INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-2011, 08:28 PM   #1
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default HaxBall

"Plictisit de fotbalul real (cat si virtual)? Crezi că eşti īn stare să conduci o echipă mai bine decāt altii?


http://www.haxball.com/index.html

Se ofera cineva sa faca o camera cu parola FIFAROMANIA si sa jucam doar intre noi?
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011, 06:24 PM   #2
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Am intrat si eu de cateva ori pe jocul acesta, si cu toate ca nu e neaparat cel mai interesant joc, poate fi destul de distractiv. Si cred ca am putea sa facem camera doar pentru utilizatorii Fifrom. Am vazut ca era si lOcO pe site si am fi cel putin 3. Warhell, imi dai PM si vedem ce facem sau daca facem.
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011, 07:33 PM   #3
l0c0
Member
 
l0c0's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Oradea
l0c0 will become famous soon enough
Default

mai e si io0
__________________
e sfarsit de saptamana
noi cu toti la stadion
am venit sa'ncurajam
echipa noastra din bihor
steaguri multe si fulare
ros albastre se zaresc
inima in piept imi creste
e echipa ce'o iubesc

Fortzaaa Bihor
l0c0 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 02:03 PM   #4
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

...Pai , ca sa nu avem lag , cel cu cea mai buna conexiune la internet sa faca o camera si pune parola FIFAROMANIA , ca sa fim doar noi de pe forum...faci tu Boddy?
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 06:07 PM   #5
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Am facut. Acum intrebarea mea e: trebuie sa fac camera noua de fiecare data sau se mentine? Acesta e link-ul spre camera. Eu o sa fiu pe acolo azi cam pana la 9-10. Deci daca sunt doritori ii astept!
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 06:59 PM   #6
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

Parola e Fifaromania? Mie nu mi se conecteaza .
Ca sa iti raspund la intrebare..Camera se inchide cand iesi din pagina.
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 07:35 PM   #7
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Mie mi se conecteaza dar am un lag mare de tot.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 07:43 PM   #8
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by warhell10 View Post
Parola e Fifaromania? Mie nu mi se conecteaza .
Ca sa iti raspund la intrebare..Camera se inchide cand iesi din pagina.
Cu litere de tipar. Cred ca asta e problema. Oricum cred ca acum suntem 6 sau 7 care jucam: subsemnatul, Bogdy43, lOcO, ioO, brayton1996, Hook, warhell si a mai intrea cred ca denis sau doris96. Problema e ca nu am jucat cu voi decat separat sau in grupuri de 2-3. Cum ii spuneam si lui Bogdy, e mult mai distractiv in 3vs3 sau mai mult. Asa ca ma gandeam sa stabilim o ora la care sa intram si in care sa jucam asa. Eu zic ca ar fi bine undeva intre 19:30 si 21:30. Voi ce ziceti? Ar mai fi deasemenea problema conexiunii. Cand fac eu camera merge cam greu asa ca daca e cineva care are netul mai bun si ar dori sa faca el o camera, go ahead! Mentionez ca eu am net de la RDS, fibra optica, 6 mg.
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 08:27 PM   #9
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

Buna ideea Boddy , eu joc Haxball doar seara pe la 10 , dar pentru un joc contra voastra o sa imi dau programul peste cap .

Apropo..Mai ai camera deschisa?
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011, 08:43 PM   #10
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Anunt: in weekend Campionat Mondial de HaxBall al jucatorilor Fifaromania. Maine eu voi intra la fel seara, dar sambata intre orele 13 si 18 (sau la fel seara, ramane de vazut) sper ca putem sa ne strangem macar 6-7 si sa incingem un fotbal virtual. Conditii de participare nu prea ar fi, decat voie buna si sa ramaneti macar o ora de la inceputul turneului (asta pentru ca nu as vrea sa intrati si sa jucam 5 minute si apoi tre' sa plec). Mai discutam detaliile maine.

P.S.:Warhell: sper ca asta nu iti da agenda peste cap?
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Boddynight; 25-03-2011 at 09:06 AM.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:17 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL