INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Manager Mode

Notices

View Poll Results: In ce campionat doriti sa mearga IL LUCE dupa incheierea sezonului de la Juve?
Sa ramana la Juve 2 13.33%
Italia, dar la alta echipa 2 13.33%
Spania 3 20.00%
Franta 0 0%
Germania 3 20.00%
Anglia 1 6.67%
Rusia 3 20.00%
Olanda 1 6.67%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-2012, 12:40 PM   #11
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Transferuri interesante , de departe cel mai bun fiind al lui Didier Drogba. Bafta in meciul cu Crotone
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 02:51 PM   #12
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default


IL LUCE:"Sunt bucuros ca am castigat acest meci si am facut un pas inainte pentru indeplinirea obiectivului. Daca eram putin mai atenti in defensiva reuseam sa incheiem meciul fara gol primit. Asta e...A fost un test bun inaintea marelui derby cu AC Milan din Supercupa".>>>>a declarat IL LUCE pentru Gazzetta Dello Sport
Latest transfers:
*Orlandoni-free>>>>>> Feyenoord

Dupa ce se va incheia perioada de transferuri, voi posta lotul cu jucatori.
marryo is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 03:47 PM   #13
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Un meci spectaculos , cu multe goluri. Multa bafta in meciul cu Milan , deoarece este un meci greu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 03:57 PM   #14
Mestelistu
Banned
 
Join Date: Apr 2012
Mestelistu is on a distinguished road
Default

Nici nu trebuia sa iti puna probleme aceasta echipa.Te-ai intarit foarte mult si se arata.
Mestelistu is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 03:59 PM   #15
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Drogba salveaza Internationale Milano, reusind sa marcheze 2 goluri in timpul regulamentar si penalty-ul decisiv la loteria de penalty-uri>>>>>>Reporter Gazzetta Dello Sport



Eroul meciului...

IL LUCE:"Baietii si-au dat viata pe teren, chiar daca am fost egalati, desi am condus cu 2-0, au dat dovada de profesionalism si au luptat pana la capat. Nu pot sa fiu mai mul decat bucuros pentru indeplinirea obiectivului"


Next Match: Lecce -campionat

Last edited by marryo; 24-06-2012 at 04:31 PM.
marryo is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 04:01 PM   #16
Mestelistu
Banned
 
Join Date: Apr 2012
Mestelistu is on a distinguished road
Default

Felicitari pt cupa.Dar cum ai castigat cupa daca ai facut 2-2?Fiindca pe tabela zice ca a inscris Drogba de 2 ori,Pato si Robinho la Milan,deci e scorul 2-2..cum ai castigat cupa?
Mestelistu is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 04:14 PM   #17
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mestelistu View Post
Felicitari pt cupa.Dar cum ai castigat cupa daca ai facut 2-2?Fiindca pe tabela zice ca a inscris Drogba de 2 ori,Pato si Robinho la Milan,deci e scorul 2-2..cum ai castigat cupa?
Pai am specificat ca a inscris de 2 ori, si la loviturile de departajare a inscris golul decisiv
marryo is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 04:59 PM   #18
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

Felicitari pentru cupa!
Atrium is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 06:02 PM   #19
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Etapa I:

IL LUCE:"Un meci de antrenament pot spune, dar nu trebuie sa ne "luam lumea in cap", am castigat o batalie, nu razboiul. Drumul e foarte lung. Trebuie sa ramanem cu picioarele pe pamant, caci ne asteapta un meci extrem de greu la Palermo".In urmatoarele randuri va voi prezenta lotul echipei, care arata astfel:



"Cu acesti baieti ma voi bate pentru atingerea celorlalte 2 obiective, castigarea campionatului, respectiv castigarea cupei."

Etapa II:

IL LUCE:"Bineinteles, eu vorbesc, eu aud....Normal, dupa castigarea Supercupei si "meciul de antrenament" cu Lecce, baietii s-au crezut foarte buni, si iata ne-am impiedicat de Palermo. Nu-i nimic, capul sus, le-am spus baietilor, caci ne asteapta un meci foarte important si greu in etapa urmatoare cu AS Roma".

Next Match: AS Roma - campionat
marryo is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2012, 06:16 PM   #20
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Nu e nimic deoarece si Palermo are o echipa buna. Te revansezi , orice echipa are momente mai slabe.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL