INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > UEFA Euro 2004
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-05-2004, 01:05 PM   #21
Indy
Member
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
Indy is on a distinguished road
Send a message via MSN to Indy
Default

echipamentele sunt alea noi (meciu cu germania) sau sunt bagate de voi ?
Indy is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2004, 03:40 PM   #22
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

echipamentele sunt cele vechi (cu un galben groaznic ) dar cu una bucata de template cu echipament nou + una bucata eagraph + una bucata fshtool se rezolva si problema asta...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2004, 04:18 PM   #23
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Am jucat vreo 15 meciuri pana acum (toate cu ROM), si in afara de rosterul groaznic la ROM, NED 2, NED 26 de la olandezi, jucatorii care sunt facuti cu picioru` si echipamentele groaznice, tre sa recunosc ca m-a impresioant jocul. Foarte bun motorul (se misca super pe GF2-ul meu cu detalii High si in 1024), au aparut faze noi (Fake Shot, foarfeca, "craci", un sistem complet nou de pase printre si centrari) iar jucatorii alearga ca in Ch. League .
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2004, 04:36 PM   #24
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

nu stiu cum de sa intamplat dar primul gol la demo a fost din foarfeca iar primul gol la versiunea full a fost tot din foarfeca

pacat ca EA nu a ajuns la o intelegere in privinta licentei cu Olanda... e cam aiurea sa vezi acolo NED...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 04:26 PM   #25
Florin4Dinamo
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Oradea
Florin4Dinamo is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Florin4Dinamo
Default

Rapidutz, avem stadion ca se auzea ca il pune (daca are cine sa-l faca :P) ... Lia Manoliu este ? Si canta imnul Romaniei !? e marfa atunci si din ce am citit game-engine-ul e mult mai bun cu kestii si pozele is super.
__________________
___________________________
Nascut si Crescut ANTIsteaua !!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Florin4Dinamo is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 04:39 PM   #26
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

nu e mha nici un Lia Manoliu in joc iar imnurile sunt pentru toate cele 51 de echipe
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 09:21 PM   #27
LAZIALU`
Member
 
Join Date: May 2004
LAZIALU` is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by RaPiDuTz@May 9 2004, 12:51 AM
djatomic > intra la ***.*************.*** ca au aia acolo FIX (acu vazusi postu ala a lu mns in care zicea ca nu am voie sa pun linku* * )

Edy_smf > exista "Play Online" unde poti juca pe servarul de la EA dar nu exista si optiune de a juca in LAN sau prin Direct Ip... <_<
fratioare zi-mi si mie cum ai reusit sa il faci sa nu mai iasa din joc dupa primu` meci .. sunt disperaaaaaaat . da-mi un mesaj privat sau un mail . lazialu2002@yahoo.com
LAZIALU` is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 01:13 PM   #28
Florin4Dinamo
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Oradea
Florin4Dinamo is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Florin4Dinamo
Default

Imi rezerv si eu un link cu FIX`u asta ca tre` sa imi vina mama dreq posta asta pls dati-mi un e-mail la mf100002003@yahoo.com sau un PM. V-ash fi recunoscator. Multumesc anticipat
__________________
___________________________
Nascut si Crescut ANTIsteaua !!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Florin4Dinamo is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 04:33 PM   #29
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mie nu prea imi place jocul. Pe langa ca romania e facuta cu curul, liosta de jucatori din joc nu corespunde cu ce le-am trimis in iarna, si echipamentele sunt gretoase, iar gameplayul, mi se pare cam sec...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 04:35 PM   #30
danutz_andrey
Guest
 
Default

Azi am facut si yo rost de el si sunt de acord cu tine mns....jocul sata nu e cine stie ce!Mai bine joc WE7!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:05 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL