INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-2003, 11:08 AM   #11
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

s-ar putea sa fiu in masura sa va ofer mai multe detalii dar numai intr-o saptamana, maxim 2
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2003, 02:28 AM   #12
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Pai ia zi scouville, unde stai?
Cand ai timp sa ne intalnim, da dupa 21 ca pana atunci sunt la mare
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2003, 01:12 AM   #13
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Darn <_< eu pe 19 plec la munte si ma intorc pe 30 ma rog stau in Obor p'acolo printre blocurile gri ... imp:
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2003, 01:23 AM   #14
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Atunci vorbim cand ne intoarcem
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2003, 12:58 PM   #15
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Am si eu o rugaminte daca se poate:
Imi spune si mie cineva unde este wired cafe ala ca m-am plimbat pe tot bulevardu de la elisabeta pana in piata kogalniceanu si dupa si nimica nu am dat de nicci un wired cafe si nici un nr 49 cine paote sa ma lamureasca pleasesunt disperat
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2003, 06:41 PM   #16
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Originally posted by Scouville@Jul 13 2003, 12:58 PM
nu am dat de nicci un wired cafe si nici un nr 49 cine paote sa ma lamureasca pleasesunt disperat
poate il cautai pe partea cu numere pare :P
nu, serios acuma nici eu nu stiu sigur unde e, dar sper sa-l gasesc - daca ma hotarasc sa merg.
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2003, 07:01 AM   #17
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

problema nu se pune daca gasiti wired ci sa il gasiti pe baiatu care va ia banii pt taxa! stiu pe unu care s-a dus de 3 ori si nu l-a gasit. mi-e cam teama sa platesc prin banca asa ca sambata imi incerc si eu norocu. sigur nu am cum sa dezamagesc fiindca de 2 saptamani de cand stiu de concurs ma antrenez exact in setarile stabilite de ei. imi pare rau ca am sters FIFA2003 cu patch-ul din Romania dar trebuie sa tin cont ca nu trebuie sa existe nici un patch. si asta e naspa fiindca as fi jucat cu FifaRomania la sigur. are asezarea care o vreau si mai sunt si eu pe acolo
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2003, 03:29 PM   #18
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Ok daca nu te superi poti sa-mi dai si mie niste indicatii ... cum ar fi unde se afla cafeu' ala?
sau ma rog cum as putea ajunge p'acolo eu stau in obor am luat frumos metrou' pana la statia izvor coborat si m-am plicmabat 3 ore p'acolo
Un puct de reper ceva orice ... daca poti zi si mie te rog
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2003, 04:15 PM   #19
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Si as mai aveam niste nelamuriri:daca e sa jucam putem sa schimbam formatia sau sa punem alti jucatori in primu 11 sau (sa nu radeti prea tare de mine desi o sa par taran la faza urmatoare )putem sa venim cu tastatura de acasa?(m-am obisnuit cu ea ) a si inca ceva desi nu stiu cum o sa fie la concurs utem sa schimbam tastele?Ca eu aveam space stricat pe tastatura(daia o si iau cu mine ) asa ca am schimbat tastele W cu E si invers iar pt special movement folosesc shitf treb sa joc asa ca altfel nu stiu
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2003, 12:37 PM   #20
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

scuze ca am intarziat cu raspunsul scouville.
in privinta locatiei tin sa iti spun ca am descoperit eu multe locatii la viata mea dar vagauna asta era sa o ratez. fii atent! de la metrou la izvor mergi spre cismigiu. nu mai e nevoie sa traversezi spre parc, ramai pe partea aia a drumului si mergi in sens invers Universitatii. la un moment dat vei ajunge in fata Facultatii de Drept si se va vedea o cafenea cu reclame din neon albastre. langa acea cafenea, in sensul din care vii, este o usa metalica si cateva trepte ce dau intr-un subsol. chiar scrie WIRED pe un panou metalic. acolo e vagauna!
in privinta tastaturii nu cred ca o sa iti permita cineva sa schimbi tastatura de la calculatorul la care vei fi pus. iar in privinta modificarii echipei cred ca cel mai bine ar fi sa iti alegi o echipa care sa corespunda stilului tau fiindca sunt ambigue indicatiile in privinta modificarii componentei lotului chiar daca jucatorul e din lot dar nu e din rezerve. <_<
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL