INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-08-2011, 06:13 PM   #1
cristy1s97
Member
 
Join Date: Aug 2011
cristy1s97 has a little shameless behaviour in the past
Default Download FIFA NEW GENERATION

Data trecuta am pus video-ul..acum aveti si Linkul de unde puteti downloada..cel mai tare FIFA al anului 2011..
Download Link
Scrieti pe Youtube VideoHDTutorial FIFA NEW GENERATION si la description veti gasi linkul.Mersi..nu pot scrie aici linku ca nu ma lasa(

Nu folosesc niciun patch..a lu niciun Alyn...asa ca fara comentarii..ca eu am facut asta..si nimeni altcineva)
cristy1s97 is offline  
Old 29-08-2011, 06:28 PM   #2
razzor
Banned
 
Join Date: Mar 2011
razzor is on a distinguished road
Default

E facut de tn tot zici ? Din video se vede clar ca ai kituri si minikituri din patchul lui alin, kituri si minikituri pe care eu personal le-am facut sub numele de l3gionarul (unele le-am convertit din rlsp 2010 ), ce ai facut tu acolo se cheama furt. O sa fac plangere peste tot pe unde te prind pt ca nu mi-ai cerut acordul sa folosesti ceea ce eu am creat pt rlsp, sau macar sa scrii un credits cu elementele de unde le-ai luat si sunt sigur ca si logourile noi ale unor echipe tot din rlsp 2008v10-11 update 2 final sunt. Bannerele si logourile pt liga 1 si 2 tot cele facute de mn pt rlsp sunt, fontul din meniu si meniul in sine tot din rlsp le-ai luat, backgroundul este cel creat de alin, tu ce ai facut doar transferurile, atat. Daca vrei sa vb cu mn pe tema asta lasa-mi pm cu id-ul tau. Sper ca un admin sa verifice videoul si sa te baneze pt furt. Eu am zis doar o mica parte din ce ai furat, doar ce am facut eu si alin, stadioanele sunt facute de fifaromania, majoritatea logourilor la fel, pun pariu ca ai si cele 56 de fete din rlsp. Deci ai face bine daca faci ceva sa faci de la 0 nu sa ciupesti de ici de colo si gata tu ai facut patch sau cum vrei sa-i zici tu la furaciunea asta, si sa-ti asumi tie toate meritele pt ce altii au stat ore sa creeze.

Last edited by razzor; 29-08-2011 at 06:32 PM.
razzor is offline  
Old 29-08-2011, 06:35 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by razzor View Post
E facut de tn tot zici ? Din video se vede clar ca ai kituri si minikituri din patchul lui alin, kituri si minikituri pe care eu personal le-am facut sub numele de l3gionarul (unele le-am convertit din rlsp 2010 ), ce ai facut tu acolo se cheama furt. O sa fac plangere peste tot pe unde te prind pt ca nu mi-ai cerut acordul sa folosesti ceea ce eu am creat pt rlsp, sau macar sa scrii un credits cu elementele de unde le-ai luat si sunt sigur ca si logourile noi ale unor echipe tot din rlsp 2008v10-11 update 2 final sunt. Bannerele si logourile pt liga 1 si 2 tot cele facute de mn pt rlsp sunt, fontul din meniu si meniul in sine tot din rlsp le-ai luat, backgroundul este cel creat de alin, tu ce ai facut doar transferurile, atat. Daca vrei sa vb cu mn pe tema asta lasa-mi pm cu id-ul tau. Sper ca un admin sa verifice videoul si sa te baneze pt furt. Eu am zis doar o mica parte din ce ai furat, doar ce am facut eu si alin, stadioanele sunt facute de fifaromania, majoritatea logourilor la fel, pun pariu ca ai si cele 56 de fete din rlsp. Deci ai face bine daca faci ceva sa faci de la 0 nu sa ciupesti de ici de colo si gata tu ai facut patch sau cum vrei sa-i zici tu la furaciunea asta, si sa-ti asumi tie toate meritele pt ce altii au stat ore sa creeze.
Dupa parerea mea, are dreptate. Si scrisul pare a fi acelasi din meniu. Dar nu stiu , totusi, care e adevarul.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline  
Old 29-08-2011, 06:40 PM   #4
razzor
Banned
 
Join Date: Mar 2011
razzor is on a distinguished road
Default

Ei nu stii care e adevarul. Nimeni, absolut nimeni n-a mai folosit templateul ala in romania pt minikituri in afara de mn. Stii ft bn adevarul pt ca ma gandesc ca ai jucat cu rlsp 2008v10-11 update 2 final si celelalte versiuni create de mn si de alin. Am stat zile sa creez kituri, minikituiri si ce am mai facut eu pt patch si acum vine un nimeni si zice ca a creat el tot ? Sper ca cei ce au jucat versiunile noi de rlsp sa vada clar asemanarile dintre furaciunea asta si patch, la furaciunea asta doar gazonul si loturile (si nici alea actualizate cum trebuie) difera. Daca facea el kituri si minikituri dc nu le-a facut pe astea noi, din sezonul asta ? aud! pt ca nu le-a facut el. Si uite cum din cauza hotilor ca asta eu ma gandesc ca n-are rost sa mai editez nimic pt ca le fac servicii.

Last edited by razzor; 29-08-2011 at 06:44 PM.
razzor is offline  
Old 29-08-2011, 07:03 PM   #5
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Razzor, da-mi un id de al tau ca vreau sa vorbesc ceva cu tine despre patch. Mersi !
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline  
Old 29-08-2011, 07:10 PM   #6
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Ce sa zic decat,ca ai adaugat tu foarte putine,se vede clar ca e pachu facut de echipa lui alyn,se destul de clar ai adaugat putine,iar celalalt gazon de la patchu lui alyn e mult mai bun decat cel pe care l-ai pus tu.Chiar jalnic ce sa zic imi pare rau ca ai muncit degeaba,orcum o sa iasa nou patch a lui alyn si o sa fie cel mai jucat bft si daca actualizai si tu macar transferurile poate ca il juca cineva asa......
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline  
Old 29-08-2011, 07:12 PM   #7
cristy1s97
Member
 
Join Date: Aug 2011
cristy1s97 has a little shameless behaviour in the past
Default

Ma tu sti cat am stat eu ca sa fac?a dat ogramada de erori..si nu e PATCH..este FIFA..FIFA NEW GENERATION..care contine tot ce trebuie..am mai bagat si eu ,am mai si furat..dar a iesit ceva bun nu?
Eu am adaugat cateva imagini,mingile noi introduse..fetele..transferurile..logourile..cand jucati o sa vedeti ca are ceva DIFERIT
Stadionul..se vede de milioane..la fel ca in FIFA 2011..asa ca nu aveti ce comenta..nush ce patch a lu Alyn visati voi..) probabil acela cu Liga1..sincer nush..
Daca e adaug un document..si zic de la cine am furat..si ce am adaugat eu) Am facut acest nou FIFA..pentru a juca cat mai multi deoarece are si LIGA1..si multi nu-si instaleaza LIGA1 pe FIFA2008
Iar transferurile sunt noi din 2011:P
Iar ce e cel mai important..A fost tot reconstruit de la 0

Deci NU ESTE PATCH CARE SE ADAUGA PESTE CEL ORIGINAL,ESTE FIFA NEW GENERATION! (Adica il downloadezi,il dezarhivezi..si ocupa 4 gb..are Iconita la el dai clic pe ea si incepe jocul,nu necesita instalare! Iar fisierele care au fost adaugate in el sunt foarte bine ascunse,pentru a nu fura cineva datele din el

Si am adaugat ceva ,ce nimeni nu a mai adaugat (Culorile,Imaginile..Stadionul (e tot facut de mn si stadionu) Liga1 & Liga 2 e furata.aia da..dar ce conteaza?
Eu zic ca arata bine..cred ca arata ca FIFA 2011..??

Nu am creat eu tot,eu doar am luat chestii din mai multe locuri,si am adaugat toate pachetele..intr-un singur FIFA! Am furat cateva fisiere si din PES 2008..si vad ca nu da erori Daca ai sti tu cate erori mia dat..nu ti-as dori)

Last edited by cristy1s97; 29-08-2011 at 07:23 PM.
cristy1s97 is offline  
Old 29-08-2011, 07:22 PM   #8
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

Bine frate da pune si tu linku de download sa il incerc si eu.....nu stiu despre ce transferuri vb tu dar sa vedem.....poate e ceva chiar bun Pe youtube nu e nici un link.....sper sa il pui
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline  
Old 29-08-2011, 07:27 PM   #9
razzor
Banned
 
Join Date: Mar 2011
razzor is on a distinguished road
Default

Conteaza pt ca eu am stat ore in fata la pc creand kituri, minikituri pt liga 1 si 2 si tu vi si le iei fara sa bagi macar la credits numele meu, multumiri ceva nici acordu nu mi l-ai cerut, si acum zici ca ai facut tot de la 0. Toate elemetele grafice ce tin de liga I sunt furate din rlsp-ul facut de mn majoritatea (unele kituri le-am convertit din rlsp 2010 dar eu am avut acordul sa fac asta cand am facut patchul cu alin). Ai mai furat si din patchul echipei adverse faza cu tricoul scos din pantaloni la jucatori. Esti un mare 0. Degeaba ai facut tu o arhiva cu un "joc" daca in el predomina munca altora. Rusine sa-ti fie.

Last edited by razzor; 29-08-2011 at 07:31 PM.
razzor is offline  
Old 29-08-2011, 07:30 PM   #10
cristy1s97
Member
 
Join Date: Aug 2011
cristy1s97 has a little shameless behaviour in the past
Default

razzor nu iti fa griji ..Ai vazut tu linkul de Download? asta am si facut IERI am pus numele tuturor de la care am luat chestiile..si am scris si ce am facut eu..e un FISIER txt IN FOLDER

Copyright & Readme


Am pus tot ce trebuie in el..deocamdata e versiunea 1.0 Linkul de download va fi PUS astazi sau maine..rabdare...JOCUL DEZARHIVAT ocupa 4 gb si ceva

Degeaba faci Patch-uri..ori faci FIFA cum am facut eu..care contine de la toti cate ceva..si uite ce iese..macar a trebui sa-mi multumesti)
Deci..ca sa sti..EU AM FACUT STADIONUL,AM ADAUGAT MINGI NOI,IMAGINI NOI IN JOC! TRANSFERURILE LA FEL

Last edited by cristy1s97; 29-08-2011 at 07:36 PM.
cristy1s97 is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL