INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-2010, 06:52 PM   #101
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

V-as ruga sa vorbiti limba romana, astfel incat orice user sa inteleaga ce vreti sa spuneti.

Pe langa asta, nu mai faceti cereri de genul "baga id-ul meu in lista sa ... ", daca vreti sa cereti sau sa oferiti ajutor pe forum, o faceti pe forum pentru ca si alti useri sa poata pe viitor sa isi rezolve problemele.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 06:57 PM   #102
Carlos10
Member
 
Join Date: Oct 2010
Carlos10 is on a distinguished road
Default

poi atunci sa ma ajute pe forum

Last edited by Carlos10; 07-10-2010 at 07:01 PM.
Carlos10 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 07:07 PM   #103
warhell10
Banned
 
Join Date: Jun 2010
warhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura aboutwarhell10 has a spectacular aura about
Default

Carlos10 , fa un screen atunci cand vrei sa cauti jucatori si posteaz-o pe forum sa vad ce nu faci bine.
warhell10 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 07:48 PM   #104
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Carlos10..acuma nu vreau sa par snob, sau sa ma consideri o persoana rea dar tu ori ai probleme de vedere si nu vezi bine tastele ori esti agramat rau de tot. Sincer, am incercat sa inteleg ce anume nu iti merge...dar nu am inteles mare lucru..ceva ca iti dureaza meciu 4 minute si ca ai varianta full, dar de fapt nu e intreaga...ma rog..sper sa te ajute careva pana la urma, si ii urez succes acelei persoane.
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 10:57 PM   #105
CretuMelcu
Member
 
Join Date: Oct 2010
CretuMelcu is an unknown quantity at this point
Default

fratilor am si eu o problema....
Am un sistem cu placa de baza
gigabyte 945gcmx-s2
procesor Intel Pentium D925 3000 Mhz
2Gb Ram
placa video Nvidia Geforce 9500Gt 1028 Mb ram

si fifa 11 imi merge in reluare cu detaliile pe low mai ales la centrari sau cand sunt multi jucatori in cadru
Un prieten al meu are configuratia
Intel Pentium D915 2800 mhz
1gb ram
placa video gigabyte 9500gt 512 mb ram

si ii merge ff bine cu setraile pe low care e problema la mine ca nu mai inteleg nimic
multumesc
CretuMelcu is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 11:22 PM   #106
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

problema urmatoare este sa-ti arunci pc-ul pe geam.

nu vreau sa te jignesc dar ti-am zis asta pentru ca asa am ajuns eu sa cred ca pentru acest joc probabil trebuie sa ne aruncam pc-urile pe geam pentru un calculator mai puternic poate asa vom avea sanse mai mari sa jucam jocul fara sacadari.

Last edited by cristy ingerul; 07-10-2010 at 11:30 PM.
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2010, 11:56 PM   #107
CretuMelcu
Member
 
Join Date: Oct 2010
CretuMelcu is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by cristy ingerul View Post
problema urmatoare este sa-ti arunci pc-ul pe geam.

nu vreau sa te jignesc dar ti-am zis asta pentru ca asa am ajuns eu sa cred ca pentru acest joc probabil trebuie sa ne aruncam pc-urile pe geam pentru un calculator mai puternic poate asa vom avea sanse mai mari sa jucam jocul fara sacadari.
nu ma jignesti dar la prietenul meu ii merge ff bine si are pc mai slab ca al meu plus ca mai stiu si altii care joaca fifa 11 pe un intel pentium 4 de 2,8 mhz si inca ceva jocurile mai noi gen mafia 2 metro si altele imi ruleaza ff bine... nu mai zic de pes 11 care ruleaza cu toate pe high
ce am obervat eu este ca atunci cand se misca in reluare pocesorul meu urca pana la 100% nu stiu care ar fi cauza
CretuMelcu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 12:02 AM   #108
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

nustiu ce sa zic si eu ma aflu din pacate in aceiasi situatie ca tine doar ca la mine la mine la reluari imi sacadeaza abia pot vedea o faza de gol, in timpul meciului cand pasez sau cand sutez spre poarta imi merge bine ai facut update la placa video sau cea de baza?
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 01:23 AM   #109
Xcsu
Member
 
Join Date: Oct 2008
Xcsu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CretuMelcu View Post
nu ma jignesti dar la prietenul meu ii merge ff bine si are pc mai slab ca al meu plus ca mai stiu si altii care joaca fifa 11 pe un intel pentium 4 de 2,8 mhz si inca ceva jocurile mai noi gen mafia 2 metro si altele imi ruleaza ff bine... nu mai zic de pes 11 care ruleaza cu toate pe high
ce am obervat eu este ca atunci cand se misca in reluare pocesorul meu urca pana la 100% nu stiu care ar fi cauza
foarte ciudat.. eu am Athlon X2 64 4800. 2 gb ram si placa video Fx 8500 256mb si imi merge pe High nu foarte bine , dar bine incat sa pot juca decent . foarte ciudat.. ai sistem mai tare ca al meu si iti merge pe low in reluare.. banuiesc ca de la virusi nici nu se pune problema sa fie ca in ziua de azi oricine vede daca de la ei e buba. Inca ceva , mi se pare ca Fifa 11 se misca mai bine decat Fifa 10 la grafica.. parerea mea personala.
Xcsu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010, 01:55 AM   #110
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

@xcsu daca te referi la mine virusi sa sti ca nu am pentru ca in ultima saptamana am schimbat la windowsuri de mi-a venit acru pe gat am bagat windowsuri de la xp pana la vista si am ramas la 7 momentan iar daca as folosi antivirusuri gen bitdefender nod 32 mi-ar merge mult mai greu jocul.
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL