INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva

 
 
Thread Tools
Old 26-05-2004, 01:47 PM   #1
mr_fire
Member
 
Join Date: Apr 2004
mr_fire is on a distinguished road
Default

salut de unde iau si eu rcif 2004 pt win 98 va rog dati-mi si mie linku sau unde e pe pagina
mr_fire is offline  
Old 26-05-2004, 03:03 PM   #2
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

de ce ai facut 2 topikuri la fel?

intra si tu la zona de download de pe site si ar trebui sal gasesti acolo
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline  
Old 26-05-2004, 04:28 PM   #3
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

DECI: butonul de "report" se foloseste doar ca sa anunti eventualele probleme, legate de forum. Nu pentru a pune intrebari.

Nu mai face alte topicuri referitoare la acest subiect! Urmareste cu atentie instructiunile:

1. Downloadezi patchul RCIF v1 aici-> http://fifaromania.computergames.ro/pub/Fi...CIF2004ver1.exe . Daca il ai deja, sari la pasul 2

2. Downloadezi de aici update-ul 1.1 -> http://fifaromania.computergames.ro/downlo...n=file&id=%2086

Trebuie sa reinstalezi Fifa inainte de a pune RCIF-ul. Stergi din My documents folderul Fifa 2004. Dezinstalezi si alte patch-uri (daca ai asa ceva). Apoi instalezi RCIF v1, apoi update-ul 1.1. Daca ai Win98, 1.1 iti va rezolva "problema". Dupa ce ai urmat acesti pasi, poti sa instalezi si patch-ul oficial (de la EA Sports), daca il ai. Nu este indicat sa pui alte patchuri.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 26-05-2004, 05:41 PM   #4
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Salut! Si eu am tot Win98. Instaleaza din zona de download: RCIF !, apoi update-ul la aceasta, dupa care descarca si kit-ul pentru echipa nationala. Mai intai instalezi toate astea si apoi joci.Daca mai ai ceva probleme, da un semn.
Floyd is offline  
 

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:49 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL