INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 12-01-2005, 02:42 PM   #21
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Miron Mitre a facut lucruri bune eu l-am considerat unul din cei mai buni ministrii ai PSD-ului
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 03:19 PM   #22
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Aici esti putin pe domeniul meu Darkule. Am lucrat in transporturi si am si ceva investitii la firma la care am lucrat. Oare stii tu cate companii de transport sunt ale lui Mitrea, desi adevaratul patron "nu trebuie" sa apara in acte? Si discutia se poate intinde si la companii de taximetre si la companiile de transport calatori cu microbuze. Vezi, pe astea nu le stii!
E unul dintre cei mai bazati fosti ministrii in ceea ce priveste contractele frauduloase si firmele "autoalocate" - if you know what i mean...!
Floyd is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 06:27 PM   #23
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Da poate ai dreptate dar macar a facut ceva spre deosebire de alti ministrii care au furat si nu au facut nimic . A mai modernizat gara de nord , a bagat Sageata Albastra , a facut Autostrada Soarelui sau cum dracu' ii zice
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 07:15 PM   #24
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Modernizarea Garii de nord e una infima...tot sub frigul iernii stai si astepti trenul...plus ghidusia cu biletele de intrare in gara pe care le platesti de 2-3 ori daca nu esti informat :P
Degeaba a facut Sageata Albastra cand tronsonurile sunt vechi depasite....iar autostrada abia si-a incheiat primii 100 Km pana la Lehliu...
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 08:04 PM   #25
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Tuby sa sti ca autostrada a trecut de Lehliu :P
Nu dau multe sanse acestei aliantze sau cum draqu so mai numi cu DA,PUR si UDMR de a termina un mandat fara sa mai existea divergentze si kiar probleme grave.Ii las sa isi faka treaba dar sa vedem cat de bine o fak!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 08:28 PM   #26
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

pai oricum mai prost ca PSD-ul nu cred ca pot sa o faca. eu am incredere in basescu si oamenii lui. si in primul rand oamenii aia au experienta in domeniile lor, ce trebuie sa fie cunoscuti sa apara toata ziua la TV si de fapt sa nu zica nimic?
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 08:50 PM   #27
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Sunt sigur ca daca vom calcula valoarea "investitiilor" pe care le-a facu Mitrea in propiul beneficiu, autostrada "soarelui" ar fi fost gata de mult, autostrada Bucuresti - Pitesti ar fi fost realizata deasemenea la standarde occidentale si n-ar mai fi necesitat zeci de reparatii - o paine foarte alba si gustoasa pentru firmele care au oferit spaga grasa pentru "repetarea" unor asemenea lucrari.
Nu poti evidentia pentru nu stiu ce dreaq de merite un om care, la fel ca si ce-i care-l inconjurau, si-a tras un drept mare si gras, durandu-l drept in cur de infrastructura tarii. Insa pe de alta parte se bateau cu pumnii in piept ca investitiile straine in tara vor creste datorita lor. Pentru ca cineva sa investeasca intr-o tara, iti trebuie infrastructura la nivel acceptabil, nu jalnic! (nu ma mai refer la nivelul impozitarilor chiar daca si aici e domeniul meu, avand cate ceva in miscare)
Asa ca, va rog sa va informati in mod obiectiv inainte sa va dati o parere. (Yahoo si Dark)
Cat despre sanse, ar fi mai bine sa va uitati la sansele psd-ului in care luptele interioare sunt tot mai aprige. nu de alta, dar o zicala spune ca mai intai sa iti vezi propriile defecte (sau, ma rog, cele mai apropiate) si apoi sa faci referire la defectele altora.
Puneti in discutie orice fel de problema si v-o clarific!
Floyd is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2005, 09:48 PM   #28
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

BOMBA!!!!!

TVA-ul va fi de 25% ne-a terminat cei care ia-ti votat sper ca sunteti fericiti <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2005, 10:02 PM   #29
TVSPORT
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Feb 8 2005, 10:48 PM
BOMBA!!!!!

TVA-ul va fi de 25% ne-a terminat cei care ia-ti votat sper ca sunteti fericiti <_<
loooooooooool ? Nu se poate !
  Reply With Quote
Old 09-02-2005, 06:13 AM   #30
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Darkule, unde ai auzit tu de "bomba" asta?
Floyd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:59 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL