INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-2012, 03:41 PM   #1
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default FIFA 13, merita cumparat sau nu?

FIFA 13, sunt impotriva pirateriei si vreau sa enumerati motivele pentru care cei care joaca fifa "neoriginal" ar trebui sa cumpere jocul original, in primul rand explicati care sunt avantajele de a putea juca online. Vreau ca prin acest tread sa convingem cat mai multi sa cumpere, pe cat posibil, jocul original :P.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2012, 04:45 PM   #2
SorinS
Member
 
Join Date: Jan 2012
SorinS is on a distinguished road
Default

Iti pot da n motive pentru care multi nu o cumpara. Unii sunt copii si nu au bani. In Romania e destul de greu sa te duci la mamica sa ii ceri 2 mil pentru fifa. Altul ca unii nu cunosc avantajele cumpararii unui joc original. De exemplu pentru cineva care da cateva sezoane in cariera nu se merita sa cumpere jocul dupa parerea mea.
SorinS is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2012, 05:02 PM   #3
bogdy_red_dog
Member
 
bogdy_red_dog's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
bogdy_red_dog will become famous soon enoughbogdy_red_dog will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by SorinS View Post
Iti pot da n motive pentru care multi nu o cumpara. Unii sunt copii si nu au bani. In Romania e destul de greu sa te duci la mamica sa ii ceri 2 mil pentru fifa. Altul ca unii nu cunosc avantajele cumpararii unui joc original. De exemplu pentru cineva care da cateva sezoane in cariera nu se merita sa cumpere jocul dupa parerea mea.
foarte bine zis
__________________
PREZENT PENTRU CULORI
bogdy_red_dog is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 10:50 AM   #4
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

jocul original merita cumparat in momentul in care fifa reprezinta o pasiune pt tine. Eu cel putin, mi-am cumparat xbox-ul doar pt fifa, alt jocu nu joc, si nici nu cumpar. Daca joci doar career mode, atunci nu merita. Daca vrei sa iti masori fortele cu alti useri, atunci merita din plin sa il cumperi. Eu unul nu regret, indiferent daca pt altii e o dezamagire sau nu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by reddyBo; 05-10-2012 at 10:52 AM.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 03:09 PM   #5
BadBoy_Damyan
Member
 
BadBoy_Damyan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Bucuresti
BadBoy_Damyan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to BadBoy_Damyan
Default

Deci jocul este ok dar jucatorii pe care ii intanlesti in jocurile online sunt de toata jena ... totii copilasii de 9-10 ani sunt calare pe acest joc ... cand joci cu ei nu stiu sa lege 2 pase pe la mijlocul terenului si fug cu un singur jucator in benzi .... alearga de la o poarta la alta fara a pasa ... mai sunt unii care joaca numai din degajari tot meciul ....

astfel de meciuri mi-au luat cheful de joc ... e urat cand vezi ca tu te chinui sa ajungi la poarta sa dai un gol si vine un astfel de colilas si te ia la alergat tot terenul cu o echipa ca barcelona ...


mie unul imi pare rau ca am dat banii pe acest joc ...
prefer sa imi fac nervi gratis nu pe 200 ron
BadBoy_Damyan is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 04:12 PM   #6
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Daca tu esti frustrat si nu poti construi o aparare bine organizata pentru a opri 2 contra-atacuri sau un joc de banda bun e vina ta nu a lor!Ei nu pot da goluri de pe benzi doar cu centrari iar daca esti un jucator valoros ii vei opri destul de usor!.Si in plus NU esti obligat sa joci joc de pase?!Cred ca esti frustrat ca acei copii de 9-10 ani te bat

on:Fifa 13 merita cumparat pentru modul online daca esti mare fan fifa...daca joci doar 3-4 cariere nu merita!
__________________
Diavol Rosu
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 04:40 PM   #7
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

adevarat,tipul de jucatori care joaca atat de slab sunt extrem de previzibili si pot fi batuti usor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 04:48 PM   #8
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

Quote:
Originally Posted by BadBoy_Damyan View Post
Deci jocul este ok dar jucatorii pe care ii intanlesti in jocurile online sunt de toata jena ... totii copilasii de 9-10 ani sunt calare pe acest joc ... cand joci cu ei nu stiu sa lege 2 pase pe la mijlocul terenului si fug cu un singur jucator in benzi .... alearga de la o poarta la alta fara a pasa ... mai sunt unii care joaca numai din degajari tot meciul ....

astfel de meciuri mi-au luat cheful de joc ... e urat cand vezi ca tu te chinui sa ajungi la poarta sa dai un gol si vine un astfel de colilas si te ia la alergat tot terenul cu o echipa ca barcelona ...


mie unul imi pare rau ca am dat banii pe acest joc ...
prefer sa imi fac nervi gratis nu pe 200 ron
ai dreptate... am jucat la ultimate team, eu echipa asa si asa, aia numai cu viteza de 99 99... nici nu apucam sa dau pasea ca aia erau superman...eu pasam jucam, am posesie ca barcelona si pac gol, dar nu pe contraatac, ci din faze penibile, sa nu mai zic ca toti buti tin apasat numai DDDDDDDD, rup tasta) am dat delete la ultimate team ca nu mai pot de nervi si am revenit pe tastatura, pana cand ma obijnuiesc cu gamepadul

deja dupa 2 zile m-am cam plictisit de fifa, deci asa de bun e, incat te plictisesti repede...parca mai bun e modul kick off, decat ca joci la online

de meritat cumparat nu stiu ce sa zic...lucrurile bune din fifa12 nu le-au pastrat, au introdus lucruri bune si in fifa13, dar prea random si penal este in unele faze

PS: eu care eram maestru in aparare, si nu primem mai mult de 1 gol, la ultimate team mi-o furam cu 7-1, 6-3 ), trebuie sa joci la intamplare ca sa faci ceva
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2012, 09:40 PM   #9
gabi41119842003
Member
 
Join Date: Nov 2003
gabi41119842003 is on a distinguished road
Default

Eu mi-am luat aparatori gold pe benzi si asa reusesc sa-i ajung pe benzi si sa-i deposedez. Mai sunt jucatori cu super-echipe care au la chemistry-100 si numai jucatori gold, dar care nici nu stiu sa joace si incaseaza 2-3 goluri.
Eu am ajuns cu o echipa modesta pana in divizia 3, dar acum am retrogradat si sunt in diviza 4.

EDit: Ca sa fiu pe subiect, eu zic ca merita cumparat daca joci online, acolo e distractia si simti totusi ca joci pentru ceva.
__________________
All guilt is relative. Loyalty counts. And never let your conscience be your guide
gabi41119842003 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 12:40 AM   #10
boddy_me
Member
 
Join Date: May 2009
boddy_me is on a distinguished road
Default

Nu mai puteam. Deci nu mai puteam. Am mers frumos la magazin si l-am luat. Reactia?
MERITA. Satisfactia? Sa ii vad pe toti cum crapa de ciuda asteptand crackul in timp ce eu imi masuram fortele cu ceva rusi ai naibii de buni.
boddy_me is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL