INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-10-2008, 12:07 PM   #1
Dark_lord
Banned
 
Join Date: Nov 2007
Location: Severin , craiova, bucuresti.....pe aici pe net :P
Dark_lord is an unknown quantity at this point
Default RLSP 2009 (full)

Cam, cate echipe va contine RLSP 09? va fi si liga II?
Dark_lord is offline  
Old 05-10-2008, 12:12 PM   #2
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Dark_lord View Post
Cam, cate echipe va contine RLSP 09? va fi si liga II?
De abia a aparut jocul si voi vreti RLSP...chill
 
Old 05-10-2008, 01:26 PM   #3
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Dark_lord View Post
Cam, cate echipe va contine RLSP 09? va fi si liga II?
din cate am vazut eu ca a zis stefan nu cred ca va fi nici un RLPS 09 desi nu m-as mira daca ar aparea...
__________________
BADABING BADABANG BADABOOM
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rapid(FZR) is offline  
Old 05-10-2008, 01:48 PM   #4
Undeath
Banned
 
Join Date: Sep 2006
Undeath is infamous around these partsUndeath is infamous around these parts
Default

Pai asa spun de vreo 2 ani incoace, dar tot il vor lansa.
Undeath is offline  
Old 05-10-2008, 01:52 PM   #5
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Stefan a zis ca s-ar putea sa nu apara si ca viitorul RLSP e incert. Daca ati fi citit pe blog, ati fi putut afla care e situatia in momentul de fata.

Undeath, nu cred ca s-a zis in ultimii 2 ani, la Fifa 08 si 07 ca RLSP nu va aparea.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 05-10-2008, 01:58 PM   #6
Undeath
Banned
 
Join Date: Sep 2006
Undeath is infamous around these partsUndeath is infamous around these parts
Default

La FIFA 08 nu a fost scandalul ala ca ati anulat RLSP-ul ca va frant inima niste useri injurandu-va ? parca asta era povestea. Si din cate mai tin minte, si la 07 a fost aproape la fel, ati facut un anunt pe blog sa nu mai cerem aiurea RLSP ca s-ar putea sa il anulati.
Undeath is offline  
Old 05-10-2008, 02:15 PM   #7
stefan
Guest
 
Default

Tu de ce trebuie sa postezi prostii in fiecare topic? Nu vezi ca nimeni nu iti da dreptate? La FIFA 08 n-a fost nici un scandal, RLSP 08 v2 n-a aparut pentru ca n-a lucrat nimeni la el.

Cum eu nu mai lucrez la patchuri din decembrie 2007 si in echipa avem oameni noi, nu avem de unde sa stim cat de repede lucreaza deci nu putem spune ca apare pe DD.LL.2008. Cel mai bine e sa va vedeti de treaba, daca intr-o zi il gasiti pe site e bine, daca nu, asta este.
 
Old 05-10-2008, 02:17 PM   #8
Undeath
Banned
 
Join Date: Sep 2006
Undeath is infamous around these partsUndeath is infamous around these parts
Default

Nu am spus nimic de versiunea 2. Am vorbit strict de prima versiune, cand parca v-a injurat cineva, sau vi s-a furat continutul patch-ului iar voi l-ati anulat si apoi a fost foarte multa drama pe forum si pana la urma a aparut.
Undeath is offline  
Old 05-10-2008, 02:18 PM   #9
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Undeath View Post
La FIFA 08 nu a fost scandalul ala ca ati anulat RLSP-ul ca va frant inima niste useri injurandu-va ? parca asta era povestea. Si din cate mai tin minte, si la 07 a fost aproape la fel, ati facut un anunt pe blog sa nu mai cerem aiurea RLSP ca s-ar putea sa il anulati.
da si eu tin minte ca a fost ceva degringolada la 2008 versiunea a doua ca ei au spus ca o sa faca o sa il faca si pana la urma nu mai a aparut nimic...dar sper sa apara anul asta macar cu liga 1.eu abia acum imi dau seama ce complex e un patch facut de ei dupa ce am ncercat si alte patch-uri ale altor echipe de care vreau sa uit cat mai repede cu putinta
__________________
BADABING BADABANG BADABOOM
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rapid(FZR) is offline  
Old 05-10-2008, 02:19 PM   #10
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Undeath View Post
Nu am spus nimic de versiunea 2. Am vorbit strict de prima versiune, cand parca v-a injurat cineva, sau vi s-a furat continutul patch-ului iar voi l-ati anulat si apoi a fost foarte multa drama pe forum si pana la urma a aparut.
N-am anulat nimic, vorbesti degeaba.
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:41 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL