INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri

Reply
 
Thread Tools
Old 26-01-2011, 10:57 AM   #21
arminfabian
Banned
 
Join Date: Dec 2010
arminfabian is on a distinguished road
Default

Daca incep o cariera la Arsenal,si am rezultate ft bune,voi primi oferte?? Si de unde?? (Echipe mai mari,sau ft mici)???
arminfabian is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011, 06:54 PM   #22
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

S-a incheiat si parcursul in cupele europene din sezonul actual. De data aceasta in Europa League, dar in "aceeasi" grupa C ca si anul trecut in UCL. De rezultatele din grupe sunt multumit, spre deosebire de optimi, unde am facut un meci dezastruos acasa cu Leverkusen. In fond, dupa eliminarea lui Piccolo a venit rafala de goluri, pana atunci hai ca dominau ei dar mai aveam si noi cate-un sut, o pasa buna etc.

Acuma-i gata. Am ratat sansa de a juca finala pe "National Arena" Anul asta sper la titlu si la inca o calificare in optimi in UCL, mai incolo mai vedem... In campionat merge treaba bine: pe primul loc, 57 puncte (la 9 de Dinamo), 17W 6D 1L, cea mai buna aparare din campionat cu doar 12 goluri primite si totodata cele mai multe inscrise - 47. Mai jos, cateva screenshot-uri:
Caly is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2011, 01:03 PM   #23
nicu93
Member
 
Join Date: Jun 2008
nicu93 is on a distinguished road
Default

Buna baieti.Football Manager 11.Am si eu o problema cu jocu. http://i56.tinypic.com/2ahgxo1.jpg
Imi apare eroarea asta.Se poate face ceva ? eram in 2015-Otelul-Locul 1
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
nicu93 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2011, 08:20 PM   #24
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Ma bucur ca nu sunt singurul care joaca FM11, indata va aparea update cu noile loturi, etc. Pana atunci stau linistit.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2011, 05:14 PM   #25
HardmaNPCH
Member
 
Join Date: Feb 2011
HardmaNPCH is on a distinguished road
Default

ro ro soccermanager.com esti manager de fotball cu jucatori reali ratingul si toate din viata reala upgradari la zi
HardmaNPCH is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2011, 02:37 PM   #26
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Ultimul patch, care pe langa repararea anumitor bug-uri, actualizeaza si loturile dupa transferurile de iarna, a aparut ieri si poate fi descarcat (si) de aici: http://www.fmro.ro/?p=1006
Caly is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 07:23 PM   #27
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

As vrea si eu sa incep o cariera noua , imi puteti sugera cu ce echipe sa incep ?
Vreau o echipa din Anglia/Franta/Germania/Italia/Spania/Olanda/Portugalia/Turcia/Romania .
Nu vreau propuneri cu Chelsea , Man UTD , Liverpool dar nici cu Surupatii Jilava . Astept propuneri
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 09:12 PM   #28
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Leeds United. Anglia, Championship (liga secunda).

Si eu o sa revin cu o noua salvare cat de curand. Probabil tot in Anglia, dar ceva mai jos.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011, 06:58 AM   #29
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Multumesc de sfat. Poate daca vrei , sau daca vor si altii sa-mi dati pm cu id-urile si putem juca in retea . E mult mai distractiv
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2011, 12:31 AM   #30
klausito
Member
 
Join Date: Apr 2011
klausito is on a distinguished road
Default

puma daca vrei lasa un id` si jucam online poate ne strangem mai multi
klausito is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL