INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-11-2008, 02:43 PM   #31
Rodrigo23
Member
 
Join Date: Nov 2008
Rodrigo23 is on a distinguished road
Default Prea mult

E primul meu post aici,vreau sa salut comunitatea FIFAROMANIA! Parerea mea e ca depuneti o munca titanica,ca nu are rost sa faceti mai mult de 2-3 stadioane,cele 2 omologate pt CL "Steaua" si "Constantin Radulescu",poate si cel al Ceahlaului.Restul nu se pot numi stadioane,nu sunt nici de nivelul ligii aIVa din Anglia. Echipamentele sunt peste nivelul celor facute de EA,cred ca patchul ar trebuii facut in atmosfera fifa,poate un ziar in manager mode si ajunge,la urma urmei voi nu primiti nimic de pe urma patchului asta,poate timp pierdut aiurea.Si mai sunt si dobitoci,care sunt nemultumiti.
Rodrigo23 is offline  
Old 29-11-2008, 04:18 PM   #32
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Rodrigo23 View Post
E primul meu post aici,vreau sa salut comunitatea FIFAROMANIA! Parerea mea e ca depuneti o munca titanica,ca nu are rost sa faceti mai mult de 2-3 stadioane,cele 2 omologate pt CL "Steaua" si "Constantin Radulescu",poate si cel al Ceahlaului.
2-3 stadioane poate face orice echipa de editare (sau poate nu) , de aia sunt ei mult mai buni ca restul , pentru ca nu fac putin si prost. Chiar daca dureaza mai mult , sa fie bine facut.
C.RoNaLdO7 is offline  
Old 30-11-2008, 04:55 PM   #33
alyn94nike
Member
 
Join Date: Oct 2008
alyn94nike has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Stadioanele din RLSP 08 au intrat in renovare. In principiu vor fi schimbate unele texturi prea "tipatoare", unele tabele, vor fi refacute bancile de rezerve daca este cazul si gardurile. Pentru a le face cat mai reale as vrea si eu sa stiu ce nu v-a placut si ce credeti ca poate fi imbunatatit. Totusi vreau ca mesajele voastre sa fie legate strict de stadion, nu de steaguri, de plasele portilor (care sunt cele din FIFA) sau de alte lucruri care se gasesc pe stadion in timpul meciurilor.
As mai vrea ca tot pe stadionul Dan Paltinisanu' ( Poli Timisora ), pe acele tabele ce inconjoara terenul sa nu scrie numai RLSP 09 ( sau geva de genul, am vazut in rlsp 09 demo ), as vrea sa scrie sponsorii Timisoarei ex: berea aceea ( motou: B.........r, prietenii stiu de ce. ), bineinteles daca se poate.
alyn94nike is offline  
Old 13-12-2008, 11:58 AM   #34
octavian8b
Member
 
octavian8b's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
octavian8b is an unknown quantity at this point
Default

eu asi vrea sa inlocuiti tabela veche de pe stadionul Valentin Stanescu cu cea noua si daca se poate sa facei banca de rezerve mai realista...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
octavian8b is offline  
Old 26-12-2008, 12:40 AM   #35
Never Walk Alone
Nick vechi: gamer_razvan08
 
Never Walk Alone's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Never Walk Alone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Banci rezerve Steaua - Da, dar am nevoie de o poza frontala cu scaunele
[TTACH]2429[ATTACH]

____
daca ati putea pune la Ghencea pe margine autocarul, chiar daca suna ciudat, sau chiar salvari, baieti cu targa, su chiar pe alte stadioane, ar fi frumusel mai realist, si la intrare la stadion daca se poate un fel de observator stand pe scaun.Una din ce am zis daca s-ar face ati merita tot.SUNTETI CEI MAI BUNI.SEZON DE SEZON.Succes in continuare
steaua-autocar.jpg
Attached Images
File Type: jpg 7.jpg (74.5 KB, 33 views)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

/7171/13252vh0.png[/img][/url]

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Never Walk Alone is offline  
Old 31-12-2008, 11:21 PM   #36
anonimul
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: In lumea de dincolo
anonimul has a little shameless behaviour in the past
Default

cred ca rlsp 2009 (full) va fi misto tare ii felicit pe ce-i de la fifaromania si pe stefan ala
anonimul is offline  
Old 31-12-2008, 11:25 PM   #37
anonimul
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: In lumea de dincolo
anonimul has a little shameless behaviour in the past
Default

sper ca la tabela sa nu mai apare tot timpul staeua - diamo macar puneti ecmblema stelei mah
anonimul is offline  
Old 04-01-2009, 12:32 AM   #38
sonyx
Member
 
Join Date: Jan 2009
sonyx is on a distinguished road
Default

postez pentru a face 10 posts sa pot face un topic nou .
sonyx is offline  
Old 04-01-2009, 01:07 PM   #39
Hyperion69
Member
 
Join Date: Nov 2008
Location: Piatra-Neamt
Hyperion69 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sonyx View Post
postez pentru a face 10 posts sa pot face un topic nou .
) macar de ai posta folositor... (sorry de off)
Hyperion69 is offline  
Old 04-01-2009, 03:13 PM   #40
stefan
Guest
 
Default

In 2 luni s-au postat 4 pagini de aberatii si vreo 2-3 mesaje utile deci cred ca nu mai are rost sa tin topicul deschis.
 
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:37 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL