INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2012, 08:03 AM   #21
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Poate ne poti face si cate o poza in tricourile echipelor .
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 08:55 AM   #22
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Sorry kevin Football Manager e joc de strategie,nu arata jucatorii.Deabia am descoperit editorul si mi-a venit aceasta idee.

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:35 AM ----------

Update-Iulie-Decembrie
Eduard Petrolul
A avut 6luni foarte bune,si a captat atentia multor cluburi,printre care Sunderland ,Stoke sau Blackburn.
Adrian Mioveni
Nu a captat atentia
Bogdan UTA
A jucat bine,dar nu are oferte.
Cata CFR
Nu a prins niciun minut la CFR si spera la un transfer.
Marian Steaua
Nu este monitorizat de nimeni
Axi Getafe
A prins cateva meciuri dar a dezamagit si nu are oferte.

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

Continuare
Andrei Petrolul
Nu este monitorizat
Dani Viitorul
A avut un start fantastic de sezon dar nu are oferte.
Stefan Montpellier
A fost imprumutat la Auxerre,nu are oferte.
Kahn Chiajna
Nu are oferte
Sorin Bihor
A fost imprumutat la ACU Arad,nu are oferte.
Lucian Ceahlaul
Nu este monitorizat.

Imi pare rau ca doar un jucator a captat atentia.
Urmatorul Update va fi cu luna Ianuarie,si va contine:cum ati jucat,cate meciuri,goluri,meciuri la tineretul U21,cate puncte aveti,si nota medie.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:15 AM   #23
Ragja
Member
 
Ragja's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Undeva in Romania:)
Ragja is on a distinguished road
Default

Mai sunt locuri?
Numele de forum:Ragja
Numele jucatorului: Danutz
Clubul:Vaslui
Nationalitatea: Roman
Postul pe care joaca:ST
3atribute pe care jucatorul sa le aiba mari:Finalizare,Sut de la distanta,viteza
__________________
Viata asta-s CETATEAN !

Last edited by Ragja; 25-07-2012 at 09:18 AM.
Ragja is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:18 AM   #24
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Ragja este ultima inscriere caci sunteti deja 13.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:29 AM   #25
Adytzu100
Banned
 
Adytzu100's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Pitesti
Adytzu100 is on a distinguished road
Default

De abia astept sa aflu )
Adytzu100 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:40 AM   #26
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Ianuarie
Eduard Petrolul
A avut parte de 6luni decente,a avut 13aparitii in Liga1,marcand 4goluri.A avut 6aparitii la U21 si a marcat 3 goluri.In total are 18puncte.De altfel a fost votat odata cel mai bun jucator al unui meci.Nota e 6,85.S-a transferat la Stoke pentru 2,6m.
Adrian Mioveni
A jucat 18meciuri dar nu a marcat.A dat insa 2pase de gol.Are nota 6,31 si 0puncte adunate.
Bogdan UTA
A avut performante OK,2goluri in 18aparitii.A avut o aparitie si la Romania U21.A dat o pasa de gol.Nota e 6,31 si a adunat 8puncte.
Cata CFR
A prins doar un meci in 6luni ,in schimb nu a primit gol.Nota e 7,6 si are 5pct.
Marian Steaua
A avut doar 3aparitii in care nu a marcat.A dat insa 5goluri in 6aparitii la U21.In total a strans 10pcy.A dat o pasa de gol si a fost odata omul meciului.Nota e 6,55.
Axi Getafe
A avut 18aparitii si 2goluri marcate,strangand 8pct.A avut 5aparitii la Spania U21 cu 2goluri,deci in total face 12p.A dat o pasa de gol in Cupa.Nota 6,47
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:46 AM   #27
Ragja
Member
 
Ragja's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Undeva in Romania:)
Ragja is on a distinguished road
Default

Eduard o duce cel mai bine
__________________
Viata asta-s CETATEAN !
Ragja is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:58 AM   #28
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Continuare
Andrei Petrolul
A jucat doar un meci dar la nationala U21 a avut 6aparitii si a marcat in toate..Insumeaza 12pct.Nota 7,22
Dani Viitorul
A dat 9goluri ceea ce inseamna 18pct.A marcat 2goluri in 3aparitii la Franta U21.-inca 4pct.A fost convocat chiar la echipa mare a Frantei unde a marcat inca 2goluri in 3aparitii.Astfel totalul punctelor e 32.A mai dat si o pasa de gol,iar nota e 7,18.
Stefan Montpellier
La Auxerre unde a fost imprumutat a jucat foarte bine in aparare,unde a scos 4meciuri fara gol-8pct.Nota e 6,77.
Kahn Chiajna
A prins un meci la Chiajna unde nu a primit gol.A fost convocat la nationala U21de 4ori si nu a primut gol.Nota e 6,60 si are 8pct
Sorin Bihor Oradea
A fost imprumutat la ACU Arad unde a marcat de 2ori.-4pct..A avut 2aparitii la U21 si chiqr o selectie lq nationala de seniori.La nationale a marcat de 4ori.A mai dqt si o pasa de gol.In total are 15pct su notq 6,68.
Lucian Ceahlaul
A avut 6luni destul de bune a avut 16aparitii dar din nefericire fqra gol

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

Danut Vaslui
A avut 16aparitii la FC Vaslui unde a dat o pasa de gol si 4goluri.Are nota 6,50 si 8pct.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 09:59 AM   #29
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

ma bucur ca joc la nationala,auzi cu ce jcatori ma bat pe postul meu?
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 10:04 AM   #30
Ragja
Member
 
Ragja's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Undeva in Romania:)
Ragja is on a distinguished road
Default

4 goluri...OLE OLE OLA!
__________________
Viata asta-s CETATEAN !
Ragja is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:18 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL