INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-2011, 12:46 PM   #671
adidragos26
Member
 
Join Date: May 2008
adidragos26 is on a distinguished road
Default

Salutare,am si eu o intrebare...am postat aici ca nu este un topic asemanator cu ce doresc:d.

Joc Ambele Fifa Manager 10 si 11...daca stie careva, in Fifa Manager 11 cand joci in Europa ..Ucl sau Europa league, apare acea interfata cu culorile specific competitiei .Ce ar trebuie sa copiez din 11 in 10 sa se vada la fel?

Ca presupun ca tine de video..si la tragerile la sort la fel,as vrea sa se vada la fel..stie cineva ce ar trebui sa fac,ce fisier ar trebui sa schimb? ms .
adidragos26 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 10:53 PM   #672
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu se poate realiza ce doresti tu. Acele fisiere sunt noi si au fost create scripturi noi pentru a putea fi vazute in joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2011, 04:23 PM   #673
bahnoo
Member
 
Join Date: Feb 2011
bahnoo is on a distinguished road
Default

Salut,

Am o problema, imi da eroare in joc de vina fiind: GfxCore.dll.
Problema e ca am jocul original, si toate patchurile instalate.

Aveti idee de ce imi da eroare?
Am windows 7, si stiu ca parca mai demult pe alt windows nu imi facea figurile astea.

Multuesc, numai bine
bahnoo is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2011, 10:50 PM   #674
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Din cate s-a discutat in aceasta sectiune, jocul experimenteaza anumite probleme in W7. Incearca sa-l instalezi pe XP SP3 si vezi daca mai ai aceeasi problema!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2011, 12:32 PM   #675
AlexGh
Member
 
Join Date: Aug 2010
AlexGh can only hope to improve
Default joc incurcat

sal, as vrea sa va zic ca am primit cadou fifade craciun.pe coperta si pe dvduri (sunt 2) scria fifa world cup 2010..... lam instalat si apoi vad ca este fifa manager 10..... am jucat,mia placut dar cand am vrut sa joc online..... imi cerea code-ul original.... si pe coperta acolo nu aveam nimic ,ca acela ar fi fost fifa world cup 10 .
NU STIU CE SA FAC as vrea sa joc online dar......
poate pot primi un raspuns,multumesc oricum!
AlexGh is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011, 11:59 AM   #676
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Codul se afla pe spatele manualului. Cand intri in modul online de joc introduci acel cod (cu liniute sau legat tot) si ar trebui sa-ti mearga. Daca acel cod nu e bun pentru FIFA Manager, ci doar pentru FIFA World Cup, atunci du-te la magazinul de unde ai luat jocul si roaga-i sa te ajute in privinta asta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 04:03 PM   #677
Rstefan
Banned
 
Join Date: Apr 2011
Rstefan is on a distinguished road
Default Ajutorrr

Ma ajuta si pe mine cineva sa-mi explice cum incep si eu cariera cu o echipa de liga III ???????????????????????//
Rstefan is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 04:16 PM   #678
Rstefan
Banned
 
Join Date: Apr 2011
Rstefan is on a distinguished road
Default Ajutorrr

Ma ajuta si pe mine cineva sami zica cum incep si eu cariera cu o echipa de liga III (Romania) ----
Rstefan is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2011, 12:08 PM   #679
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Da numai posta in 10 locuri de odata...
Ca sa joci in liga a III-a trebuie sa bagi patchul RLSP2010 si sa-l instalezi ca la carte...apoi iti faci cariera si la baza de date selectezi Editor Database si o sa-ti apara liga a3a!
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2011, 03:35 PM   #680
Rstefan
Banned
 
Join Date: Apr 2011
Rstefan is on a distinguished road
Default

merge gata mersii n1tro
Rstefan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 2010 fotbal

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL