INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-2003, 11:00 PM   #11
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Ursulica al nostru vine si el

Iata componenaa brigazilor de arbitri:
Danemarca: Kim Milton Nielsen, asistat de Jens Larsen ?i Joergen Jepsen
Elve?ia: Urs Maier, asistat de Francesco Buragina ?i Rudolf Kaeppeli
Anglia: Michael Riley, asistat de Philip Sharp ?i Glenn Turner
Fran?a: Gilles Veissiere, asistat de Frederic Arnault ?i Serge Vallin
Germania: Markus Merk, asistat de Christian Schraer ?i Jan-Hendrik Salver
Italia: Pierluigi Collina, asistat de Marco Ivaldi ?i Narciso Pisacreta
Norvegia: Terje Hauge, asistat de Steinar Holvik ?i Ole Hermann Borgan
Portugalia: Lucilio Cardoso Cortez Batista, asistat de Paulo Jorge Januario Leite Ribeiro ?i Jose Manuel Silva Cardinal
Rusia: Valentin Ivanov, asistat de GhenadiKrasiuk ?i Vladimir Eniutin
Slovacia: Lubos Michel, asistat de Igor Sramka ?i Martin Balko
Spania: Manuel Enrique Mejuto Gonzalez, asistat de Oscar Martinez ?i Rafael Guerrero
Suedia: Anders Frisk, asistat de Kenneth Petersson ?i Peter Ekstroem.

Arbitrii second-hand :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2003, 11:41 PM   #12
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Ursu Yogy :P
Din pacate toti albitri care ne-au dezavantajat in ultimele meciuri vor fi prezenti
la aceste preliminarii <_<
Poate avem noroc si nu o sa ne albitreze si de data aceasta , iar daca o vor face
poate vor incerca sa nu ne fure
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 12:30 AM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu sper sa joaca cateva meciuri din campania de calificare la cm si in timisoara, gazonul e acceptabil, nocturna are, 40 mii locuri are, suporteri patimashi da...can't wait
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 05:38 AM   #14
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Ma da vorbit de parca ar incepe sapt. viitoare prelimnariile!

Pana in toamna lu 2004 mai e haaat! Si pana atunci o sa se termine constructiile de la Dinamo, o sa-si faca si gigi stadionu'... Eu va zic sigur ca mai bine se joaca pe Cotroceni decat in provincie (sau mai bine spus asta o sa zica m. sandu). Dar oricum arenele din Bucuresti vor fi la standarde internationale pan' la toamna.

Cel mai important acum e sa ne rugam sa nu se accidenteze Mutu, Chivu, Lobont, Pancu, Mitea, Rat (ar putea sa se transfere la o echipa mai buna si el...) sa nu se accidenteze, sa ramana titulari la echipele lor. Sa-i recuperam pe Niculae si Ghioane! Sa gasim o solutie mai buna pt. partea dreapta (sau sa concretizeze odata Fl Dumitru), si mai ales SA GASIM O SOLUTIE PT. INLOCUIREA LUI DORINEL. Care nu va trece cu bine peste vara viitoare, cred eu. Ar fi bun Radoi la inchidere, Pancu in stanga si GHIOANE in centru alaturi de Radoi. Dar ar insemna sa jucam tot cu Iencsi in aparare si sincer parca prefer un cuplu Radoi-Chivu. Sau Barcauan! Glumesc, desi e printre primii in Divizia A. Asta e problema, nu in ce forma o sa fie Kluivert, van Nistelrooy, Nedved, Litmanen, Forssel sau aia ai lui Stoichita.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 08:53 AM   #15
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

WoW , esti bun de antrenor la nationala... :P
Mah pana la urma gaseste Iordanescu 11-le ideal de ii batem si pe olandezi si pe
cehi chiar si in mocirle
M-as bucura sa ne calificam noi de pe primu si Armenia de pe 2 (greu nu ? )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 02:21 PM   #16
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Quote:
Originally posted by D_Dogg@Dec 6 2003, 06:38 AM

Dar oricum arenele din Bucuresti vor fi la standarde internationale pan' la toamna.

or fii ele gata pana atunci dar ce ne facem cu suporterii?
meciurile Romaniei ar trebuii sa se joace pe Ion Oblemenco si Dan Paltinasu din 3 motive.

1. sunt cele mai mari stadioane dupa Lia Manoliu
2. din Timisoara si Craiova vin cele mai frumoase galerii
3. provincialii sunt mai patrioti. de exemplu cand nationala a jucat la Craiova sau Timisoara sau umplut stadiondele pe cand la Bucuresti de abia se umplea National
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 02:29 PM   #17
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Mi se pare ca in ultimele meciuri mitea a jucat pe stanga chiat pe postu lu dorinel ... oricum solutii in defensiva avem in atac fratilor ca degeaba dribleaza mutu in stanga si in drepata si degeaba ii depaseste bratu pe toti in viteaza daca astia nu stiu sa si marcheze ... defapt ei stiu dar ... rateaza
Arpopo eu tot zic ca in provincie ar treb sa joace ca vin mai multi suporteri si pana se renoveaza arenele din buc <_< .... una cu ciment alta cu namol alta cu nisip ... si sa jucam si pe frunze ca sa fie setu complet <_<
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 04:19 PM   #18
#ice
Member
 
Join Date: Dec 2003
#ice is on a distinguished road
Default

Io cred ca cu Olanda n-avem nici o sansa, chiar daca prindem o zi buna sa nu uitam de arbitri Cu Cehia se poate intampla orice, dar am fost ghinionisti ca am picat cu cea mai buna echipa din grupa 4 valorica adica Finlanda
Cat despre stadioane pana la anu' o sa termine Gigi stadionul din Ghencea cu gazon din olanda si n-o sa mai fie probleme
__________________
[B][SIZE=7][COLOR=blue]In complete darkness we are all the same, separated only by our knowledge and wisdom. Don't let your eyes deceive you
#ice is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 04:34 PM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu nu inteleg ce na kakam atat pe noi, probabil din cauza lui irodanescu, jucatori de clasa mondiala avem la fiecare compartiment...ce noi nu avem vedete ca si olanda sau cehia? Lobont, Chivu, Contra, Radoi, Mutu si altii....incredibil ce neam de complexati suntem...mai vine si tembelul ala de irodansecu si zice ca olanda si cehia sunt favorite, cum dracu vii tu in calitate de antrenor al nationalei sa zici asta
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2003, 09:42 PM   #20
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Da, dar io bat la pariu ca daca van Nistelroy o sa fie in forma nici cinci Chivu no sa-l poata opri. Nu stiu cum naiba a reusit ultimul lui gol, ca a facut preluare intre trei fundasi si i-a mai si dat portarului pe sub mana. Bine, faza era mult mai frumoasa, uitati-va pe la Euro News ca o mai dau in reluare. Oricum daca baietii vor invata sa se simta unii pe altii vom avea mult mai multe sanse decat acum. Pentru ca sincronizarea este cel mai mare defect al nostru. Ca si creativitatea, care e cam la pamant. Mai ne trebuie si conditie fizica intreita si gata! Ne calificam. Dar la cum ne-am comportat in ultimul timp slabe sanse sa recuperam la aceste capitole.
Apropo daca la meciu' cu Olanda o sa fie arbitru Urs Mayer, o sa dea penalty si pentru faulturile de la mijlocul terenului!
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL