INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 17-09-2009, 02:23 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default PES 2010: Demo



PES 2010, varianta Demo s-a lansat in urma cu cateva momente si are 889 MB.

Utilizatorii jocului vor putea alege intre echipele Liverpool si Barcelona, sau vor putea opta pentru echipele nationale ale Spaniei, Italiei, Frantei sau Germaniei. Gamerii vor putea juca cu oricare dintre aceste echipe, ori impotriva calculatorului ori impotriva unui prieten intr-un meci de 5 minute.

Available Download Servers:

Descarca-l acum!

Descarca-l acum! (Mirror 2)

Descarca-l de pe Filelist

Descarca-l de pe Lasttorrents
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 02:35 PM   #2
thereau21
Member
 
thereau21's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: bistritaaaaa
thereau21 is on a distinguished road
Default

pt xbox 360 ai vre-un link?
__________________
If you think that pride is about nationality, you're wrong
thereau21 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 04:56 PM   #3
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by thereau21 View Post
pt xbox 360 ai vre-un link?
Apare in curand pe Xbox Live, pe PS3 a aparut deja. Sunt sanse sa-l pun eu in seara asta sau maine la pranz aici, cu tot cu explicatii
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 05:22 PM   #4
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Deci...mai crede cineva ca jocul asta e superb?

Dupa 2 meciuri pot spune ca sunt efectiv uns pe suflet. Ce grafica, ce gameplay imbunatatit, ce atmosfera pe stadion, ce animatii, ce kituri(se misca pe jucatori in mers, alergare etc), ce fete! Incredibil. In momentul asta PES este cel mai aproape lucru pe care-l poti avea in materie de joc de fotbal NG pe PC.

Am mai observat si mici defecte dar per total arata excelent.
Bravo Konami!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 05:54 PM   #5
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Si eu cred acelasi lucru stephen. Inca de la primul meci cand am vazut gazonul, cat arata de bine fata de Fifa 10, ma gandeam ca trebuie sa fie ceva de el. Dupa ce joci putin se vad si imbunatatirile de la gameplay , driblinguri noi si realiste ( chiar si fenta de sut - D + S pe contoroalele de la fifa, e mai realista ) . Kiturile si fetele sunt iar o imbunatatire majora. Singurul mare dezavantaj sunt suturile, care mi se pare chiar mai proaste ca in 2009. Dar PES mereu a avut problema asta. Fata de cum arata jocul in rest , problema suturilor e destul de mare, si sunt sanse mici sa vedem vreun gol din sut spectaculos. Ar mai fi un minus, si anume : portarul, care sare de parca e broasca, si respinge aiurea, la fel ca in 2009.
In rest e un super joc, iar anul acesta cred ca multi fani Fifa de pe PC vor trece la PES ( ceea ce nu credeam ca voi zice vreodata ) . Bravo Konami pentru implicarea atat de mare si pentru varianta de pe PC.

Si ca sa raspund celor din topicul : "Veti cumpara Fifa 10 ?" , PES 2010 e intradevar un joc care merita cumparat pentru PC.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 06:05 PM   #6
klemisaban
Member
 
Join Date: Aug 2006
klemisaban is an unknown quantity at this point
Default

excelent acest joc ! PES este cu adevarat un joc de fotbal !
klemisaban is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 06:28 PM   #7
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Si eu cred acelasi lucru stephen. Inca de la primul meci cand am vazut gazonul, cat arata de bine fata de Fifa 10, ma gandeam ca trebuie sa fie ceva de el. Dupa ce joci putin se vad si imbunatatirile de la gameplay , driblinguri noi si realiste ( chiar si fenta de sut - D + S pe contoroalele de la fifa, e mai realista ) . Kiturile si fetele sunt iar o imbunatatire majora. Singurul mare dezavantaj sunt suturile, care mi se pare chiar mai proaste ca in 2009. Dar PES mereu a avut problema asta. Fata de cum arata jocul in rest , problema suturilor e destul de mare, si sunt sanse mici sa vedem vreun gol din sut spectaculos. Ar mai fi un minus, si anume : portarul, care sare de parca e broasca, si respinge aiurea, la fel ca in 2009.
In rest e un super joc, iar anul acesta cred ca multi fani Fifa de pe PC vor trece la PES ( ceea ce nu credeam ca voi zice vreodata ) . Bravo Konami pentru implicarea atat de mare si pentru varianta de pe PC.

Si ca sa raspund celor din topicul : "Veti cumpara Fifa 10 ?" , PES 2010 e intradevar un joc care merita cumparat pentru PC.
Quote:
Originally Posted by stephen View Post
Deci...mai crede cineva ca jocul asta e superb?

Dupa 2 meciuri pot spune ca sunt efectiv uns pe suflet. Ce grafica, ce gameplay imbunatatit, ce atmosfera pe stadion, ce animatii, ce kituri(se misca pe jucatori in mers, alergare etc), ce fete! Incredibil. In momentul asta PES este cel mai aproape lucru pe care-l poti avea in materie de joc de fotbal NG pe PC.

Am mai observat si mici defecte dar per total arata excelent.
Bravo Konami!
Mare pacat ca Pes nu are aceiasi reclama ca si Fifa. Eu il caut pentru Xbox360 si apoi ma pronunt.
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 06:59 PM   #8
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Despre gameplay nu ai ce sa comentezi , e NG , kiturile si fetele ... impecabile , e clar mult peste fifa dar am gasit o chestie care nu-mi place deloc , skill-urile :
Reina - 70
Arbeloa - 69
Valdes - 74
Abidal - 73
Messi - 84
Sagna - 72
Las. Diarra - 76
Mandanda - 76
Mario Gomez - 69
Gattuso - 72
si mai sunt dar astea mi-au sarit in ochi.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 07:02 PM   #9
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

l-am luat si eu..o surpriza placuta fata de predecesori
mi-a placut mult gazonul, noul sistem de luminare si mici imbunatatiri pe ici si pe colo
dar in schimb are si cateva chestii neplacute: alergatul e oribil, jucatorii isi prelungesc mingea prea mult cateodata, fetele jucatorilor sunt mai bune in fifa (dar nici in pes nu sunt rele)..si cam atat
imi spune si mie cineva cum fac scheme? adica m-ar interesa doar butonul de pe joystick (ca sa il setez dupa aia pt tastatura)
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009, 07:26 PM   #10
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
Despre gameplay nu ai ce sa comentezi , e NG , kiturile si fetele ... impecabile , e clar mult peste fifa dar am gasit o chestie care nu-mi place deloc , skill-urile :
Reina - 70
Arbeloa - 69
Valdes - 74
Abidal - 73
Messi - 84
Sagna - 72
Las. Diarra - 76
Mandanda - 76
Mario Gomez - 69
Gattuso - 72
si mai sunt dar astea mi-au sarit in ochi.
Din cate stiu eu Ovr.-urile in Pes nu sunt ca-n Fifa, sunt ca un romb
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL