INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-03-2013, 01:00 AM   #1
Juvee
Member
 
Join Date: Feb 2013
Juvee is on a distinguished road
Default patch liga 1?

nu mai scoateti rlsp sau cum se numea patchul pe care il faceati voi?
Juvee is offline  
Old 01-03-2013, 08:18 AM   #2
yogibeer
Member
 
yogibeer's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Location: Iasi
yogibeer is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to yogibeer
Default

Ba exista, cauta-l pe sait.
yogibeer is offline  
Old 01-03-2013, 10:42 AM   #3
Juvee
Member
 
Join Date: Feb 2013
Juvee is on a distinguished road
Default

ultimul rlsp este pentru fifa 12.
Juvee is offline  
Old 01-03-2013, 06:10 PM   #4
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

Cati ani ai? Exista un site care se numeste www.google.ro , pe el poti cauta acest patch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline  
Old 01-03-2013, 06:12 PM   #5
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by vladzava View Post
Cati ani ai? Exista un site care se numeste www.google.ro , pe el poti cauta acest patch.
lasa-l frate ca e depasit..
paulica39 is offline  
Old 01-03-2013, 10:45 PM   #6
Juvee
Member
 
Join Date: Feb 2013
Juvee is on a distinguished road
Default

am zis ca mi-am facut si eu cont pe un forum unde pot gasi raspunsuri la niste intrebari din partea unor oameni competenti, dar se pare ca am primit raspunsuri de la niste copii cu creierul mai mic decat un ou de prepelita.

in legatura cu intrebarea ta, am 22 de ani. iar daca tu gasesti pe google rlsp 2013, inseamna ca esti de 100 de ori mai destept decat mine, daca nu gasesti, inseamna ca persisti in prostie.

cred ca intrebarea mea a fost destul de clara "nu mai scoateti rlsp sau cum se numea patchul pe care il faceati voi?" ; deci RLSP, nu ***, *** sau ce o mai fi pe net. (vad ca-mi cenzura forumul acele 2 cuvinte asa ca am pus liniute)


edit: si va rog nu va mai bagati in seama doar pentru +1, ca sigur cei care au vorbit in basini mai sus, nu sunt trecuti de 16 ani. daca e sa primesc un raspuns, macar sa fie cu bun simt. sunt satuli de copii imaturi si lipsiti de respect.

Last edited by POLI.2011; 02-03-2013 at 06:12 PM.
Juvee is offline  
Old 02-03-2013, 09:02 AM   #7
vladzava
Member
 
vladzava's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Romania
vladzava will become famous soon enoughvladzava will become famous soon enough
Default

Mai baiatule, pe acest forum s-a zis de cateva mii de ori ca nu se va face RLSP 13 si e logic ca celelalte patchuri nu sunt facute de acest site, scrie acolo de ce site sunt facute!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

MEREU UNICUL CAPITAN...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
NOI SUNTEM DINAMO!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladzava is offline  
Old 02-03-2013, 12:02 PM   #8
Juvee
Member
 
Join Date: Feb 2013
Juvee is on a distinguished road
Default

vai de capul tau, gandesti cu cotul. acum o dai la intors, pana acum exista acel patch, trebuia sa caut pe google, acum nu e esti fenomenal, probabil parintii tai sunt foarte mandri de tine. tot tu ma iei cu "mai baiatule" si sigur doar ce ti-ai scos buletinul, in primul rand eu am intrebat de rlsp, daca erati baieti de treaba si aveati un creier normal, raspundeati frumos, dar de cand copiii si-au tras net din alocatia scolara, incep sa faca bascalie din tastatura cu toate ca nu cunosc persoana de care fac ei misto si se dau mari si tari intre 4 pereti. oricum nu esti singurul, sunt multi, macar asta e scuza ta. si in al 2-lea rand m-am uitat oleaca pe forum si am gasit un topic in legatura cu rlsp 2013, dar doar ce aparuse fifa 13 atunci si era logic ca n-avea cum sa apara acel patch asa de repede. imi poti arata si mie de "cate mii de ori" s-a spus ca nu se mai face acest patch? eu am gasit doar acel topic de care am spus mai sus, oricum doar ce mi-am facut cont aici, si deja au inceput sa-mi sufere pustii lesinati din fata monitorului.

in fine, am inteles ca nu se mai face acest patch, hf!
Juvee is offline  
Old 02-03-2013, 06:12 PM   #9
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

RLSP 13 nu se stie daca apare, veti vedea pe site stirea cand este ceva concret pana atunci TOPIC INCHIS!
POLI.2011 is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL