INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-2007, 12:23 PM   #1
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default StarCraft II

Astazi a fost anuntat in mod oficial StarCraft II . Siteul oficial este www.StaCraft2.com.

Poze gasiti AICI

Filmulete

Filmul de prezentare in varianta buna gasiti AICI
Filmul cu prezentari de artworkuri si cateva clipe de gameplay gasiti AICI
Film cu gameplay ceva mai mult (calitatea e mai proasta la asta) gasiti AICI

P.S. r5m sa nu te prind ca aberezi sau faci misto prin topicul asta ca te pocnesc la urmatoarea reuniune.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DarkComy; 19-05-2007 at 12:49 PM.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2007, 12:32 PM   #2
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Dragut...chiar mi-era dor de un RTS de genul asta.Eu il vazusem pe Blizzard mai de demult dar ramasese la stadiul de proiect.Sa speram ca va fi o reusita.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2007, 12:37 PM   #3
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

Si eu astept jocul, Coco.

Numai ca tu esti prea entuziasmat.
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2007, 09:00 PM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Starcraft a fost un adevarat fenomen, cum a spus cineva pe un alt forum, a reprezentat tineretea unora dintre noi, multi dintre cei ce acum 10 ani erau inca adolescenti sau mai tineri, acum isi aduc aminte de vremurile bune cand jucau o misiune in Starcraft, isi pierdeau noptile in cluburile de net sau stateau pe dial-up pe BattleNet.

Sa vedem acum daca Starcraft 2 va reusi sa se ridice la nivelul primului.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2007, 12:36 AM   #5
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Mi-a fost lene sa zic atunci cand am facut topicul , dar acum e timpul potrivit.

Parerile mele despre ce am vazut si citit la S2.

-Grafica nu cred ca va solicita prea mult sistemul decat la foarte multe unitati (engine-ul pare destul de vechi deci cred ca e bine optimizat)
-Marines , au scut si baioneta ...WTF ! ...nasol
-La Protosi au bagat o multime de unitati noi ( aproape ca au schimbat toate unitatile)
-Jocul va continua povestea din Starcraft Brood War (va trebui sa rejoc brood war cu o luna inainte de aparitia jocului )
- E posibil sa vedem o noua rasa (in Brood War se incercau combinatii genetice intre protosi si zergi din cate imi aduc aminte asa ca nu este exclus sa vedem o noua rasa)
-Deja stim unul din eroii pamantenilor TYCHUS FINDLAY - cel din filmuletul de prezentare.
- Sunt suparat ca Battlecruiserele sunt tot de 5-6 ori mai mari ca un soldat si zboara la 1-2 metri deasupra pamantului (dar noroc ca sunt fan Starcraft si trec cu vederea asta)

P.S. Nu cred ca trebuie sa reamintesc ca Blizzard sunt cei mai tari la filmulete CGI !!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DarkComy; 20-05-2007 at 12:38 AM.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2007, 09:25 AM   #6
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Finally, Starcraft II :X, poate asa se mai duce la vale porcaria aia de Warcraft!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2007, 09:33 AM   #7
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Alex,nu ma provoca !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2007, 07:34 PM   #8
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by Alex View Post
Finally, Starcraft II :X, poate asa se mai duce la vale porcaria aia de Warcraft!
Screw you man . Warcraft ramane produsul numarul unu al lui Blizzard, e seria cu cele mai multe jocuri la activ, and stuff . Apoi in topul preferintelor mele urmeaza Diablo, care e "ubercool" si abia apoi StarCraft. Poate si din cauza ca am eu ce am cu RTS-urile SF, dar oricum.

P.S. World of Warcraft absolutely pwnz everything, pentru ca imi place mie .

P.P.S. Vreau sa vad spam pe threadul asta ca Blizzard e awesome!!!!111eoneone
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2007, 12:06 AM   #9
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Starcraftu da mucu si rupe fasul la oricare din Warcrafturi.

Si nu baga in aceeasi oala un RTS cu porcaria aia de World of Warcraft. MMORPG sau cum se numesc, sug cuc de melc.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2007, 01:15 AM   #10
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Eu, si inca 8.5 milioane de buni cetateni, dam 400 mii pe luna ca sa jucam "porcaria" aia de MMORPG. Blizzard au anuntat nu mai putin de 6 Add-Onuri (dintre care primul este The Burning Crusade) pentru WoW, asa ca e indiscutabil produsul lor numarul unu. Si nu e chestie de bagat in aceiasi oala, ideea este universul Warcraft care a facut din WoW ceea ce este, astfel WoW este exemplul perfect pentru ceea ce reprezinta seria Warcraft, ceva cu mult peste SC.

Si apropo, mns cam cate ore de WoW ai jucat pana acum ca sa iti faci parerea asta ?

Last edited by bullzeye; 22-05-2007 at 01:20 AM.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:51 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL