INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-2010, 08:10 PM   #61
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by valysm View Post
este...am instalat tot...si degeaba...alta idee?
fa updateurile la windows. este foarte important. daca tot nu merge cauta error repair este un program care cica ar repara anumite probleme, nu l-am incercat. daca nu reinstaleaza windowsu.
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2010, 09:44 PM   #62
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Buna.Azi am cumparat o placa video noua(gt240 512ddr5) si am instalat driverele de pe cd,le-am updatat si cand sa dau un meci imi merge sacadat..pe cealalta placa video(ati hd3650) imi mergea bine jocul pe high 0x/aa si pe asta am vrut sa pun pe high 4xaa(am intel 2.2ghz,2gb/ddr2,win7)am dat priority high si imi merge putin mai bine dar tot sacadeaza.Am incercat si cu programul pentru triple buffering dar nimic.Stie cineva alta solutie?
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 04:30 AM   #63
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

voi puteti folosi gamepad-ul sa creati "set pice"? sau si din tastatura daca a reusit careva ca nici cum nu reusesc....tot am incercat de la tastatura dar nu reusesc iar la gamepad nu imi raspunde nici un buton de la el , ciudat!
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 11:55 AM   #64
Nik3
Banned
 
Nik3's Avatar
 
Join Date: May 2008
Nik3 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Mr_Oli View Post
voi puteti folosi gamepad-ul sa creati "set pice"? sau si din tastatura daca a reusit careva ca nici cum nu reusesc....tot am incercat de la tastatura dar nu reusesc iar la gamepad nu imi raspunde nici un buton de la el , ciudat!
eu am reusit sa creez, cu ESC pt recording.
Nik3 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 03:59 PM   #65
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Cyclone View Post
Buna.Azi am cumparat o placa video noua(gt240 512ddr5) si am instalat driverele de pe cd,le-am updatat si cand sa dau un meci imi merge sacadat..pe cealalta placa video(ati hd3650) imi mergea bine jocul pe high 0x/aa si pe asta am vrut sa pun pe high 4xaa(am intel 2.2ghz,2gb/ddr2,win7)am dat priority high si imi merge putin mai bine dar tot sacadeaza.Am incercat si cu programul pentru triple buffering dar nimic.Stie cineva alta solutie?
Ma ajuta cineva cu problema mea?In arena sau in reluare imi merge perfect jocul ,doar in meci imi sacadeaza.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 04:13 PM   #66
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Default

Windows-ul e cumva pe 64 de biţi? Procesorul e dual-core?
Cred că procesorul şi memoria nu prea fac faţă cerinţelor jocului.
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 04:22 PM   #67
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

E pe 32-bit.Da e dual core.
Numai in meci imi merge sacadat,in arena sau cand e o reluare merge foarte bine,daca nu faceau fata nu mergeau nici reluarile.Dimpotriva, imi sacada mai tare in reluare.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 04:39 PM   #68
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Default

Ai spus că procesorul este de 2,2 Ghz. EA recomandă 2,4 Ghz. De contat, sigur că da, contează.
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 05:21 PM   #69
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Ai spus că procesorul este de 2,2 Ghz. EA recomandă 2,4 Ghz. De contat, sigur că da, contează.
Raspunsul tau nu ma ajuta.Daca stie altcineva care este problema sau ce mai pot face sa imi mearga bine fifa atunci sa imi raspunda nu sa imi puna intrebari!
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2010, 05:27 PM   #70
armani
Member
 
armani's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Pitesti
armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani
Default

Am si eu o problema...desi jocul ruleaza perfect nu am lag nu se blocheaza.....nimic...se intampla mereu ca dupa 3-4-5 meciuri in MM sa imi iasa din joc si sa primesc eroarea send\don't send.....eroarea o primesc dupa ce se termina meciul.
__________________
HALA MADRID
armani is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL