INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 19-06-2004, 09:45 PM   #101
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

oricum sunt si astea 2 motivele... :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2004, 10:24 PM   #102
denad
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cernavoda
denad is on a distinguished road
Default

Pentru ca e an electoral. :P :P :P
denad is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2004, 10:55 PM   #103
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Pai si care e legatura intre anu` electoral si capacitatea ?? Oricum cei care o dau is prea mici sa voteze....deci ?
Cred ca celelalte 2 motive de mai sus is mult mai intemeiate..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2004, 11:40 PM   #104
denad
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cernavoda
denad is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Tuby@Jun 19 2004, 09:55 PM
Pai si care e legatura intre anu` electoral si capacitatea ?? Oricum cei care o dau is prea mici sa voteze....deci ?
Cred ca celelalte 2 motive de mai sus is mult mai intemeiate..
Pariezi? Voi chiar sunteti naivi. Da, oare ce legatura are anul electoral cu capacitatea? Daca cei ce dau examenul sunt prea mici sa voteze, oare parintii lor tot prea mici sunt? Oricum, chestiile astea nu le-am inventat eu acum.
Aaa, si faptul ca e posibil sa fie ultimul an in care se da capacitatea nu e motiv sa fie mai usoare subiectele, ci mai grele.
denad is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2004, 11:43 PM   #105
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Bah cred ca nu o sa-l mai vedeti pe idiotul ala de Ady pe aici... ca nu a luat ! :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2004, 02:34 PM   #106
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Totti@Jun 19 2004, 10:43 PM
Bah cred ca nu o sa-l mai vedeti pe idiotul ala de Ady pe aici... ca nu a luat ! :P
ce glume are baiatu asta in el
talentat rau(la sah poate)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2004, 05:23 PM   #107
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Pai bravo fratilor, sa vedem acum repartizarea in licee... chiar ma intreb cum o sa fie, probabil destul de aiurea, daca io anul trecut cu 9,25 (8,75 la romana, 9,75 la matematica, 9,15 la istorie si 9,56 media din V-VIII) de-abea am ajuns in Sincai... Succes tuturor!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2004, 09:21 PM   #108
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Sincai e ala in stil vechi.....ca punct de referinta parca statia Timpuri Noi de metrou ?? Ma insel ?
Pai esti cu mult peste medie mai Ratonule..si acel 9,75 la mate chiar ma intriga
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2004, 11:02 PM   #109
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Pentru Sincai , statia de metrou Tineretului e ca punct de reper.
Eu le urez succes celor care incep examenele la bac! Reduceti-va emotiile si aveti incredere in voi, ca sunteti bajetzi destepti.
Hai bafta!
Floyd is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2004, 11:34 PM   #110
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Merci
Am emotii multe mie frica la Romana oral si la Fizica

La Romana oral mie frica nu ca nu iau Doamne Fereste mie frica ca nu iau 10

Adika trebuie sa iau 10 la romana , engleza oral si la sport ca sa imi ridice media ca la Mate , Rom ,Fizica scris .................. ( stiti voi )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL