INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-2010, 02:43 PM   #1
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default Film Bun

Buna ziua, nu am mai postat de ceva vreme aici, dar acum o fac cu un motiv personal...
Am deschis un site+forum unde subiectul principal de discutie sunt filmele, pe site gasiti stiri, review-uri, preview-uri, iar pe forum putem discuta

Problema mea este urmatoarea , am nevoie de staf , pentru ca de unul singur nu pot face nimic , sau macar de oameni pe care ii intereseaza filmele.

Deci daca va plac filmele puteti intra , deocamdata ma ocup cu publicitatea site-ului ...

adresa este urmatoarea: www.filmbun.com , deasemenea puteti spune aici, pe forumul fifaromania ce este in neregula cu siteul. va multumesc si bafta.

P.S: Cred ca o sa intru tot mai des aici , mai ales ca am inceput sa joc din nou fifa.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 03:19 PM   #2
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Siteul asta l-ai creat tu? Pare foarte, foarte bun. Totusi nu prea cred ca te pot ajuta prea mult, timp am, dar nu am experienta(nici in filme, nici in site-uri)

Mult noroc cu site-ul. Pune si tu adresa in semnatura, nu cred ca se supara cineva daca o faci
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 03:26 PM   #3
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

multumesc, am avut adresa in semnatura doar ca site-ul este in reconstructie, o satpamana imi este limitat timpul.

Poti sa pui stiri pe site, nu iti trebuie chiar multa experienta.

Cand voi lansa noua versiune a site-ului am sa comunic si aici.
multumesc.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 06:06 PM   #4
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Felicitari, site-ul arata foarte bine, mai ales daca e facut de o singura persoana!

Nici eu nu am chiar mult timp in ultima perioada, dar daca voi fi mai liber voi incerca sa te ajut si eu, bineinteles, daca vei mai dori
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 06:15 PM   #5
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

Arată bine,n-am ce comenta.Succes cu promovarea site-ului.
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 08:19 PM   #6
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Arata chiar bine

O singura observatie am, asa la o prima vedere a site-ului: acolo in zona rss, la "Urmăreşte+ne prin twitter"... cred ca deja ti-ai dat seama. E o greseala minora, dar lucrurile mici fac diferenta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2010, 08:20 PM   #7
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Arata chiar bine

O singura observatie am, asa la o prima vedere a site-ului: acolo in zona rss, la "Urmăreşte+ne prin twitter"... cred ca deja ti-ai dat seama. E o greseala minora, dar lucrurile mici fac diferenta
desigur, mersi de observatie , dar deocamdata tot textul de pe site e provizoriu
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 04:05 PM   #8
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Zilele urmatoare ma gandesc sa finalizez treaba, va rog toti cei care doriti sa scrieti sa imi spuneti aici, pe viitor sper sa iasa ceva serios.

Review- recenzie
Preview- scurt rezumat a tuturor lucrurilor cunoscute despre film inainte de aparitia lui.
Stiri - stiri din lumea filmului.

As vrea sa participe la extinderea acestui site cat mai multa lume, inscrieti-va, chiar daca o sa postati o data la zi/saptamana/luna.

www.filmbun.com - 94%
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:35 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL