INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-2011, 01:29 AM   #2121
silvyu1987
Member
 
silvyu1987's Avatar
 
Join Date: May 2008
silvyu1987 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sergiu93 View Post
Cu cat joc mai mult fifa 12 cu atat devin mai dezamagit de acest joc . In fiecare an marii producatori EA, anunta schimbari impresionante si cand apare jocul vad aceleasi bug-uri .
De exemplu nu au rezolvat problema legata de arbitraj, uneori este pur si simplu, esti prins in offside-uri inexistente . Sau esti faultat si primeste adversarul, ori nu primesti nimic .
Jucatorii imediat sunt la pamant din orice miscare de parca i-ar impinge cineva . Ai-ul destul de ciudat pe world class si legendary joaca tusa centreaza la 3,4 m in fata portii si gol cu capul portarul mereu prins gresit . Sau o alta faza ciudata la ai am observat conduci meciul sa zicem cu 3-1, 4-0 si vezi pase inapoi chiar spre tusa se intoarce si incepe un nou atac de parca ar fi 0-0 la inceputul meciului.
Marea schimbare din legacy in tactical defending mie unul mi se pare o prostie tre sa apesi pe n butoane ca sa te aperi ceea ce face jocul si mai arcade .
O alta problema ar fi cea legata de modul din jocul online, daca ai router sau modem ai automat restrictive firewall si iti este foarte greu pana gasesti adversari .
Daca ar fi rezolvat problemele mentionate pana la tactical defending ma declaram multumit .


Inca o chestie de care am uitat, nu au introdus hentul in joc, am vazut clar cum mingea il lovea pe jucator in mana si nu s-a fluierat nimic .


banuiesc ca stii de optiune pt activare hent...eu am primit hent...am ramas suprins la o faza cand a dat mingie de arbitru

jocul e greu..cu tast...cu gamepad cred ca e alta treaba
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by silvyu1987; 14-10-2011 at 01:32 AM.
silvyu1987 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2011, 01:38 AM   #2122
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Este o idiotenie jocul, poti edita jucatori sa ii faci de 99 si adversarului nu-i apare asta, te obliga sa joci pe tactical. Eu joc in mare parte doar online am vazut ca jucatorul a lovit mingea cu mana si nici vorba de hent . Si sa stii ca daca joci din gamepad jocul tot de rahat ramane . Daca dai cu parfum peste ceva urat mirositor crezi ca mirosul dispare ?
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 01:14 AM   #2123
Zamolxis
Banned
 
Join Date: Oct 2011
Zamolxis will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by sergiu93 View Post
Este o idiotenie jocul, poti edita jucatori sa ii faci de 99 si adversarului nu-i apare asta, te obliga sa joci pe tactical. Eu joc in mare parte doar online am vazut ca jucatorul a lovit mingea cu mana si nici vorba de hent . Si sa stii ca daca joci din gamepad jocul tot de rahat ramane . Daca dai cu parfum peste ceva urat mirositor crezi ca mirosul dispare ?
Mie sincer jocul mi se pare foarte bun!
Nu stiu ce vezi tu asa aiurea. Daca activezi optiunea hent, iti da hent mai mult ca sigur! Iti asigur eu. Faza cu 99 n-am incercat-o pana acum, si nici nu cred ca o sa o incerc... pierdere de timp..
Eu joc pe gamepad si mi se pare diferit fata de tastatura.
Zamolxis is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 01:07 PM   #2124
CupaCupelor.Romania
Member
 
CupaCupelor.Romania's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
CupaCupelor.Romania is on a distinguished road
Default

multe schimbari in joc :X
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CupaCupelor.Romania is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 01:55 PM   #2125
rrknt...
Member
 
rrknt...'s Avatar
 
Join Date: Sep 2011
rrknt... is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to rrknt...
Default

Mda...am mai spus asta, fifa 12 este o dezamgire, multe buguri, coechipieri se lovesc intre ei, jucatori "zboara" pe teren, pasele nu se duc acolo unde vreau...ce sa spun...sper ca fifa 13 sa fie altfel (stiu ca este devreme, mai ales ca vine sfarsitul lumi )
rrknt... is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 07:08 PM   #2126
marius1697
Member
 
Join Date: Aug 2011
marius1697 can only hope to improve
Default

nu va mai plangeti atata de fifa 12...jocul este foarte bun dar voi vedeti doar greselile...nu vedeti si imbunatatirile...daca nu va place nu mai jucati si luati-va pes
marius1697 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 07:16 PM   #2127
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Pentru cei care se plang la nesfarsit, va intreb : oare exista ceva pe lumea asta care sa va multumeasca ? Jocul e chiar ok, imbunatariri se vad, gameplay-ul e schimbat, acum nu mai puteti zice ca e acelasi joc de anul trecut, insa tot nu e bine, tot gasiti motive sa bagati de vina. Nu meritati sa jucati acest joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 11:57 PM   #2128
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Pentru cei care se plang la nesfarsit, va intreb : oare exista ceva pe lumea asta care sa va multumeasca ? Jocul e chiar ok, imbunatariri se vad, gameplay-ul e schimbat, acum nu mai puteti zice ca e acelasi joc de anul trecut, insa tot nu e bine, tot gasiti motive sa bagati de vina. Nu meritati sa jucati acest joc.
Bine ca meriti tu sa joci acest "minunat" joc, de ce vorbesti fara sa stii ? Am motivele mele, unele intemeiate, sa cred ca acest joc este inca un mare fas marca EA. De aia este forum ca userii sa-si expuna pareri, probleme legate de acest joc. Daca tu si ceilalti useri nu aveti capacitatea sa-mi intelegeti punctul de vedere exprimat este problema voastra .

Last edited by sergiu93; 15-10-2011 at 11:59 PM.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2011, 02:46 AM   #2129
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Pentru cei care se plang la nesfarsit, va intreb : oare exista ceva pe lumea asta care sa va multumeasca ? Jocul e chiar ok, imbunatariri se vad, gameplay-ul e schimbat, acum nu mai puteti zice ca e acelasi joc de anul trecut, insa tot nu e bine, tot gasiti motive sa bagati de vina. Nu meritati sa jucati acest joc.
Chestia asta este esentiala pentru progres.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2011, 10:15 AM   #2130
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

@sergiu93, inteleg ca asta e parerea ta, dar exprim-o ca lumea, nu te apuca sa arunci cu noroi in intregul joc. Am priceput, sunt unele buguri, mai ales la celebrari, am observat asta, insa cred ca nu afecteaza cu absolut nimic jocul in sine. Chestia cu 99 intradevar e suparatoare, tacticalul il poti schimba daca nu-ti place, dar in rest jocul e chiar ok si imbunatarile se vad. Ca de obicei insa, multa luma vede doar partea goala a paharului, e treaba voastra, nu va obliga nimeni sa jucati Fifa. Ma intreb cum era daca EA nu faceau jocul Next-Gen si pentru PC, oare nu salivam noi acum uitandu-ne la jocul de pe console cat e de frumos in comparatie cu jegul pe care l-am fi avut noi pe PC-uri ? ni se parea din alta lume, insa acum ca-l avem ii bagam de vina EXCESIV ! Come on, incercati sa vedeti si partile bune, pentru ca sunt din plin.

@Paul nu prea m-am prins ?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL