INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-2011, 06:26 PM   #31
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

scrieti pe google create your league si gasiti multe site-uri cu asa ceva
unele din ele isi fac automat si fixtures,alte trebuie sa le faci tu
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2011, 08:55 PM   #32
alex.dinamo
Member
 
alex.dinamo's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
alex.dinamo has a little shameless behaviour in the past
Default

ms pt raspuns da unde vreti frate sa postez???...na postez aici cn imi raspunde...joc fifa cu gameranger cu un prieten totul merge bine jucam....insa in a 2-a repriza apare acel cerculet in stanga sus ca si cum s-ar incarca cv..si ma trezesc ca nu mai joc cu acel prieten....ci probabil joc cu calculatorul....acelasi lucru i se intampla si lui de partea cealalta si ne trizim dupa ca meciurile noastre au rezultate diferite....dc?..si ce pot face....ff prost organizat siteul..ar trebui ca fiecare theard sa aiba titluri sugestive....poate intrebarea mea mai era undeva dar de unde sa stiu eu din moment ce titlurile threadurilor sunt AJUTORR ..HELP....AM O INTREBARE......stefane crezi ca eu am timp sa ma uit la fiecare thread prostesc...din 21 de pagini...n-o sa raspunda nmn asa ca hai k caut alt site de fifa....la revedere.....
alex.dinamo is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 11:04 AM   #33
AlexGh
Member
 
Join Date: Aug 2010
AlexGh can only hope to improve
Unhappy

Salut poate sami spuna cnva ce patch pt fifa 11 pot folosi? tin sa mentionezz ca nu am jocu original
AlexGh is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2011, 08:45 PM   #34
Wokey
Member
 
Wokey's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Wokey is on a distinguished road
Default

Care joaca de aici fifa 11 prin GR sa imi dar PM cu nickul ! sau sa il posteze aici
Wokey is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2011, 10:09 PM   #35
El NiNhO
Member
 
Join Date: Jan 2011
El NiNhO is on a distinguished road
Default

Am o problema. Am dat din gresala la fisierul unde am instalat am dat hidden la fisierul "games" si apoi am reusit cumva sa le pun la loc. Dar acum nu mai merge sa joc pe gameranger. Imi zice ca nu am aceeasi versiune ca hostu, dar aman2 avem fifa11 instalat fara nimic infara de patch-ul 1.01 . Mi-am facut transferurile cu CM, am reinstalat fifa ca sa am fisierul fifa.db ca si el. Si tot nu merge.Idei ?:|
El NiNhO is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2011, 07:10 PM   #36
george.cata
Member
 
Join Date: Mar 2011
george.cata is on a distinguished road
Default Poblema Gameranger.

Salut.Cand nu sunt host si intru la altcineva nu imi merg butoanele de pe gamepad.Atunci cand sunt eu host imi merg.Va rog sa-mi dati niste sfaturi,daca aveti. Multumesc.

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

Salut.Mie in gameranger daca sunt host imi merg butoanele de pe gamepad.Dar daca nu sunt eu host nu actioneaza la comanda data din buton.Daca puteti sa-mi dati niste sftaturi. Multumesc.
george.cata is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011, 11:40 PM   #37
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

ai apasat butonul 10 cand ai intrat in joc?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2011, 11:05 PM   #38
dorutu3
Member
 
dorutu3's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
dorutu3 is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by andries.alexandru View Post
Cand joc pe gameranger, mi se blocheaza mereu cand ajunge la imaginea cu petr cech, iar apoi cand ajung in arena, fiind nevoit sa il bag in bara si dupa sa intru iar. E enervant, ce as putea face?
si la mie e la fel dar eu ti-as recomanda toogle ptc poti sa joci si pe srv de fifa 08 sau 07 si asa mai departe pana la 2011
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

You never home alone!!!!!!!!!
dorutu3 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2011, 11:00 PM   #39
Issy
Member
 
Join Date: Apr 2011
Issy is on a distinguished road
Default Help

fratilor am o problema cu gameranger in sine nu cu jocul... inafara faptului ca uneori cand intru in fifa se blocheaza la petr cech si tb sa dau alt+tab ca sa continue, mai am o problema mi se bloceaza constand cate 15 sec cand de exemplu caut un room de fifa sau cand dau search la description sau orice actiune care o fac ceea ce este ft stresant....
cineva vreo idee?
Issy is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 07:13 PM   #40
elisa
Member
 
Join Date: Apr 2011
elisa is on a distinguished road
Default

buna tuturor, as vrea sa joc si eu online insa problema e ca nu am cu cine, majoritatea celor de pe gameranger (nu toti) ies din meciuri cand sunt condusi si m-am saturat de acest lucru, este cineva care nu iese din meciuri pe acest forum ? daca da, spuneti-mi si mie pe pm id-ul vostru gameranger si am putea juca, eu joc destul de putin pt ca nu prea am timp, iar atunci cand joc as vrea sa nu am probleme cu iesitul din joc, cel mai des joc dupa ora 21, asta cand am timp, merci :*.
elisa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL