INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 20-06-2009, 07:30 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default In curand: imagini Fifa 10 PC

More...
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2009, 10:56 PM   #2
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Abia astept.Dupa ce vad eu, se pare ca Luke Didd s-a ocupat muult mai mult fata de Paul Ho$$ack.Daca Fifa 10 pe PC va semana exact ca FIfa 07 pe X360 eu unul sunt multumit.Pentru a vedea un video cu gameplay Fifa 07 pe X360 consultati Yo*Tube

Last edited by alynz; 20-06-2009 at 11:01 PM.
alynz is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 12:00 AM   #3
stephan3l
Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Bucharest
stephan3l has a little shameless behaviour in the past
Send a message via Yahoo to stephan3l
Default

luke a anuntat de vreo doua zileeu nu mai inteleg pe unde mai e baiatu asta...ba in vancouver ba paris ori londra :|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephan3l is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 11:01 AM   #4
radum_91
Member
 
Join Date: Mar 2007
radum_91 is an unknown quantity at this point
Default

gameplayul de la 07 e destul de bun .. eu as fi multumit daca ar fi implementat .. dar cu mici retusuri.
radum_91 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 11:23 AM   #5
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by radum_91 View Post
gameplayul de la 07 e destul de bun .. eu as fi multumit daca ar fi implementat .. dar cu mici retusuri.
poate vrei sa spui gameplay-ul 07 pe console (Xbox si PS3) daca il face pe cel din 07 de pe PC cu mici retusuri mai bine nu il scote deloc ca nu are rost ,nu o sa-l cumpere nimeni
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 12:51 PM   #6
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by radum_91 View Post
gameplayul de la 07 e destul de bun .. eu as fi multumit daca ar fi implementat .. dar cu mici retusuri.
Gameplayul de la 07(PC) e si el de 2 lei... E doar mai bun decat gameplayul celorlalte jocuri din seria fifa dar daca comparam cu pes, e varza! Deci daca ar baga in FIFA 10 gameplayul de la 07 chiar si cu mici retusuri, eu cred ca as face ceva pe jocul lor...
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 01:25 PM   #7
radum_91
Member
 
Join Date: Mar 2007
radum_91 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
poate vrei sa spui gameplay-ul 07 pe console (Xbox si PS3) daca il face pe cel din 07 de pe PC cu mici retusuri mai bine nu il scote deloc ca nu are rost ,nu o sa-l cumpere nimeni
pai pe consola ma refeream .. eu unu l as juca .. dar repet .. cu retusuri ..
in cateva zile vom vedea ce si cum.
radum_91 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 09:39 PM   #8
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Daca s-ar putea implementa gampley-ul care a fost in Fifa 07 pentru PS3/Xbox360, chiar si fara retusuri , ar fi excelent. Pana la urma a fost next-gen, deci e net superior chiar si gameplay-ului din 09 de pe PC. Ar fi o mare realizare 8->
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2009, 09:42 AM   #9
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Daca s-ar putea implementa gampley-ul care a fost in Fifa 07 pentru PS3/Xbox360, chiar si fara retusuri , ar fi excelent. Pana la urma a fost next-gen, deci e net superior chiar si gameplay-ului din 09 de pe PC. Ar fi o mare realizare 8->
Fifa 07 n-a aparut pe PS3
Fifa 07 a fost full NG si cum ni s-a spus clar ca nu va fi NG, nu are cum sa fie ca in Fifa 07
Fifa 06(x360) nu a fost full NG, dar a avut o grafica care facea praf orice alt joc de fotbal si de aceia sunt mari sanse sa semene cu Fifa 06, dar am avea nevoie de un PC...
Deci sunt mari sanse sa nu semene cu nimic din ce am fazut pe console, va fi un nou Fifa pe PC, adica un ad-on al lui Fifa 06(pe PC)

PS: Ce-mi place cand va fac praf sperantele
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2009, 01:35 PM   #10
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by timisica_cristian View Post
Fifa 07 n-a aparut pe PS3
Fifa 07 a fost full NG si cum ni s-a spus clar ca nu va fi NG, nu are cum sa fie ca in Fifa 07
Fifa 06(x360) nu a fost full NG, dar a avut o grafica care facea praf orice alt joc de fotbal si de aceia sunt mari sanse sa semene cu Fifa 06, dar am avea nevoie de un PC...
Deci sunt mari sanse sa nu semene cu nimic din ce am fazut pe console, va fi un nou Fifa pe PC, adica un ad-on al lui Fifa 06(pe PC)

PS: Ce-mi place cand va fac praf sperantele
Nu stiam de faza cu PS3, oricum eu am zis : daca s-ar implementa, nu am zis ca e posibil :-s. Daca au zis ca nu va fi full next gen atunci va trebui sa fim multumiti daca va semana macar cu fifa 06 pe xbox360.
P.S. Chiar daca va fi semi-next gen, sau cum s-o chema, nu ai nevoie de un PC astronomic sa-l joci, un core 2 duo + 2 gb ram + placa video nvidia 9xxx ar fi suficient, chiar si ca si cerinte medii. In mod clar cerintele minime nu vor depasi ce am zis eu mai sus doar pt un joc full next gen care nu va aparea in viitorul apropiat .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL