INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-2005, 07:54 PM   #11
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Din moment ce romanul este atat de masochist incat se uita cu placere la emisiuni gen "Monica" si "Kenschi" si stirile de la ora 5 abunda in crime si alte fapte odioase nu prea ai cum sa schimbi mentalitatea...mai ales ca organizatiile care ar trebui sa ia intr-adevar masuri ( CNA ) se abereaza cu alte tipuri de decrete si mai nou...intra in politica. Cred ca ati auzit cu totii de candidatura lui Filip la Primaria Capitalei..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 07:56 PM   #12
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Eu nu as asculta manele nici sa ma impusti !!! . Mi se pare o muzika de KKT cantata de niste oameni de KKT. Ce sa spun Adi de VITA si Liviu Guta si Co. Sa fi tampit sa ii dai unuia mii de dolari ca sa iti repete aceleasi cuvinte la infinit . <_< . Hai sa va zic ce ascult eu - coloane sonore de la filme ( Hans Zimmer ) si Linkin' Park pe care ascult ca pur si simplu ma relaxeaza . Desi e rock si nu sunt fan al rock-ului ( ma refer la aia care zbiara ca dementii ) . In alte cuvinte MANELE SUCKS !!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 07:59 PM   #13
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

un banc ce ii apartine maiestrului guta ...
Shi baietii e frumoase
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 08:51 PM   #14
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

am vazut postu de cand l-a scris habbib, dar nu am vrut sa scriu nimic pana nu vad ce mai zic si altii............

cam tot ce ati spus e adevarat,
inclusiv cu manelele bv mns et compania , da vedeti voi traim intr-o tara democratica si libera, fiecare asculta ce vrea, si ar cam trebui sa respectam dorintele fiecaruia, atata timp cat nu vad nu ma intereseaza..... ca sa fac o comparatie ... in gandirea mea, aseman manelele cu homosexualitatea(nu vreau sa zic ca cei care asculta manele sunt poponari) nu sunt de acord cu homosexualii da au voie de la lege sa se @*#@ in @*@, sau unde or vrea ei, atat timp cat eu nu-i vad, nu ma intereseaza........ la fel si cu manelele... nu-mi plac, nu ascult, nu am pe pc.... dar la revelioanele din anii trecuti am ascultat ca vroiau cei care erau acolo, la revu de anu asta m-am simtit ff bine, si unu din motive a fost acela ca mel ascultate erau interpretate de Eminem, Dre parazitii.... s.a.m.d.......

capitolu de inculti, prosti si inculti am fost mereu, da in fiecare secol au fost unii mai destepti care i-au ridicat pe toti prostii, acu romania e o tara plina de "tarani"(peste 60% din pop rom traieste la sat, unde niv de cultura e ff slab) si o mare parte din cei de la orase sunt simpli muncitori care sunt o inventie a comunismului, orice evolutie care a fost in rom, nu s-a petrecut cu cap, ci a fost facuta cu japca si nu s-a legat nimik de romani....... nu avem o mare identitate a noastra....... Acu cei care sunt mai destepti, :"s-au desteptat", si nu mai ajuta toata romania, ci se ajuta pe ei si pe apropiatii lor...... deci Rom nu prea va avea cu sa evolueze.........

nu mai stiu ce sa zic acu... da mai revin.....
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 08:52 PM   #15
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Moama ce rad....unul mai "destept" nu gaseai.Da-i draqu pe totzi manelisti si totzi kkt kare canta manele.Si pe aia care confunda muzika araba cu manelele.Yo askult muzika araba dar e mult mai buna si originala dekat manelele!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 09:06 PM   #16
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Nu o sa ma leg de ce s-a zis mai sus, pur si simplu ''no comment!''
Insa chestia cu taranii mi-a amintit de emisiunea geniala de la TVR 2, D'ale lu' Mitica, in care vedeti cu adevarat cine face parte din populatia Romaniei. Acolo vedeti populatia rurala si conflictele ei de genu' rasu'-plansu'; unii dintre ei sunt atat de inapoiati, incat ajung sa se dea in judecata fratii sau vecinii pentru asezarea budei... Si alte chestii d-astea. Apoi cand auzi pe unii si pe altii ca ce destepti sunt romanii ca vesticii n-au habar cate stim noi si alte bla-bla-uri d-astea ti se face parul maciuca. OK, recunosc ca avem si noi, ca toate popoarele, o serie de intelectuali foarte buni, insa sa generalizezi asta este o prostie colosala. La fel si metoda inversa. Intr-adevar, sunt foarte multi cei cu gusturi proaste (prefer exprimarea asta celei de tampiti), dar nu poti generaliza niciodata.
Si ca tot vorbeati de cei care-si violeaza copiii...ascultati Rammstein-Tier de pe albumul Sehnsucht
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 09:31 PM   #17
wwd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
wwd is an unknown quantity at this point
Send a message via MSN to wwd Send a message via Yahoo to wwd
Default

Hm, usor e sa vorbesti. Cred ca in fiecare zi citesc faze dinastea pe net. Insa din ce observ, nimeni nu actioneaza impotriva celor care canta manele (nu cei care asculta, desi si aia au media IQ-ului sub media celor care nu asculta manele), nimeni nu se duce sa le explice alora de la tzara cum sta treaba, toti sunt mari destepti da` nu face nimeni nimic. Asta cred ca-i adevarata problema a Romaniei. Romanii sunt cel mai lenes si cel mai fricos popor pe care-l cunosc, insa nu stiu cum se face ca daca este insa vorba sa faca rau cuiva, ar face! Este incredibil ce se intampla.
Cat despre televiziune, pai aia nu urmaresc decat sa castige bani, nu le pasa de oameni.
__________________
Lumea nu ma stie, nu ma cunoaste, nu ma vrea...
SI MARMOTA CE ZICEA?
wwd is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 10:22 PM   #18
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Mie-mi plac manelele la fel de mult cum imi plac si celelalte melodii .. cuvintele lu' mns nu ma ating. SIC
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 10:46 PM   #19
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Eu nu am nimic cu homosexualii pot sa faca ce vor atata timp cat nu se afirma in public pot sa se f**a in c*r acasa la ei . Cam aceeasi chestie cu manelele , daca unii vor sa fie prosti treaba lor dar nu sunt de accord sa stai cu masina in parcare si manelele la maxim <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2005, 07:29 AM   #20
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

Un bloc de tampiti intr-o tzara de tampiti..

Astazi mi-a mai dovedit cineva ce vroiam sa spun mai devreme,defapt mi-o cam dovedeste cam de vreun an incoace..Preafrumosul si preacuratul bloc in care convietuiesc alaturi de 31 de familii de tzarani tampiti(cu 2-3 exceptii)are sistemul de canalizare defect de vreo 2 ani,in tot timpul asta am dat milioane bune pentru reparatii,da bineinteles ca romanu cel mai bine se pricepe sa repare ceva in asa fel incat sa mai fie chemat inca de 20 de ori pentru acelasi lucru..de 2 ani ne chinuim in putoarea aia insuportabila de cacat,bine ca nu ajunge mirosul si in casa,dar cand iesi afara din apartament,te i-a mama naibii,chiar spunea astazi taica-meu ca o sa ne cumpere niste masti de gaze..la asta ne pricepem cel mai bine,sa aruncam banii pe ceva ce nu o sa fie reparat niciodata,dar nu avem de ales,incercam..pot spune ca asta nu e singura problema a acestui bloc,in care predomina mizeria si proasta crestere..am o vecina la 4,casatorita,cu 4 copii,cand urci cu ea in lift incepe sa scuipe pe jos si pe mai stiu eu unde,dezgustator sa vezi o femeie scuipand,nu numai o femeie..ce sa mai zic de fumat,abia astept sa intre in vigoare legea cu fumatul in locuri publice,pentru ca fumul intra in valuri la noi in casa din cauza tampitului de vecin de vis-a vis,care numa pe scara blocului poate fuma,bine ca taica-meu are bnul simt sa iasa pe balcon sa fumeze si tampitul ara nu poate,si i-am si zis de zeci de ori..hai sa zicem ca nu ar fi o problema asa majora cu fumatu,da mirosul ala e groaznic,stie si mns ..sa nu mai spun ca unii isi arunca resturile in chiuvete,le e lene sa se duca pana jos cu gunoiu si de fiecaredata cand scoatem dopul de la chiuvete,iese o putore de usturoi si de ulei din ala prajit de 100 de ori..cateodata te mai rezesti cu resturi si pe geamu de la masina,pe unii ii mai apuca aruncatu de resturi de la balcon si geamul bucatariei(aicea nu comentez,pentru ca o data,de nervi,am aruncat de la balcon cu mns si cu malacu vreo 30 de oua,pe unde am apucat,balcoane,oameni,masini..ce p**a mea!?)..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:15 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL