INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode Stories
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-10-2012, 08:50 PM   #11
Alecs.
Member
 
Alecs.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Alecs. has a spectacular aura aboutAlecs. has a spectacular aura about
Default

Bravo .lex.

Te mai asteptam cu alta cariera.
__________________
Spoiler for Liverpool:

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
src="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Alecs. is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 11:56 AM   #12
lex.
Member
 
lex.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Braşov
lex. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to lex.
Default

Cariera am continuat-o am ajuns tare departe nu stiu daca voi mai posta . Daca voi incepe alta cariera o sa anunt. .
lex. is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 01:56 PM   #13
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Era si mai frumos daca luai si cupa..dar e foarte bine si ce ai facut pan acum. Succes in noul sezon !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 08:36 PM   #14
lex.
Member
 
lex.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Braşov
lex. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to lex.
Default



Alex se afla la finele sezonului 3 petrecut pe banca celor de la Dynamo Moscova, 3 sezoane pline de surprize, dezamagiri, dar si mari bucurii. In primul sezon Alex nu a reusit mai mult decat castigarea titlului in Rusia. In finala cupei rusiei din sezonul 2012-2013 Zenit a castigat in fata lui Dinamo dupa un penalty controversat. Dupa o perioada plina de transferuri, tanarul antrenor a fost ofertat de nationala Venezuelei, acolo unde a antrenat doar 2 meciuri, apoi dandu-si demisia. Situatia in clasamentul grupei de calificari catre mondial, dar si lotul foarte slab l-a facut sa procedeze astfel. Nu dupa mult timp au mai curs oferte, din partea Bulgariei, Indiei, Paraguayului. Dar Alex a ales sa ramana antrenor doar la echipa de club. In al doilea sezon problemele de lot din partea lui Dynamo Moscova si-au spus cuvantul. Dupa plecarea en-gros a mai multor jucatori, Dynamo a ramas doar in 19 jucatori. La finele campionatului, accidentarile + eliminarile i-au facut pe moscoviti sa piarta cateva meciuri la masa verde. Astfel in al doilea sezon, Dynamo Moscova a pierdut si cupa si campionatul, la doar un punct diferenta cel din urma. Dar in ciuda acestor probleme, Dynamo a invins-o pe Real Madrid in finala Cupei Campionilor. Astfel, golul lui Kuranyi a salvat intreg sezonul lui Alex. Dupa aceasta finala dramatica, Alex a primit oferta Rusiei, pentru campionatul mondial. Intr-o grupa relativ usoara, rusiei i-au pus probleme mari doar Brazilia. Rusia a avut un parcurs perfect, castigand cupa mondiala, cu un antrenor tanar si foarte inspirat pe banca. Imediat dupa finala cupei mondiale, s-au afisat grupele pentru calificarile la Euro. Rusia a facut 2 egaluri, cu Ungaria si Slovenia, si Alex a demisionat. La nici 3 zile dupa acest eveniment, Spania l-a ofertat pe tehnician, si ea fiind in grupa cu Rusia. El a acceptat oferta iar Spania se afla pe primul loc in grupa de calificari la Euro. Mai sunt 2 meciuri de disputat din grupa C, grupa din care mai fac parte Grecia, Romania, Slovenia, Ungaria si Rusia. In campionat sezonul 3 a avut sa fie cel mai bun sezon de cand Alex antreneaza in Rusia. El a facut tripla cu echipa moscovita. In campionat cei de la Dynamo au condus de la inceput pana la final, nelasand nici o rivala sa se apropie de primul loc. Cupa a fost castigata in extremis, prin dubla norocoasa facuta de nou-venitul Konnecke. La pauza Alania conducea cu 1-0. In repriza secunda, Konnecke egaleaza in minutul 75, iar in minutul 89, avea sa marcheze dupa penalty-ul ratat, executat tot de el. In Champions League, moscovitii au eliminat Real Madrid cu mult noroc din sferturi. In semifinale aveau sa traiasca un meci interzis cardiacilor. In tur Dynamo a pierdut cu 3-1, pe terenul Valenciei. In retur totul avea sa arate foarte bine. In minutul 6 era 2-0 pentru moscoviti, pana la pauza se facuse 5-0. In a doua repriza dubla lui Soldado i-a pus pe jar pe moscoviti. Daca cei de la Valencia aveau sa mai marcheze un gol, Dynamo era eliminata, dar nu a fost. In finala Bayern a dat piept lui Dynamo. Bavarezii au pierdut fara drept de apel, scor 2-0. Konnecke si Matavz si-au trecut numele pe lista marcatorilor. Astfel a decurs cariera tanarului Anrenor pana in prezent.



Iata lotul cu care Alex a scris istorie la Moscova. El a suferit multe modificari, de la plecarile lui Kuranyi si Misimovic, pana la neprelungirea contractului lui Kokorin. Juanfran a venit si a plecat, jucatori tineri si talentati se afla pe foaia de joc a celor de la Dynamo Moscova.



Ramaneti aproape pentru a afla noile peripetii a celor de la Dynamo Moscova pe banca cu Alex.

SONDAJ!!!

Alex ramane sau pleaca de la Dynamo?
lex. is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 08:37 PM   #15
masteriojicu
Member
 
masteriojicu's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
masteriojicu is on a distinguished road
Default

Eu sper sa ramai dar faci ce vrei bafta.
masteriojicu is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 08:54 PM   #16
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Sper sa ramai Sunt adeptul continuitatii
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 08:56 PM   #17
lex.
Member
 
lex.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Braşov
lex. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to lex.
Default

Sper ca ati citit, sunt de 3 sezoane aici ). Am un lot foarte bun pentru campionatul rusiei. Dar daca vreti, mai continui un sezon ).
lex. is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2012, 09:09 PM   #18
Liilisoor
Member
 
Liilisoor's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Liilisoor is on a distinguished road
Default

ce cariera impresionanta, felicitari.eu zic ca ar trebui sa pleci, tiai facut treaba la dynamo.
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2012, 01:37 PM   #19
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

noutati?
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2012, 03:16 PM   #20
Vladutz2010
Member
 
Vladutz2010's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Vladutz2010 is on a distinguished road
Default

eu zic sa incerci alte provocari
Vladutz2010 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL