INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > RCIF 2004

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-2004, 08:26 PM   #1
stefan
Guest
 
Default

RCIF 1.1

Ce aduce nou

IMPORTANT

Inainte de a instala RCIF 2004 va rugam reinstalati Fifa 2004 si stergeti folderul Fifa 2004 din My DOcuments (in acest fel veti pierde salvarile si profilul vostru dar se asigura o functionare mai buna a patchului)


-patchul se instaleaza pe Windows 98, 98SE, ME, 2000, XP
-echipamentele de portar se instaleaza corect la toate echipele
-echipament arbitru scos din patch, poate fi una din cauzele iesirii din joc
-problema iesirii din joc rezolvata la majoritatea echipelor
-gulere corecte pentru echipele ce aveau gulere gresite

Mai multe informatii in urmatoarele zile.
  Reply With Quote
Old 17-04-2004, 10:01 AM   #2
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by dj_mozart@Apr 16 2004, 09:26 PM
RCIF 1.1

Ce aduce nou

IMPORTANT

Inainte de a instala RCIF 2004 va rugam reinstalati Fifa 2004 si stergeti folderul Fifa 2004 din My DOcuments (in acest fel veti pierde salvarile si profilul vostru dar se asigura o functionare mai buna a patchului)


-patchul se instaleaza pe Windows 98, 98SE, ME, 2000, XP
-echipamentele de portar se instaleaza corect la toate echipele
-echipament arbitru scos din patch, poate fi una din cauzele iesirii din joc
-problema iesirii din joc rezolvata la majoritatea echipelor
-gulere corecte pentru echipele ce aveau gulere gresite

Mai multe informatii in urmatoarele zile.
Pai...de unde il putem lua?
Sau "Mai multe informatii in urmatoarele zile" inseamna ca urmeaza sa-l puneti in cateva zile?
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 10:01 AM   #3
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Si presupun ca o sa fie mai mult un update, ca doar n-o sa puneti iara toate texturile.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 10:06 AM   #4
ovidiu
Member
 
Join Date: Nov 2003
ovidiu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by dj_mozart@Apr 16 2004, 09:26 PM
RCIF 1.1

Ce aduce nou

IMPORTANT

Inainte de a instala RCIF 2004 va rugam reinstalati Fifa 2004 si stergeti folderul Fifa 2004 din My DOcuments (in acest fel veti pierde salvarile si profilul vostru dar se asigura o functionare mai buna a patchului)


-patchul se instaleaza pe Windows 98, 98SE, ME, 2000, XP
-echipamentele de portar se instaleaza corect la toate echipele
-echipament arbitru scos din patch, poate fi una din cauzele iesirii din joc
-problema iesirii din joc rezolvata la majoritatea echipelor
-gulere corecte pentru echipele ce aveau gulere gresite

Mai multe informatii in urmatoarele zile.
"Mai multe informatii in urmatoarele zile" inseamna ca o sa-l puneti la download in cateva zile?
__________________
You will never walk alone!
ovidiu is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 10:33 AM   #5
PedroSs
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: bucuresti
PedroSs is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to PedroSs
Default

ar fi marfa
si daca reusesc sa faca ceva calumea ,iarasi merita respectu nostru
__________________
FORZA STEAUA

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
PedroSs is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 03:29 PM   #6
-Razvan-
Guest
 
Default

Vedeti ce faceti si cu numerele de la Steaua k l-a mine arata nashpa rau (daca e din vina PC-lui meu ), pls.
  Reply With Quote
Old 17-04-2004, 03:44 PM   #7
Gladiator
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cluj-Napoca
Gladiator is on a distinguished road
Send a message via MSN to Gladiator
Default

Atunci se pare ca voi astepta inca un pic ca si asa nu am apucat sa-l downloadez.
__________________
CAINE PANA LA MOARTE!
Gladiator is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 04:46 PM   #8
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Problemele intalnite de mine:

1. Am jucat cam 12 meciuri si doar doua echipe aveau echipamente de portar;
2. La echipamentul rosu al lui Dinamo, numarul de pe spate este foarte mic;
3. La echipamentul Stelei, numele jucatorilor de pe spatele tricourilor este scris foarte mare;
4. dupa meciul cu FCM Bacau, mi-a iesit in Windows.

Va felicit pentru realizarea patchului, am observat ca exista cateva echipamente care sunt calitativ mult mai bune decat cele realizate de EA Sports, pacat ca nu sunt toate echipamentele la fel. Speram ca acest update sa rezolve toate problemele existente.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 07:15 PM   #9
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

1. Din moment ce zie mai multe inf in zilele urmatoare se presuspune ca inca nu a aparut...
2. Din moment ce majoriatatea echipelor au echipamente de toata jena nu avem noi cum sa le facem mai bune
3. O sa fie tot patchul, nu va fi update
4. Numerele de la steaua sunt numere nike, dar se pare ca le vom scoate din joc
5. Erorile pe care le semnalati cu 12 sau 10 jucatori, erori in Team management sunt erori cauzate de Creation Center, si cum nu avem cum sa folosim alt editor, pentru ca nu exista altul, vom incerca sa le reducem la minim, pentru ca acest lucru nu se poate repara
6. Echipamentele de portar nu s-au instalat, ele exista pentru toate cele 18 echipe din Divizia A
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 09:41 PM   #10
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Damn. Iar am luat tzapa.
Dar in, fine singurele mele probleme pe Windows 98 au fost cu Team Management-u. Si acuma imi dau seama ca am mai avut probleme asemanatoare cu CC2004 si fara RCIF 2004. E nashpa, ca nu sti prea bine cum sa-ti spui echipa si te trezesti cu clone pe teren. Si n-ar fi rau asta, dar cand pasezi mingea unei astfel de clone, nu apare nici un fel de indicator si e super ciudat in aparare.
PS: faza cu schimbarea dbi-urilor este esentiala pe Win 98. Altfel avem nemti...
In rest, totul este OK si felicitari pentru patch.
Si totusi mns, un update din respect pentru astia care s-au chinuit sa-l scoata, n-ar merge. Si nu-i de mine, ca pentru mine merge perfect, dar s-ar putea sa fie niste ''unii'' tare nemultumiti. Daca nu stii exact cum sa-l faci (update-u), intreaba-l pe Ariel Santarelli, ca ala a modificat tot Fifa-u'. Si se stie ca e cel mai bun patch-maker din lume la Fifa. Da las' ca tu esti pe doi, fiindca ce conditi are ala si ce conditii ai tu...
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:01 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL