INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-2013, 05:43 PM   #1
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default Football Manager-Fifa Manager 2013

Niciodata nu m-au atras jocuriile de tipul acesta dar acum as vrea sa incerc si genul asta si probabil sa postez si o cariera pe forum insa nu pot sa ma decid.FM sau FifaM ,pentru un incepator care ar fi mai indicat ?
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 05:51 PM   #2
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

La Fifa Manager ai acces la overall-ul jucatorilor.
La Football Manager, trebuie sa te iei dupa ce zice scouterul; bun pt liga 1, jucator decent liga a 2-a, etc.
Cred ca de aici ar trebui sa pleci, insa pana nu le incerci pe amandoua, nu o sa sti care iti place mai mult, chiar daca iti recomandam toti doar unul dintre ele.
Spoiler for Report Football Manager:
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina

Last edited by artere; 01-08-2013 at 05:53 PM.
artere is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 06:02 PM   #3
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default

O sa le incerc maine cand ma intorc acasa insa am zis sa va intreb si pe voi ca poate unii aveti mai multa experienta.
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 06:39 PM   #4
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Daca vrei sa te ocupi de tot clubul (ABSOLUT TOT, de la pretul biletelor la diferite meciuri pana la alegerea staff-ului sau sponsorilor) joaca FifaM, in caz contrar alege FM In general, FM are multe bug-uri (pana si versiunilede pe filelist au) iar asta e cam enervant, si la FifaM sunt cateva bug-uri (daca nu ai jocul cumparat) dar nu-ti pun cariera in pericol. FifaM are o super-interfata insa modul 3d e cam naspa. FM e mai realist cand vine vorba de atributele unui jucator insa e irealist cand vine vorba de rezultate.

artere, si al FifaM trebuie sa trimiti scouter-ul pentru a afla ovr-ul unor jucatori (doar jucatorii din ligile pe care nu le-ai selectat la inceput)
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 06:43 PM   #5
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Daca vrei sa te ocupi de tot clubul (ABSOLUT TOT, de la pretul biletelor la diferite meciuri pana la alegerea staff-ului sau sponsorilor) joaca FifaM, in caz contrar alege FM In general, FM are multe bug-uri (pana si versiunilede pe filelist au) iar asta e cam enervant, si la FifaM sunt cateva bug-uri (daca nu ai jocul cumparat) dar nu-ti pun cariera in pericol. FifaM are o super-interfata insa modul 3d e cam naspa. FM e mai realist cand vine vorba de atributele unui jucator insa e irealist cand vine vorba de rezultate.

artere, si al FifaM trebuie sa trimiti scouter-ul pentru a afla ovr-ul unor jucatori (doar jucatorii din ligile pe care nu le-ai selectat la inceput)
Da, dar vezi overall-ul si sti daca e bun sau nu Ca daca iti trebuie un ST de 80 si el are 70 nu il iei (popularitate 10).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina
artere is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 06:47 PM   #6
Dzeko
Banned
 
Join Date: Mar 2013
Location: Negresti-Oas SM
Dzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of lightDzeko is a glorious beacon of light
Default

Si mie personal imi place interfata la FifaM si asta m-ar atrage mai mult,oricum o sa le joc pe ambele si in doua-trei zile o sa ma decid.
Dzeko is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2013, 06:49 PM   #7
artere
Member
 
artere's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bologna
artere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of lightartere is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to artere
Default

Mie nu prea imi place rezolutia, bine, asta cred ca se poate schimba, dar mouse-ul imi aluneca pe ecran.
Paul, tu il ai original?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


„Tu per me sei come la televisione. Io ti guardo e guardando la vita tua, mi ricordo che ho fatto bene a scegliere la vita mia.” Toto Riina
artere is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL