INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

View Poll Results: Pe ce platforma jucati Fifa/PES?
PC 284 90.73%
Xbox 360 17 5.43%
PS3 11 3.51%
PS2 18 5.75%
PSP 13 4.15%
Wii 1 0.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 313. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-2007, 07:52 PM   #11
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

mns, puteam sa iti prezic rezultatul la pol-ul asta si daca ma sculai brusc la 4 dimineata. Dar oricum mi-am facut datoria ca un bun cetatean si am votat .
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 07:58 PM   #12
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

pe pc si nici nu vreau sa incerc altceva
sdc is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 08:07 PM   #13
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

De ce naiba nu vrei sa incerci altceva? Iti dai seama ca FIFA "next generation" nici nu se compara cu ce joci tu pe PC, cred ca ai vazut screen-uri, cum arata si alte lucruri.

Plus ca si in general "gaming-ul" pe console e adevarata placere, mereu cele mai bune jocuri au fost exclusive pentru console. Dar nu ati avea de unde sa stiti care sunt si cat de bune sunt defapt din moment ce nu le-ati putut juca niciodata pe PC-uri.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 08:11 PM   #14
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Visul meu e sa ajung sa-l joc pe un X360...alaturi de Gears,Oblivion si Splinter Cell...deocamdata ma multumesc cu PC-ul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 10:00 PM   #15
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Unul din cele mai bune jocuri e Counter-Strike care e exclusiv pentru calculator .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 10:37 PM   #16
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by bullzeye View Post
De ce naiba nu vrei sa incerci altceva? Iti dai seama ca FIFA "next generation" nici nu se compara cu ce joci tu pe PC, cred ca ai vazut screen-uri, cum arata si alte lucruri.

Plus ca si in general "gaming-ul" pe console e adevarata placere, mereu cele mai bune jocuri au fost exclusive pentru console. Dar nu ati avea de unde sa stiti care sunt si cat de bune sunt defapt din moment ce nu le-ati putut juca niciodata pe PC-uri.
poate ca eu ma multumesc asa cu jocul pe pc,trebuie sa incerc altceva ca vrei tu,sau sa am aceeasi parere cu tine?E o tara libera si eu mi-am spus punctul de vedere,daca nu e acelasi cu al tau problema ta.Crede-ma,castig destul ca sa-mi iau pe loc si xbox si playstation sau ce mai este.Am preferat insa un calculator de ultima generatie chiar daca m-a costat mult mai mult
sdc is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 11:04 PM   #17
Valentin79
Member
 
Valentin79's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Valentin79 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Valentin79
Default

Pe PC. Mi-ar place sa il joc pe xbox360 sau pe PS3 danu-mi permite bugetul.
Valentin79 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 11:06 PM   #18
radurapid
Member
 
radurapid's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Bucuresti
radurapid is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to radurapid
Default

Pe PC Dar as prefera pe PS3 da tre sa pun banutzi la pushqulitza ))
radurapid is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2007, 11:23 PM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Cel putin pe PS3 Fifa 08 zici ca e un joc complet diferit fata de PC. De la meniu, la stadioane, totul e complet diferit. In joc vezi pana si tricourile jucatorilor cum se misca de la vant si de la ... miscarea jucatorilor .

Am postat sondajul pentru a vedea care e interesul oamenilor de aici pentru Fifa pe alte platforme, asta pentru diferite planuri de viitor FifaRomania. Si nu ma refer la editarea jocului pe console.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2007, 07:48 AM   #20
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Pe PC.As vrea sa joc FIFA pe un Xbox360 sau pe un PS3 dar nu imi permite bugetul..Deabea mai imbunatatesc si eu performantele calc. odata pe an din, lipsa banilor.
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL