la OTP legacy..nush ultimate k nu joc...am cumparat jocul doar pentru cupele si campionatele online
alinuuu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL