INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-2012, 09:29 PM   #1
ArsenalDanea
Member
 
Join Date: Dec 2009
ArsenalDanea is on a distinguished road
Default Problema OVR-uri CM 07

Salut!Am inceput sa editez putin actualul fisier de 2013 la FIFA 07 care a fost publicat pe net , iar dupa ce am terminat cu Arsenal si Chelsea , cand dau la Friendly , nu imi apar OVR-urile intregi.Uitati de exemplu in imaginea urmatoare :



Mertesacker are 72 din 86.El e CB , si e pus pe pozitia in care ar trebui sa joace la capacitate maxima.. din ce cauza are doar 72 din 86 ? Ce ar trebui sa fac ca sa ii arate OVR-ul corect ? Aceeasi problema o am la mai multi jucatori pe care i-am editat , nu doar Mertesacker .. Sunt insa si unii care nu au aceasta problema.
ArsenalDanea is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2012, 11:04 PM   #2
valyy38
Member
 
valyy38's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Location: Galati
valyy38 is on a distinguished road
Default

Nu ai ce sa faci, acelasi lucru il patesc si eu cu Robinho la AC Milan, avand 84 din 95.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valyy38 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:24 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL