INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-2012, 03:45 PM   #1
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default Ilie Stan-Manager Mode

Salut! Sunt nou dar am urmarit de cateva zile thread-urile de pe aici si mi-a venit si mie pofta de putin Fifa .

Voi juca Fifa 11 pentru ca am observat ca este mai multa activitate in aceasta sectiune.

Nu am mai jucat de ceva vreme dar sper si cred ca o sa ma descurc.

Setarile MM:
Half Length : 4 min
Difficulty Level : Proffesional
Game Speed : Normal

Nu am ales inca echipa deci astept ceva propuneri .
Atrium is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 04:37 PM   #2
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Salut si bun venit. Pai alege o echipa care-ti place mai mult si cu care crezi ca poti face performante. Cum crezi tu...Te astept si la cariera la mine sa-ti dai o parere, doua...
marryo is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 05:37 PM   #3
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

The Sun
Wolverhampton semneaza cu Ilie Stan!

Supriza acestei veri a fost produsa de clubul Wolverhampton care a semnat cu antrenorul roman Ilie Stan. Conducerea s-a declarat foarte multumita de faptul ca au semnat cu un antrenor tanar dornic de performanta desi uni critici au afirmat ca este o gresala imensa datorita lipsei de experiente a antrenorului roman.

Ilie Stan: Sunt foarte fericit ca am ajuns la acest club. Nu am stat prea mult pe ganduri cand mi-a fost oferit contracul pentru ca este am ajuns intru-un campionat foarte puternic. Obiectivul impus de conducere este evitarea retrogradarii. Nu va fi usor dar cu ajutorul baietilor care sunt deja la club, plus cateva transferuri sper sa reusim sa avem un parcurs cat mai bun. Urmeaza amicalele dupa care voi stii exact cine ramane si cine pleaca de la club.

Amicalele celor de la Wolverhampton:
Fulham
Stoke
Sporting
Milan
Atrium is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 05:47 PM   #4
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

O alegere interesanta sa speram ca vei ajunge in BIG FOUR . Amicalele sunt cu niste echipe pe masura. Multa bafta si noroc (vei avea nevoie mare de noroc)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 06:01 PM   #5
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

astept amicalul cu Milan.Foarte inspirata echipe aleasa.Sper sa nu ai aceeasi soarta cu Wolverhamptonul real-ultimul loc in BPL>Viziteaza si Cupa Mondiala a mea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by matiluchi; 24-06-2012 at 06:04 PM.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 09:20 PM   #6
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

The Sun

Incepe munca grea!

S-a terminat perioada de pregatire iar cei de la Wolves se pregatesc pentru primele meciuri din campionat.

Rezulatele amicalelor
Fulham 0-1 Wolves
Wolves 1-0 Stoke
Wolves 1-2 Sporting
Milan 1-2 Wolves

Ilie Stan: Pot sa spun ca sunt multumit de meciurile pe care le-am reusit. Imi pare rau de meciul cu Sporting in care am avut o multumie de ocazii dar de care, din pacate, nu am reusit sa profitam. Sa speram ca vom fi mai inspirati in campionat!

Next Match: Everton A (League)

---------------------------------------------------------------------------------

Primul transfer pentru Wolves!

Cei de la Wolves au resuit primul transfer din aceasta vara. A.Hleb a fost transferat pentru suma de 7.500.000 E. Acesta a primit un contract pe 3 ani si un salariu de 7.000 E.

Ilie Stan: Sunt foarte multumit de acest transfer. Cred ca este primul si ultimul transfer din aceasta vara pentru ca avem deja o echipa tanara cu un potential foarte mare. Din pacate au fost destul de multi jucatori care au fost nevoiti sa plece datorita numarului mare de jucatori pe care l-am avut la echipa si de care oricum nu aveam nevoie.
Atrium is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 09:28 PM   #7
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

A. Hleb e un jucator cu experienta mare , sa speram ca te va ajuta mult. Multa bafta in primul meci cu Everton
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2012, 06:46 AM   #8
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Stii tu...amicalele nu prea conteaza. Meciurile oficiale arata valoarea adevarata a echipei. Mult succes cu Everton

Last edited by marryo; 25-06-2012 at 08:42 AM.
marryo is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2012, 11:08 AM   #9
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Ce jucatori tineri ai?Si ce buget?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2012, 11:12 AM   #10
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

The Sun

Wolves nu a inceput prea bine campionatul!

Lucrurile nu arata prea bine pentru cei de la Wolves dupa primele 5 meciuri din campionat, acestia adunand doar 6 puncte.

Rezultatele meciurilor
Everton 0-0 Wolves (League)
Wolves 0-0 West Ham (League)
Fulham 0-0 Wolves (League)
Wolves 2-0 Birmingham City (League)
Birmingham City 2-1 Wolves (League)

Ilie Stan: Din pacate nu am reusit sa obtinem prea multe puncte din aceste meciuri. Dezamagirea este cu ata mai mare cu cat stiu ca am avut sansa sa castigam fiecare meci insa nu am stiut sa profitam de ea. Asta este... Urmeaza meciul din cupa cu QPR. Sper sa-l castigam si sa mergem mai departe.


Next match: QPR Away (Cup)



PS: Am doua echipe Birmingham City in campionat.
Atrium is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:51 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL