INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-02-2010, 06:07 PM   #11
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default

Va putem ajuta?
fabinho is offline  
Old 15-02-2010, 06:22 PM   #12
Cristiano-Andres
Member
 
Cristiano-Andres's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Slobozia
Cristiano-Andres is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
La care post de referi? Ai pus o intrebare dar nu stie nimeni in legatura cu ce post.
ma refeream la cei care spuneau ca doresc si bannere cu brigazi desfiinate ceea ce nu mi se pare real si logic
Cristiano-Andres is offline  
Old 15-02-2010, 06:27 PM   #13
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default intrebare

nu bennere cu brigasi desfintate .Doar bennarele actuale acum sa fie pe gard .va pot ajuta?
fabinho is offline  
Old 18-02-2010, 07:51 PM   #14
fabinho
Member
 
Join Date: Feb 2010
fabinho is on a distinguished road
Default

Ma puteti anunta daca va pot ajuta sau faceti singuri bennerele puneti toate porcariile ca acu e pe terminate sa vedem ce iese
fabinho is offline  
Old 18-02-2010, 08:35 PM   #15
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by fabinho View Post
Ma puteti anunta daca va pot ajuta sau faceti singuri bennerele puneti toate porcariile ca acu e pe terminate sa vedem ce iese
Nu se vor pune porcarii. Stai linistit. Nici nu putem pune 100 de modele de steaguri si bannere cum vrei tu, ca nu ne permite jocul.
Iar cine ne face noua steagurile le-a facut 100% reale. Deci nu vor fi flaguri generice.
Tot spui ca faci dar nu ai postat nimic sa vada lumea cum editezi.
Sincer pentru mine nu esti interesant cand faci posturi de genul acesta.
Nu asa te faci cautat prin posturi de genul acesta, trebuia sa editezi ceva si sa postezi si apoi noi am fi luat o hotarare.
Asa ca nu ma fa posturi aiurea si fara cap.
Danny79 is offline  
Old 19-02-2010, 01:33 PM   #16
Cristi4
Member
 
Join Date: Dec 2007
Cristi4 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Asta nu tine de noi.Este o problema a jocului.Cu aceeasi problema m-am confruntat si la Fifa Manager si daca cei de la EA nu o rezolva noi nici atat nu putem.
Noi facem patchuri nu patchuri care sa schoata anumite buguri din joc.
Deci nu mai faceti acemenea afirmatii total aiurea.
Inainte de a face aceste afirmatii jucati fara RLSP instalat si o sa vedeti ca problema asta exista in joc.
Altceva nu stiti decat sa dati vine pe patch.
Pot spune ca voi habar nu aveti ce jucati si cat de bine realizat este jocul daca veniti cu asemenea propuneri si intrebari.
Dar care ma rog e problema ta? vezi tu undeva ca am dat vina pe patch ? esti total pe dinafara mai bine taci din gura...
Cristi4 is offline  
Old 19-02-2010, 03:31 PM   #17
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cristi4 View Post
Dar care ma rog e problema ta? vezi tu undeva ca am dat vina pe patch ? esti total pe dinafara mai bine taci din gura...
Pe dinafara sunt cei ca tine care dupa ce apre un patch incepeti sa criticati.Dar sa vina cineva cu date sau poze despre o echipa nu se deranjeaza nimeni.
Si nu imi spui tu sa tac atat timp cat stiu ce fac si cat de greu este sa lecrezi la un patch iar pustani ca tine care habar nu au sa deschida un program de editare vin aici si se dau in spectacol spunand ca in patch se pun numai rahaturi.
Vezi-ti de treaba ta atat timp cat pe acest forum nu faci posturi decat sa le aduni la numar si in rest nimic.
In categoria asta te sfli si tu. Deci tu sa fii cu gura mica, nu ai nici un motiv sa comentezi.
Poate doar sa mai faci un post in plus.
Danny79 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:36 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL