INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-02-2009, 09:44 PM   #101
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Daca aveti buguri, v-as ruga frumos sa mi le trimiteti la daniel@fifaromania.net. Ma refer la bugurile legate de pozitiile si atributele jucatorilor, nu de alta, dar e plin de sobolani pe aici si nu vreau sa le fim noi sursa de informatii.

Recunosc ca sunt greseli in legatura cu jucatorii, dar nu uitati un lucru. Foarte putini sunt cei care ne-au oferit informatii in legatura cu jucatorii din Liga II. Inteleg problema cu Muresul Deva, dar eu nu am de unde sa gasesc pozitiile unor jucatori cand la unii nici macar data nasterii nu o stiam.

Am cautat informatii despre multi jucatori, iar cand am gasit, puteti sa fiti siguri ca le-am pus pozitiile si atributele corecte.

Cat despre cazurile de la Steaua si Dinamo, acolo nu sunt numerele puse aiurea. Toate echipele din Liga I au avut numerele facute dupa ultima etapa de anul trecut, acum in februarie am facut transferurile si jucatorii ce au venit acum nu aveam cum sa aflu ce numere au. La Niculescu pur si simplu am uitat de umarul 99, el a primit numarul 11 pentru ca atunci cand l-am adaugat la Dinamo, acel numar era liber. Imi cer scuze fanilor dinamovisti ce se simt ofensati de confuzia asta, dar nu a fost ceva facut intentionat, in viitor vom avea grija ca acest lucru sa nu se mai intample. Acelasi lucru este valabil si la Liga II, acolo unde am avut ce numere sa punem, am pus, acum ca s-au facut transferurile, nu am avut de unde sa stiu ce numar va primi un jucator ce a fost recent cumparat.

De asemenea, in Romania transferurile se fac in purul stil romanesc. Un jucator da probe sau joaca 2 meciuri de pregatire numai ca sa plece mai apoi la alta echipa.

Recunosc ca e vina noastra, loturile au fost facute din noiembrie cand inca erau actuale si numerele si jucatorii de la echipe, daca scoteam patchul la timp, nu mai aveam unele probleme.

Cat despre jucatorii din Liga I. Imi asum raspunderea pentru ca nu am fost deloc atent la unii jucatori la pozitie si numere. Dar nu cred ca sunt chiar atat de multi jucatori cat sa deranjeze. Fiind echipe mari, nu mai m-am documentat sau am tratat superficial problema pozitiei sau a unor atribute pentru ca nu ma gandeam ca am cum sa gresesc, in viitor voi fi mai atent la sursele de informatii pe care le gasesc, dar nu cred ca sunt mai multe greseli decat anul trecut sau decat ar fi cazul. E omeneste sa gresesti si de aceea avem nevoie de ajutorul vostru.

Daca vreti sa ne ajutati, dati-ne informatii despre echipele voastre preferate, dar nu chestii pe care le gasesti cautand lot fortuna covaci pe net, chestii pe care voi le cunoasteti despre jucatorii vostri preferati. Ca alearga bine, ca suteaza excelent cu stangul, ca are dribling extraordinar, ca e jucator egoist si scandalagiu, chestii pe care vreti sa le vedeti in RLSP, nu lucruri pe care eu, care nu sunt fan al respectivei echipe, nu am cum sa le aflu.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 13-02-2009, 09:50 PM   #102
alexm
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Roman Neamt Romania
alexm is on a distinguished road
Default

mns ai dreptate cu sobolani.....asa este sunteti cei mai tari bafta
si am uitat sa zic in postul trecut ca cei de la fifap... sunt doar niste copii care sunt la scoala sau liceu dar nu ca cei de la fifaro care sunt la facultate si e mult mai greu sa scoata un patch ..........
urasc pe cei ce critica fifaromania
alexm is offline  
Old 13-02-2009, 09:50 PM   #103
chinamann
Member
 
Join Date: Jun 2008
chinamann is on a distinguished road
Default

Mey fratzilor va felicit pt ce ati facut dar...Dar trebuia sa va uitati si voi pe transfermarkt inainte si sa le faceti ovr-ul la jucatori la adevarata lor valoare. Nu de altceva dar daca lui Muresan de la Cfr i-ati facut ovr-ul 80 atunci lui Radoi daca era trebuia sa il faceti de 90. Si mai multi jucatori de la Cfr cred k au ovr-ul mult prea ridicat.In rest e bun patch-ul. felicitari inca o data!!!
chinamann is offline  
Old 13-02-2009, 09:55 PM   #104
Metalhead
Nick vechi: st3v3-0
 
Metalhead's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Oradea
Metalhead is just really niceMetalhead is just really niceMetalhead is just really niceMetalhead is just really nice
Send a message via Yahoo to Metalhead
Default

Intr-adevar skill-urile unor jucatori sunt cam ridicate. Uitati-va la jucatorii echipelor de mijlocul clasamentului din Anglia, si uitati-va la jucatorii nostri, mai ales cei de la CFR.
In rest e un patch de nota 10
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Metalhead is offline  
Old 13-02-2009, 10:03 PM   #105
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Foarte bun patch! Ati facut totul foarte realist, inclusiv arbitrajele cred . Mai sunt cateva mici bug-uri dar in rest e cel mai bun patch de pana acum! Felicitari!
Theo1948 is offline  
Old 13-02-2009, 10:31 PM   #106
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

super tare patchul, chiar daca nu are fete specifice jucatorii aduc putin cu cei din realitatea
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline  
Old 13-02-2009, 11:10 PM   #107
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Alexa mi-se pare unu dintre cei mai apropiati de realitate, chiar daca la formatul fetei nu e chiar faorte asemanator, dar per total iti dai seama ce jucator e...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline  
Old 14-02-2009, 11:03 AM   #108
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Scuzati-ma ,poate sunt off-topic.Vreau sa ma bag si eu la seed sa va ajut,dar eu uploadez de obicei cu max 60kb/s,desi am 6mb/s... voi ce latime de banda aveti?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline  
Old 14-02-2009, 11:28 AM   #109
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

eu 4mb/s si fac upload cu 4mb/s (nu acuma)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline  
Old 14-02-2009, 12:04 PM   #110
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
eu 4mb/s si fac upload cu 4mb/s (nu acuma)
Upload cu 4? Oau... aviz celor care au incercat...merge cinematics patch 09 peste rlsp?Astept raspuns doar de la cei care au incercat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:41 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL