INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-04-2009, 02:45 PM   #161
smeddy
Member
 
Join Date: Jul 2008
Location: Bcuresti
smeddy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by BuLLeT View Post
OVR jucatorilor de la CFR Cluj sunt prea mari, nu cred ca merita Pereira 81 sau 83 cat o avea si Gabi Muresan 81. Tony la fel...81? Pai inseamna ca CFR Cluj are fundasi mai buni decat Manchester United care il are pe Garry Neville cu 79, pe Wes Brown cu 81 Fabio 67, doar Rio Ferdinand ce are 88 la OVR. CFR Cluj a facut eventul o singura data si gata, avem jucatori foarte valorosi...
In rest, patchul este foarte bun si sper sa o tineti tot asa Fifa Romania.
Da ai dreptate nici eu nu sunt de acor cu OVR jucatorilor de la cfr cluj,cred ca pereira isi merita ovr,dar in nici un caz muresan si tony
__________________
Dumneata ce loc ai ba 6 si dumneata 4,a deci aici intr-e voii sunt eu,ai 5 nu 17 pei atunci in spate,ce vorbest mai smechere cat e ceasu,pei,cei intr-e 4 si 6,5,pei si 5 nu e acelas lucru cu 17 dupa amiaza
smeddy is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 04:29 PM   #162
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Pentru cel cu -rep.Chiar nu ma deranjeaza,sa stii.Imi place ca ti-ai zis parerea.

"in mom de fata p marin ii cel mai bun de lka steaua cu diagonalele lui perfecte si centrari mai bune ca ale lui banel sau alti"

Petre Marin,are clar centrari mai buni decat ale lui Banel dar nu era vorba ca e un jucator slab.Orice jucator trecut de 32 de ani incepe sa "respire mai greu" sau cum sa zic.Oboseste foarte repede Marin,are 36 de ani ce naiba.Trebuie gasit un inlocuitor,repede pentru el.Nu se stie cat mai poate juca.


Si da,jucatorii de la CFR nu merita peste 80 poate decat Kone si Dubarbier merita 81-82.
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 12:28 PM   #163
tigerboy51
Member
 
tigerboy51's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
tigerboy51 has a little shameless behaviour in the past
Default

nu exista nici un jucator in liga 1 care sa merite mai mult de 78, O'Shea de la Man UTD are 76 sau 78 ovr si joaca titular si nu exista in liga 1 jucator mai bun decat O'Shea asa ca nu mai spuneti ca Kone sau Dubarbier sau mai stiu eu cine merita 80, ca sunt vai de ei, cand vor ajunge pe la inter sau Fiorentina asa cum au ajuns chivu si mutu, atunci o sa merite 81, 82
tigerboy51 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 01:13 PM   #164
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Nu stiu ce tot faceti atata tam-tam pentru niste skiluri . Mie mi se par ok .....Cred ca din Romania cele mai mari skiluri adica in jur de 80 ar fi trebuit sa aibe doar : Lobont,Danciulescu,Goian,Dubarbier,Kone si Fratii Costea . Nu stiu daca am scapat pe cineva ...dar asta e parerea mea!
invisible is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 02:12 PM   #165
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Costea cel mic nu merita mai mult de 72.Totusi are 20 de ani.
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 02:21 PM   #166
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Dar nu varsta conteaza in stabilirea skilullui.Oricum,eu unul spun sa lasam pe cei ce se pricep la asta.Voi stiti cat de greu este sa faci skillul unui jucator,daca il faci obiectiv?Eu la fifa08 am creat petrolul,si,dupa o lista de jucatori,si doua-trei meciuri vazute,pune-te taticul si fa-le skillurile,fara sa am mai multe informatii despre ei.Nu am vrut sa le dau din burta,sau la valori maxime,si sa stai sa creezi vreo 17 jucatori,crede-ma ca nu-i usor.Va dati seama cum este sa creati la vreo 70 de echipe?Si sa fi si atent,ca daca nu,vin unii cu toata armata africana cu gura mare pe aici,si asa,vin oricum...
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 04:23 PM   #167
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by RF7 View Post
Costea cel mic nu merita mai mult de 72.Totusi are 20 de ani.
Eu sunt de acord cu tine nu merita mai mult de 72 , dar tu esti de acord cu mine ca nu conteaza varsta?
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 07:49 PM   #168
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Da sunt total de acord ca nu conteaza varsta.Ma refeream ca in momentu de fata nu e la puterea sa maxima.E inca in crestere la asta ma refeream
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2009, 08:35 PM   #169
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Ati umplut atatea pagini de cearta cand puteti sa editati skillurile la echipele la care nu va convin si gata. Eu cel putin am avut la Steaua , CFR si Dinamo de modificat cate ceva.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2009, 09:15 PM   #170
fofo
Banned
 
Join Date: Nov 2008
fofo is an unknown quantity at this point
Default

Toti jucatorii din patch obosesc foarte foarte repede....si CFR ii mult mai buna decat in realitate
fofo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:44 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL