INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > EURO 2008
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-2008, 10:47 AM   #101
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by RighT View Post
Va Rog Frumos Sa Ma Ajutatzi Am o Paca ATI Radeon 9200 Pro Famiy 3.06 ghZ 512 Ram Si La Jocul Ero 2008 Varianta Vitality Imi Merge Greu In Meniu La Varianta Reloaded Imi Merge Super Dar Nu Ma LaSA Sa Ma Joc In UEFA EURO 2008 (TM) Adica La Euro ALEG ECHIP DAI CONTIE WITH DEFAULT SQUADS Si Imi IEse Din Joc ... ( Va Rog Frumos Sa Ma Ajtatzi
Incearca sa dezactivezi* floppy-disk-ul si o sa mearga mai bine.

*My Computer/ Properties/ Hardware/ Device Manager/ Floppy disk drives/ Desable.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by sorin; 15-06-2008 at 10:50 AM.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 15-06-2008, 11:20 AM   #102
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Va rog frumos sa ma ajutati . Am o placa video 6600 si cand dau click pe euro 2008 imi apare negru pe monitor 2-3 secunde si dupaia iese din ce cauza ? ce trebuie sa fac?
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2008, 05:51 PM   #103
MAReAN
Member
 
MAReAN's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Comanesti
MAReAN is on a distinguished road
Default

Am si eu o problema.Dupa ce instalez EURO 2008 si vreau sa intru in joc,imi apare :Wrong disc inserted.
Please insert the original "UEFA EURO 2008" CD/DVD.

Retry Cancel

Ce trebuie sa fac k sa imi intre in joc normal?
Va rog sa ma ajutati nu prea ma pricep !
MAReAN is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2008, 05:52 PM   #104
Petrov
Member
 
Petrov's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Pitesti
Petrov is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Petrov Send a message via Skype™ to Petrov
Default

Quote:
Originally Posted by MAReAN View Post
Am si eu o problema.Dupa ce instalez EURO 2008 si vreau sa intru in joc,imi apare :Wrong disc inserted.
Please insert the original "UEFA EURO 2008" CD/DVD.

Retry Cancel

Ce trebuie sa fac k sa imi intre in joc normal?
Va rog sa ma ajutati nu prea ma pricep !
Copiaza crack-ul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Petrov is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2008, 06:37 PM   #105
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by MAReAN View Post
Am si eu o problema.Dupa ce instalez EURO 2008 si vreau sa intru in joc,imi apare :Wrong disc inserted.
Please insert the original "UEFA EURO 2008" CD/DVD.

Retry Cancel

Ce trebuie sa fac k sa imi intre in joc normal?
Va rog sa ma ajutati nu prea ma pricep !
Cumpara jocul original !

Quote:
Originally Posted by Petrov View Post
Copiaza crack-ul!
Nu cred ca trebuia sa spui asta.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2008, 09:23 AM   #106
silvone09
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: somewhere in nobody's land
silvone09 is an unknown quantity at this point
Default eee kkt!!!!

ce dracu ne ascundem atata dupa deste??!! "nu trebuia sa spui asta" ....poate sa spuna ce vrea el atat timp cat isi asuma raspunderea si constientizeaza natura faptelor sale...a vrut sa ajute si nu vad nimic rau in asta...dintre membrii acestui site probabil ca procentajul celor care au jocul original se afla pe undeva in jurul marjei de eroare....nu vreau sa dau lectii de morala( nu-mi sta in fire, putin imi pasa de voi restul -liberul arbitru- dar, m-am saturat de atata nenorocita de cenzura si de doctrina asta comunista pe care si voi astia de 14 anisori,generatia mess si guta pe mobil ati preluat-o)
P.S putin imi pasa de ban si de niste moderatori comunisti cu ifose de mare editori-vezi stefan

Last edited by silvone09; 23-06-2008 at 09:24 AM. Reason: aaaaa....mai putina lipsa de respect mi se pare sa-l incurajezi sa cumpere jocul care e o mare varza!!!
silvone09 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2008, 09:57 AM   #107
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Pai nu ai demonstrat nimic pentru ca forumul are un REGULAMENT. Nici eu nu am jocul original , pentru ca nu dau (inca) bani pe FIFA la cum arata.
Si am zis ca "nu trebuia sa spui asta" pentru binele lui , ca banuiesc ca el nu e asa dispus ca tine sa primeasca ban. Acum pricepi?
A si ti se pare tie asta doctrina comunista ? Pentru ca pe forum nu ai voie sa vorbesti despre crack-uri , warez etc ?
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2008, 12:06 PM   #108
silvone09
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: somewhere in nobody's land
silvone09 is an unknown quantity at this point
Default

da, recunosc poate ca am exagerat....!!! dar ma deranjeaza atitudinea asta cu " fii atent", "ai grija", "nu ai voie '", S.a.m.d.....vb despre warez, ar fi luat ban si ????!!!! ce-i cu asta ? era capatul lumii, ii crestea brusc ponderea de comportament anti-social,nu l-ar mai fi iubit parintii sau ce?! chiar nu inteleg....oricum amuzant este ca el nu a avut nimic de spus iar noi ne-am transformat in avocatii poporului(member X vs Fifa romania)oricum yo o sa inchei pt ca tindem sa alunecam usor spre penibilitate! aaaa...si inca cv...am demonstrat ce vroiam; cum tu ti-ai folosit dreptul la replica , la fel si-a insusit el dreptul de a vb despre orice oriunde....nu trebuie sa facem pe bunii samariteni acuma,sa atentionam etc cat timp nu suntem implicati direct...Parerea mea -( si asta spune multe)
silvone09 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2008, 12:37 PM   #109
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by silvone09 View Post
ce dracu ne ascundem atata dupa deste??!! "nu trebuia sa spui asta" ....poate sa spuna ce vrea el atat timp cat isi asuma raspunderea si constientizeaza natura faptelor sale...a vrut sa ajute si nu vad nimic rau in asta...dintre membrii acestui site probabil ca procentajul celor care au jocul original se afla pe undeva in jurul marjei de eroare....nu vreau sa dau lectii de morala( nu-mi sta in fire, putin imi pasa de voi restul -liberul arbitru- dar, m-am saturat de atata nenorocita de cenzura si de doctrina asta comunista pe care si voi astia de 14 anisori,generatia mess si guta pe mobil ati preluat-o)
P.S putin imi pasa de ban si de niste moderatori comunisti cu ifose de mare editori-vezi stefan
silvone usor cu atitudinea asta. Daca nu iti convine ca nu incurajam pirateria problema ta, esti liber sa pleci. Referitor la stefan nu cred ca ai nici cel mai mic drept sa comentezi. A stat dupa fundul vostru si a lucrat numai el stie cat la patchurile astea, lucru pentru care ar trebui respectat. Despre caracterul lui ar trebui sa vorbesti doar dupa cateva conversatii live cu el, nu din ce ai vazut pe un forum.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2008, 04:28 PM   #110
alex_r
Member
 
Join Date: Dec 2007
alex_r is an unknown quantity at this point
Default

Am o problema: pe Ip Direct imi merge jocul perfect (doar se blocheaza in team management), in timp ce daca joc normal e exact invers (in joc imi merge sacadat rau de tot, iar in Team Management perfect).

Configuratie: Intel Pentium 4 1.7Ghz, 768MB DDRAM, palca video: Ati Radeon 9550PRO (256RAM pe AGP 8x).
Configuratia ar fi peste ce se cere...
alex_r is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:51 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL