INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-2004, 04:45 AM   #21
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Chemati politia, slavarea si pompierii!! Un atentat terorist impotriva Olteniilor!! asta ca tot zici ca noi Oltenii ne vedem atacati din toate partiile.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2004, 01:06 PM   #22
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

mam speriat un pic cand am vazut ca blue boy nu a mai comentat nici el
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 10:19 PM   #23
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Sabin revine acasa. Culmea nu a jucat niicodata la U, desii campiona unei mari iubiri se bucura si de dragostea lui neconditionata. Ii sa indeplinit un vis, sper sa mi se indeplineasca si mie

Cum comentezi Dark Comy venirea lui Ilie, din pacate numai noi 2 suntem singurii sustinatori activi ai Universitatii pe forum.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2004, 09:22 PM   #24
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

YESSSSSSSSSSSSSSSSS Craiova a batut pe 1860 Munchen cu 1-0 gol GANEEEE de abia astept si celalalte amicale in special pe cel cu AS ROMA atunci vom vedea sigur daca ne batem la titlul


Cat despre posibila venire a lui Sabin Ilie la Craiova eu zic ca va fi benefica doar daca se potoleste cu mofturile si i-a ocaziile in serios si nu le trateaza cu superficialitate <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2004, 09:56 PM   #25
danutz_andrey
Guest
 
Default

Nu poti stii inca din amicale dak Craiova o sa se bata la titlu...Steaua n-a facut mai nimik in Belgia si o sa joace bine in campionat!
si eu ma bucur ca,Craiova are un nou golgeter,GANE!
  Reply With Quote
Old 12-07-2004, 12:08 AM   #26
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

iar alaturi de el in atac ori Frederic Pierre ori Rubenilson sau cum il cheama
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 12:48 AM   #27
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

sa ziceti multam lu copos ca i-a facut chestia aia urata lu'Rednic ca nu mai veneau jucatori si nici echipa nu va mai facea nimeni
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 06:16 AM   #28
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Eh..stie cum e unu' plange si altu' rade, si in momentul de fata Rednic are un zambet pana la urechi, cat despre copos..daca esti prost , platesti. Gane va fii golgheterul diviziei A , asta e sigur, la momentul de fata este peste tot ce avem in tara. Dupa cum stau lucrurile Craiova se va descurca f bine in campionatul acesta, si cum suntem campionana unei mari iubiri, nu vad de ce nu ma fii si campioana Romaniei. Un calduros welcome pt Rubi' si restu si un big up pt Rednic pentru ca este un tip care se tine de cuvant. Suntem singura echipa care are galerie, mica , asta e adevarat la un turneu in afara tarii, asta spune ceva despre who's on top si cine sta pe loc.

ps danutz de unde stii tu ca o sa joace bine in campionat, steaua?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2004, 01:10 AM   #29
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

Avand in vedere ultimele transferuri ale craiovei...primul 11 din urmatorul campionat ar arata in felul urmator :

portar....aici fara discutie..titular este Johnny Bravo

fundasi...aici e marea dilema...sunt multi si buni dar cred ca pana la urma vor fi alesi HP Meal...Danone Delicioso...McChicken si Dexter care e singur 100% titular.

la mijloc e destul de simplu...flinstone nu are rival va fi sigur titular pe stanga...iar in centru vor fi Jetson si la inchidere Pulica Franaru care va inchide toate culoarele...iar pe dreapta va fi colegul lui flinstone...Barney..

atacul va fi punctul forte..si va concura cu N&D si va fi format din Tom & Jerry..

pe langa acest prim 11 vor fi si rezerve care vor incerca sa ii intrece pe titulari iar nume precum Batman...Spiderman...Superman... Schweppes B. Lemon...si altii vor fi des auzite in divizia A

antrenor va fi in continuare Bugs Bunny iar secunzi lui sunt Daffy Duck si Porky Pig

cu asa echipa craiova spera ca la anu sa fie in grupele ligii campionilor...noi nu putem decat sa le uram mult succes
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2004, 01:19 AM   #30
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Coaie vezi ca l-ai uitat pe rubi aka p**a lunga si pe gane aka felatio donator care o sa va sparga la kaka in ghencea, o sa-i rugati sa se opreasca , iar ei cu zambetu' pe buze o sa scoata din buzunar inca o cutie de alifie. Lasa katerinka asta de 2 bani ca nu tine, uita-te in echipa ta la batman-u vostru zis si jiji car e etata de misterios incat nimeni nu stie despre ce vb sau ce vrea. Ai vazut ca a plecat plecat block notes de la voi si va crescut cu putin nivelul de inteligenta si crezi ca acum poti sa faci misto. Btw lasa-l tu knoy , cand o sa fii un fotbalist la feld e bun ca si el atunci sa vb, pana atunci bafta la miuta si la 21.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
alearga dina, anti mititelu, craiova maxima, oblemenco

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:49 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL