INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-2010, 11:36 PM   #181
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

UCL Etapa 1



Manchester City invinge din nou Hoffenheim si demonstreaza ca este echipa mai valoroasa

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

Etapa 7



Infrangerea cu Manchester se pare ca a afectat-o pe Hoffenheim caruia nu i-a iesit nimic astazi

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

UCL Etapa 2



Nu este un rezultat multumitor pentru Hoffenim care ocupa in acest moment ultimul loc in grupa B

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

Etapa 8



Alan Foulkes este cel mai in forma jucator al Hoffenheim-ului , acesta inscriind un numar considerabil de goluri pentru un mijlocas defensiv
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by margarit; 07-04-2010 at 11:41 PM.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2010, 09:26 PM   #182
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Voi lua o pauza ceva mai lunga ( cel putin pana apare RLSP ) pentru ca m-am plictisit groaznic sa joc meciurile doar in Text Mode si de 3D nici nu se pune problema sa joc pentru ca este prea slab . Voi trce o vreme la Football Manager , daca e cineva interesat sa joace online lasati un pm ( atentie !! Football Manager nu Fifa Manager )
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2010, 04:30 PM   #183
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
Voi lua o pauza ceva mai lunga ( cel putin pana apare RLSP ) pentru ca m-am plictisit groaznic sa joc meciurile doar in Text Mode si de 3D nici nu se pune problema sa joc pentru ca este prea slab . Voi trce o vreme la Football Manager , daca e cineva interesat sa joace online lasati un pm ( atentie !! Football Manager nu Fifa Manager )
Daca aveai si tu jocul original jucam fifa manager care e mult mai frumos decat FM dar asa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2010, 04:44 PM   #184
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Daca aveai si tu jocul original jucam fifa manager care e mult mai frumos decat FM dar asa

mai frumos cu siguranta este dar mai captivant...nu stiu
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2010, 08:58 PM   #185
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Alexis daca lui ii place FM de ce aduci vorba de fifa manager?Poate nu iti place FM pentru ca nu sti sa joci...Oricum in online e de 5 ori mai frumos...Poti juca meciurile in 3d, si sunt si transferurile la zi...Nu trebuie sa cumperi jucatorii pusi la licitatie ci ii ofertezi tu...FM in online este la fel ca si offline-ul doar ca il joci cu prietenii...
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010, 11:56 AM   #186
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mariusghe View Post
Alexis daca lui ii place FM de ce aduci vorba de fifa manager?Poate nu iti place FM pentru ca nu sti sa joci...Oricum in online e de 5 ori mai frumos...Poti juca meciurile in 3d, si sunt si transferurile la zi...Nu trebuie sa cumperi jucatorii pusi la licitatie ci ii ofertezi tu...FM in online este la fel ca si offline-ul doar ca il joci cu prietenii...
Da de unde stii tu ca eu nu stiu sa joc FM,poate ca nu imi place .Si eu i-am zis lui margarit nu tie asa ca nu stiu de ce te bagi tu in seama.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2010, 09:15 PM   #187
andrei14
Member
 
Join Date: Feb 2010
andrei14 is on a distinguished road
Default

super cariera pacat ca nu ai mai postat
andrei14 is offline   Reply With Quote
Old 15-06-2010, 12:01 PM   #188
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Am o intrebare, la ce dificultate jucai??

L.E.: Acum am vazut ca te-ai lasat de fifam, eu urmaream rezultatele dupa a 8/9-a pagina

Last edited by wwerko; 15-06-2010 at 12:04 PM.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2010, 08:25 PM   #189
tudorica
Member
 
tudorica's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
tudorica is an unknown quantity at this point
Default

vreau eu sa joc FM online ma poate ajuta cineva? Pm va rog
__________________
FORTZA CRAIOVA
tudorica is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010, 07:04 PM   #190
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

interesanta cariera ta dar totusi bate la ochi cand tu cumperi jucatori de 500mii-1 milion si ei au valoare de 10-15 milioane!
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL