INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-12-2012, 10:05 AM   #1
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default M.Lacatus Cariera

Salut sunt nou pe forum si am zis sa imi postez cariera
Nu as vrea sa o iau de la inceput,dar am ajuns in sezonu 4 cu Steaua Bucuresti,Am luat cateva trofee,o sa va arat vitrina cu trofee
Folosesc fraps asa ca nu stiu cum sa fac pozele alea,cum le faceti voi cred ca imi treb Photoshop:-??
Deci incepem:d

"Fiara" este la al 4-lea sezon cu Steaua Bucuresti dupa ce a adus UCL in vitrina echipei cu greu dupa un meci dramatic cu 4 accidentari impotriva echipei Juventus scor terminat 1-1 pana in prelungiri si la penalti au castigat cu scoru de 4-2 "Fiara" a decis ca e ultimu meci la Steaua
In conferinta de presa a spus:
"Da e ultimu meu sezon la steaua am adus niste trofee importante aici si as vrea sa antrenez si in alta parte,dar acum nu ma gandesc la asta!Avem un meci acasa impotriva echipei Dinamo Bucuresti si dorim sa castigam!"

Aceasta e declaratia "Fiarei"

Joc la nivel de Profesionist pana acum am jucat la Semi-pro.E prima oara cand joc asa...Sper sa trec macar de grupe acum,o sa revin cu niste poze!
http://forum.fifaromania.net/attachm...1&d=1354434322 Meciul cu dinamo!


http://forum.fifaromania.net/attachm...1&d=1354435246 Adi Popa Prima ocazie!!!

http://forum.fifaromania.net/attachm...1&d=1354435301 Lennon GOOOOOOOOOLLLL!!!!!

http://forum.fifaromania.net/attachm...1&d=1354435360

Sfarsitul meciului!

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 09:24 AM ----------

Dupa meciul cu dinamo,M.Lacatus a facut urmatoarea declaratie:
"AM jucat slab,ne.am aparat bine,avem cateva goluri in aparare trebuie sa mai lucram acolo,Avem meci cu Otelu Galati in deplasare,sper sa ne revenim!"

M.Lacatus a facut cateva transferuri
Chivu-Milano-> 7mil euro
Ochoa-Americano ->5 mil de euro

O sa mai revin cu niste poze

Etapa II
Otelu Galati-Steaua Bucuresti

Last edited by Spiku; 02-12-2012 at 10:03 AM.
Spiku is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012, 06:32 PM   #2
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default

Imi urmareste cineva cariera?ca sa stiu daca mai postez...
Spiku is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012, 08:39 PM   #3
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Eu aş zice să īncepi o nouă carieră şi să postezi imaginile , iar dacă vrei să-ţi fie urmărită cariera , lasă şi tu comentarii celorlalţi manageri . Succes la Steaua !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 05:36 PM   #4
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sarsaila_fifa View Post
Eu aş zice să īncepi o nouă carieră şi să postezi imaginile , iar dacă vrei să-ţi fie urmărită cariera , lasă şi tu comentarii celorlalţi manageri . Succes la Steaua !
O sa incep alta..Ok dar am o intrebare...Cum pot posta imaginile? ca vat ca prin atasament nu merge..un program ceva?
Spiku is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 09:26 PM   #5
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Faci print screen format jpg sau png , ceva care să ocupe cāt mai puţin spaţiu , apoi o uploadezi pe un site de genul imageshack sau tinypic şi copiezi pe forum link-ul ce īncepe cu [IMG] şi se termină cu [/IMG] . Poate o să revin şi eu la postat , să vedem ce activitate este .. Mult succes īn noua carieră !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2012, 06:39 PM   #6
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default

Ok,am inceput o noua Cariera

Marius Lacatus vine la Steaua! Reporterii au dorit sa ii i-a un interviu dar acesta a refuzat a zis ca doreste liniste la echipa,si ca vor exista cateva transferuri surpriza in iarna!

Primul meci l.am avut cu Ceahlaul

Reactii Marius Lacatus "Am jucat slab,asta nu e Steaua,voi face 2 transferuri si atunci va fii alteceva!"

Aceasta este echipa

Cu o zi inainte de meciul din Cupa Romaniei cu Vaslui Piturca a spus ca v-a face spectacol si ca vor bate la diferenta de 2 puncte!Asteptam meciul cu Vaslui din cupa!

Transferuri:
Sanmarteam de la Vaslui pe 5mil de euro
Alibec de la Viitorul pe 2,5mil de euro

Joc la nivel profesionist,6 min repriza.

Voi reveni cu poze noi!

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------


Marius Lacatus "Am facut un meci slab,nici nu ma asteptam la un meci asa slab,noroc cu Tibi Balan e singuru ce a miscat,Alibec a avut atatea ocazii dar pe toate le.a dat in bara nu stiu ce se intampla cu el!Conteaza ca ne.am calificat mai departe si ne gandim la meciul cu Chiajna!



Marius Lacatus "Incet incet ne ridicam si jucam si noi ceva!"


Voi reveni cu poze noi!

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------


Marius Lacatus iese furios si nu comenteaza nimic...Se presupune ca e furios

-> Cupa Romaniei
Marius Lacatus "Poate in campionat nu mergem asa bine,dar in cupa Romaniei se pare ca o ducem bine"



Marius Lacatus "Conteaza ca am laut 3 puncte si suntem pe locul 2...Trebuie sa mai lucram la suturi,trebuie sa ne pregatim pentru derby-ul cu Rapid"

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------


Marius Lacatus catre reporteri "Mi s-a luat o piatra dupa inima!E cel mai bun meci al baietilor,au invatat ce inseamna munca in echipa si sa se concentreze la joc dar cell mai important au invatat sa joace in pase!Echipa din 86'?E un nimic pe langa ce va fii de anu viitor!


Maine o sa revin cu alte poze:d

Pareri pana acum?

Last edited by Spiku; 04-12-2012 at 08:19 PM.
Spiku is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2012, 10:21 PM   #7
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default

Urmatoarele meciuri nu am mai stat sa le fac poza...
STEAUA DINAMO 3-0
IASI STEAUA 3-1
STEAUA VASLUI 1-0
ASTRA STEAUA 1-3
STEAUA U.CLUJ 1-0
U.CLUJ STEAUA 3-4
TURNU SEVERIN STEAUA 0-0
STEAUA GAZ METAN 1-4
BISTRITA STEAUA 1-1
STEAUA CFR 2-2
STEAUA CEAHLAUL 0-1
BRASOV STEAUA 2-2

TRANSFERURI
PLECARI: COJOCARU 2 MIL DE EURO-> VIITORUL
BRATU 1 MIL DE EURO SIENA
DUMITRAS 1 MIL DE EURO TURNU SEVERIN
ROCHA 1,180 MIL DE EURO REGGINA

VENIRI
RAKITIC SHALKE 5 MIL DE EURO
DE ZEUWX LIBER DE CONTRACT
BUZBUCHI VIITORUL 200.000 EURO
CHIVU 6 MIL DE EURO DE LA INTER
MARICA 3 MIL DE EURO DE LA STUTGART
SE INCHEIE PERIOADA DE TRANSFERURI

M.L : SUNT FERICIT CA AM ADUS ACESTI JUCATORI LA ECHIPA I.AM COMVINS CU GREU DAR CONTEAZA CA AU VENIT!STEAUA SE VA SCHIMBA!

STEAUA ASTRA 0-1
VASLUI STEAUA 0-2
STEAUA IASI 0-1
DINAMO STEAUA 0-2


CAM ATAT:d

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

semifinalele cupei romaniei
Pandurii Steaua 2-1

Meciuri liga I

STEAUA OTELUL 4-0
RAPID STEAUA 1-3
PANDURII STEAUA 0-1
STEAUA VIITORU 3-1
STEAUA CHIAJNA 1-0
CFR STEAUA 0-2


Am terminat pe locu 2off golaveraju

Conferinta de presa

M.Lacatus "Imi pare rau ca golaveraju a fost de partea cfr-ului am demonstrat ca suntem mai buni ca ei chiar la ei acasa,sa se bucure de titlu ca vine Supercupa Romaniei!"

S-a incheiat sezonul:d

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

ProSport
Marius Lacatus isi prelungeste Contractul cu Steaua pe inca un an!

Supercupa Romaniei
Cfr Steaua 1-1 (4-5)

Conferinta de presa
M.L "Ne.am indeplinit un obiectiv urmeaza Titlul ,cupa romaniei si cupa uefa"

A inceput campionatul

U.Cluj steaua 1-2


Echipa cu care ma bat sa ajung in grupe

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

Am trecut de aceea echia cu scorul general de 1-0 pentru Steaua gol inscris de Naismith numai stiu de la ce echipa

Grupa din Uefa

Am batut pe barnsley cu 1-0 gol Naismith

Clasament Liga I

Da iar cfr e pe primu loc..dif e de golaveraj

Aceasta este echipa cu ,care vreau sa iau titlul ,cupa romaniei si Trofeul Europa League

Conferinta de presa dupa meciul cu Barnsley

M.L "Am facut un meci bun gazdele au avut o aparare de nepatruns,dar baietii mei au stiut sa construiasca si i-am prins cand le era lumea mai draga,cel mai greu meci din grupa va fii cu Inter,speram sa mergem in primavara europeana!Suporterii sa fie langa noi!


Cam atat pentru azi.Pareri?
Spiku is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2012, 02:53 PM   #8
Spiku
Member
 
Join Date: Dec 2012
Spiku is on a distinguished road
Default

Nu se mai uita nimeni la cariera presupun..
Spiku is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL