INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2011, 03:25 PM   #21
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Quote:
Originally Posted by Kanye View Post
Nu reusesc sa am constanta la echipa, chiar daca fac eu antrenamentele sau asistentul, am incercat mai toate variantele

Btw, pe ce ”baza” muta asistentul jucatorii dintr-un grup intr-altul?
Stai linistit nici eu nu am constanta......insa daca le fac eu nu reusesc nici cum sa am enegie si fitnes peste 90.....incearca sa le schimbi in fiecare luna cate altceva!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2011, 04:26 PM   #22
Kanye
Member
 
Join Date: Jun 2011
Kanye is on a distinguished road
Default

Ideea e ca imi place sa fac eu antrenamentele, dar atunci am probleme cu energia si fitness, daca le face asistentul am energie si fitness insa constanta lasa de dorit, bat pe barca si o iau cu gijon... acum am zis sa mai umblu pe la tactica si vad ca mai salveaza cat de cat chiar daca face asistentul antrenamentele..
Kanye is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2011, 09:45 PM   #23
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Quote:
Originally Posted by Kanye View Post
Ideea e ca imi place sa fac eu antrenamentele, dar atunci am probleme cu energia si fitness, daca le face asistentul am energie si fitness insa constanta lasa de dorit, bat pe barca si o iau cu gijon... acum am zis sa mai umblu pe la tactica si vad ca mai salveaza cat de cat chiar daca face asistentul antrenamentele..
Fii atent.......lasa sa faca asistentul antrenamentele dar selecteaza tu la Mental sa se antreneze doar la Team Work pune la vreo 6-7 puncte si ai sa vezi diferenta!!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 07:30 PM   #24
danyel77
Member
 
Join Date: Feb 2009
danyel77 is an unknown quantity at this point
Default

Gameplayul este dezastru! echipa ta rateaza din toate pozitiile iar echipa adversa din 3 ocazii cu siguranta iti da doua goluri.
danyel77 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 08:18 PM   #25
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Quote:
Originally Posted by danyel77 View Post
Gameplayul este dezastru! echipa ta rateaza din toate pozitiile iar echipa adversa din 3 ocazii cu siguranta iti da doua goluri.
Foarte adevarat!!!am mai spus in fiecare meci ai mei au cate 2-3 suturi in bara si nu mai zic cate ratari uluitoare pentru niste jucatori cu skill la finishing si tehnica peste 85:PP....e destul de penibil......nu inteleg cum de e tot mai rau gameplay-ul.....oare nu stiu fotbal baieti de la bright future!!!:PP
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 12:42 AM   #26
danyel77
Member
 
Join Date: Feb 2009
danyel77 is an unknown quantity at this point
Default

Hai sa fim seriosi acest gameplay devine de la an la an mai penibil, eu am 850 level la echipa si ma bate cu 4-1 o echipa de level 650, cum spuneam ei marcheaza din aproape toate ocaziile eu ratez tot.
danyel77 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2011, 11:54 PM   #27
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Incercati pe cat posibil sa aveti la antrenamente mental-team work cat mai mult iar la skill cat mai mult tehnica....credeti....restul vine de la sine daca ai si o echipa cat de cat buna!!!!este uimitor ce rezultate am reusit sa fac dupa ce m-am chinuit cateva sezoane!!!incercati

Last edited by Astristul; 14-11-2011 at 06:34 PM.
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 01:27 AM   #28
danyel77
Member
 
Join Date: Feb 2009
danyel77 is an unknown quantity at this point
Default

Oameni buni nu mai cumparati aceasta mizerie de joc! chiar daca risc ban, gameplayul este o mizerie nerusinata care, de la an la an se transforma intr-o bataie de joc.
danyel77 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 08:44 AM   #29
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by danyel77 View Post
Oameni buni nu mai cumparati aceasta mizerie de joc! chiar daca risc ban, gameplayul este o mizerie nerusinata care, de la an la an se transforma intr-o bataie de joc.
As prefera sa tii aceste remarci pentru tine si nu sa le spui aici pe forum.
Fiecare poate decide daca jocul merita sau nu cumparat.

Last edited by Astristul; 14-11-2011 at 06:35 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 08:58 AM   #30
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Are dreptate Danyel 77 .De cand au preluat licenta cei de la Bright Future,s-a cam ales praful de joc.Jucatorii sunt tot mai mici (eu obisnuiesc sa joc pe camera broadcast),nu se mai distinge nimic.Toti sunt de aceeasi inaltime.
Referitor la gameplay,asa este,sunt nu stiu cate bare pe meci si in plus aproape numai goluri la vinclu.Sunt multe de spus,si de aceea prefer sa joc dupa atatia ani,Fifa Manager 08.De ce,cei de la bright future,nu au preluat grafica si tot ce era bun de la Fifa Manager 08 si pe acel joc sa aduca imbunatatiri ? Din editor au disparut stadioane in 3 d,cum ar fi Bay Arena !Anul asta,au facut o reclama agresiva jocului,pt.a ascunde slabiciunile si au mai facut si conferinta de presa cu antrenorul lui Mainz.
Sunt foarte dezamagit,mai ales,ca astept cate un an sa apara noul joc,cu multe sperante si iluzii.Eu joc genul asta de la TCM 2003,toate originale,iar din pacate si anul asta am aruncat banii pe fereastra.
Care au pofta de manager,sa incerce sa rejoace 2008,mai sunt inca patch-uri pt.joc,si o sa vedeti diferentele uriase de grafica etc.Sa aveti o zi faina.

---------- Post added at 08:58 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

Imi cer scuze moderatorilor acestui forum.Am avut o izbucnire.Ei nu au nicio vina si isi fac treaba foarte bine aici.Inca odata scuze.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL