INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-2003, 10:59 PM   #21
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Am vazut un titlu intr-un ziar care mi-a placut foarte mult...

"Suntem din nou la mana arbitrilor "

Si asa a fost... Colina ... ne-a tras Olanda ...! Ufffffff.....
ce zicetzi le dam 6-0 ?!?!? :P

Punem de blaturi si ne calificam !

Vorbim cu Mihai Stoichita si punem de un blat cu Armenia sa ne lase sa-l rupem :P !

Cu Olanda vorbeste Becali ca sa luam gazon de la ei pe bani multzi :P !

Si cu cehii .... hmmmmmz....... il batem pe nedved........ il facem blat....... !

(glumeam ... :P ) ......... (.........)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 11:30 PM   #22
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Ce blaturi la nivelul asta...

Oricum eu sunt de parere ca daca jucam toate meciurile de acum incolo ca in returu cu Danemarca ne calificam de pe primul loc !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 11:34 PM   #23
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

mda... expre am pus un cuvant acolo la sfarsit "GLUMEAM"
pentru ca eram sigur ca o sa vina cineva cu o asemenea afirmatie...... !

hmmmmmmmmz daca nu avem stadioane bune la ora meciului ..... punem o bomba prin oras si poate ne trimit astia prin germania
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 01:37 AM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

lol, daca de acum incepem ca suntem la mana arbitrilor sau a lui schumacher e clar...suntem jalnici :P

a, in legatra cu afirmatiile astea ca beckenbauer zice ca e o grupa de foc sau altu ca e grupa mortii, parca vad...merge reporterul roman la ala si il intreaba "-do you think that group 1 is a death group" si ala zice "yeah sure" si nu are nici cea mai mica idee care e grupa respectiva

1. ziarele exagereaza cu grupa de foc si grupa mortii si grupa imposibila
2. 70% din europa vede deja nationala noastra ca o tara de umplutura si pentru ei e clar ca cehia si olanda sunt faavorite
3. noi tindem sa exageram si sa ii credem pe europeni
4. pe mine ma enerveaza deja cand vad cum ne autocompatinim si cum ne vedem atacati din toate partile, parca am fi olteni, ca ei vad peste tot conspiratori...

Daca romania nu se va califica la cm 2006 nu va fi vina arbitrilor, o sa vedeti, ci de vina va fi prostia, mandria, incompetenta si tembelismul nostru.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 02:20 AM   #25
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Critic mns, critic! Ai dreptate, ce sa zic... In realitate, in zi buna, batem pe oricine! Nu uitati cum priveati articolele din ziar inaintea unor meciuri cu Anglia, Argentina sau Columbia... Nu ne dadea nimeni sanse! Si totusi, s-a putut! Asta pt. ca noi ne simtim mai bine, mai in siguranta, cand shtim ca avem sansa a doua, ca nu suntem favoriti, jucam mai calmi si ne iese jocul. D-asta a luat-o si Iordanescu pe aia cu Cehia si olanda favorite. Daca ne calificam ele e erou, daca nu, a zis omu de la inceput ca suntem outsideri, deh... ce sa-i faci...

Repet, nu conteaza arbitri, Olanda, Nedved sau horoscopul din ziua meciului! Important este ca baietii sa prinda un pic mai mult curaj si sa gasim (mai bine spus sa gaseasca antenorul) cea mai "in forma" solutie, ca potential avem...

Scouville-> zi si mie, unde e apararea aia beton de care zici?
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 09:01 AM   #26
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

yey.....
ce dreptate are D_Dogg ...

avem jucatori mai buni ca cei ai CEHILOR... problema este ca presa internationala ii stiu doar pe CHIVU & MUTU (cel mai mult )....... le aratam lor si ceilalti jucatori......... :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 11:42 AM   #27
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

da dar daca jucatorii nu se inteleg intre ei <_< ... vin si de la echipe de club diferite cu alt still de joc ... uniii prefera sa se bata pt fiecare minge altii prefera sa simulezze <_< (oare din ce campionat or fii aia? ) si in sfarsit eu mai degraba zic ca-i facem pe olandezi de cat pe cehii ...nus de ce dar am o presimtire neagra ... apropo in 93 am batut pe cehoslovacia in preliminariii iar in 70 la CM i-am batut cu 1-0 a dat dumitrache
Cu olanda din 6 meciuri am facut 2 remize .. mi se pare ca toate au fost amicaluri ...
aia cu stadionaele a fost la vrajela dar vad ca incet incet o sa ajungem si la ciment (am vazut stadionu ghencea dupa meciu cu craiova si nu stiam daca iarba aia e sadita sau pluteste pe noroi)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 01:39 PM   #28
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Foarte grea aceasta grupa! Cu Olanda trebuie sa facem un egal acasa, Cu cehia un egal acasa la ei si la noi o victorie si restu` 6 puncte cu fiecare
Imi pare bine ca meciurile se vor juca pe Giulesti!
MaPaX is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 01:55 PM   #29
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Eu ma gandeam ca mai bine ar fi sa castigam toate meciurile......

nu? :P

in orice caz..... multe ziare am vazut ca scriu..... nu-i nimik......... Olanda sta acasa ca e obisnuita..... ! Eu sunt de alta parere...... nu-si mai poate permite sa rateze si mondialul asta..... deci conform teoriei mele ar trebui sa se califice Romania si Olanda !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2003, 02:29 PM   #30
#ice
Member
 
Join Date: Dec 2003
#ice is on a distinguished road
Default

Parca presimt ca Finlanda o sa ne incurce...
__________________
[B][SIZE=7][COLOR=blue]In complete darkness we are all the same, separated only by our knowledge and wisdom. Don't let your eyes deceive you
#ice is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL