INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 16-06-2010, 02:14 PM   #91
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default

La TCM 2004 am jucat pana in 2032 cu Dynamo Dresda care am facuto cea mai buna echipa din lume si prin 2025 aveam in primul 11 numai jucatori de peste lvl 16 si portarul avea 25,5.


Scuzati ca lam pus aici daar consider ca e un record destul de bun.
123 is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2010, 10:50 PM   #92
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Mda, nu vreau sa fiu off-topic, dar puteai sa postezi si tu un screen cu acel record!
Si eu mai am salvarea cu cariera din TCM 2004 dusa pana prin 2080, dar n-am mai continuat-o din cauza ca am updatat jocul cu multe elemente noi. Deh, in 2004 nu gaseam ce gasim acum in 2010. Alte vremuri ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 01:23 PM   #93
kristian
Member
 
kristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
kristian is on a distinguished road
Default

Cei mai buni jucatori ai mei de la Dinamo au reusit un lucru remarcabil, iesind cei mai buni din lume

kristian is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 03:42 PM   #94
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Cum ai reusit aceste performante incredibile stiu jocul Fifa Manager unul mult mai greu ,ciudat cum ai reusit tu:-s.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise

Last edited by Astristul; 23-06-2010 at 12:40 AM.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 05:45 PM   #95
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by amaratu View Post
In sfarsit am reusit sa pun si poze cu performantele mele. Sper ca acum sa nu ma mai acuze nimeni ca am mintit.
Ceva nu miroase bine...joci cu no sack . Unrealist
22 de sezoane la steaua . Maximum eu am stat 6 sezoane

Si ceilalti...ce pacat ca joaca multi la very easy. Cred ca sunt foarte putini care joaca macar la hard...la easy(nu very) am luat liga campionilor din al 2-lea sezon cu Rapid(primul nu am jucat in europa) si in al 3-lea si al 4-lea sezon iar am luato . Si am promovat+liga scotiana in 5 ani cu o echipa din liga a 4-a...cupa mondiala cu camerun . Ce nu am luat cu easy .

L.E.: Chestia cu scotia e alta cariera la normal. La aia cu easy am fost doar la Rapid.

Last edited by wwerko; 22-06-2010 at 05:50 PM.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 06:01 PM   #96
andrei14
Member
 
Join Date: Feb 2010
andrei14 is on a distinguished road
Default

daca tie nu-ti place sa stai mai mult de 6sezoane la o echipa e problema ta
eu sunt in sezonul 8 cu Benfica am 4campionate o cupa uefa si un UCL si 5cupe ale portugaliei,super cupa europei si campionatul mondial al cluburilor pe care il iei si cu echipa de rezerve cu nationala nu prea am rezultate sunt selectionerul Bulgariei si eu joc la normal
andrei14 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2010, 06:11 PM   #97
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Mai citeste postul odata

Last edited by Astristul; 23-06-2010 at 12:41 AM.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2010, 08:36 PM   #98
Elyahu
Member
 
Join Date: Aug 2010
Elyahu is on a distinguished road
Default

Sunt nou venit pe forum, dar am citit postarile anterioare la acest topic. Eu joc cu Hellas Verona, va mai aduceti aminte, a luat campionatul Italiei in 1985-86? Sunt in divizia C1B, am terminat turul pe locul 1, la f mica diferenta de locul 2 si am emotii la lupta pt promovare. Nu am nici un jucator peste level 65 si consider ca aici e farmecul, sa iei o echipa din ligile inferioare si sa incerci o promovare si performante bune. Partea cea mai incitanta este ca nici un jucator bun nu vrea sa joace intr-o liga asa de inferioara, majoritatea dau un mesaj de genul "ma voi transfera daca promovezi anul viitor". Nu stiu daca voi promova, intelegerea cu board-ul este mid-table, dar as acumula experienta pt sezonul viitor. Tactica favorita: 4-1-4-1, maleabil, in functie de adversar. Doza de realism: nu pot transfera nici un jucator mai scump de 200-400 mii de Euro, nu doresc sa joace intr-o liga inferioara, nu mai vorbesc de jucatori tineri de perspectiva. Satisfactia e mai mare cand joci la acest nivel, ma gandesc ca daca promovez in Serie B voi fi un candidat serios la retrogradare. Inca nu stiu sa postez poze, dar cand ma deprind, revin cu foto documente. Bafta la joc! P.S. Te prinde rau!(am 40 de ani).
Elyahu is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 10:01 AM   #99
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pare o cariera frumoasa si destul de interesanta. Mult succes in continuare si poti sa-ti postezi cariera pe sectiunea creata special (http://forum.fifaromania.net/forumdisplay.php?f=115).
Pentru poze, cand esti in joc, apasa butonul Print Screen, intra in paint, apasa CTRL+V si salveaza-ti poza in format JPG sau PNG. Dupa care poti urca pozele pe un site de gazduire, gen imageshack.us sau poti folosi sistemul de atasamente al forumului si sa le urci direct.

PS: Multi inainte! Niciodata nu e prea tarziu sa incepi, mai ales daca-ti place!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010, 02:36 PM   #100
maryusica
Member
 
maryusica's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: AMARA
maryusica is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to maryusica
Default

http://a.imageshack.us/img7/2849/41097514.png


sunt la inceputul sezonului 4.. am jucat primele doua sezoane la viitorul constanta..i-am promovat in liga 1 si in al doilea an am ajuns cu ei in finala cupei romaniei dar ma batut dinamo la penalty . la inceputul sezonului 3 atunci knd promovasem in liga 1 ma dat afara de la echipa..asta nu stiu de ce.. k nu aveam nimic pe minus sau ceva de genul si mai aveam inca 25 de luni de contract. infine.. in al 3-lei sezon mi.a facut oferta cfr cluj care in sezonul anterior terminase pe 10 . am castigat cupa si campionatul..iar steaua a terminat pe locul 3 ..semi-finala de cupa a romaniei si a castigat europa league... si.a facut o echipa buna .. nu stiu de ce dar echipele din romania de top face transferuri destul de bune ..si nu am modificat nimic ..joc cu rlsp instalat.

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

scz de exprimare ma grabeam
maryusica is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
cariera, fifa manager 10, recorduri, statistici


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL