INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-2013, 04:06 PM   #1
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default Jucatori de la Academie

Salut Am zis sa deschid acest thread ca sa postam cele mai mari talente provenite de la academie (sau talentele de la youth team ) Cel putin eu o sa postez aproape zilnic deci sa speram ca o sa fie bine

Incep cu astia 2 pe care ii am sub comanda mea de cand aveau 15/16 ani.. I-am avut la ambele echipe de tineret ale celor de la Chelsea apoi la Reserve Team. Dupa 1 an la echipa de rezerve am zis sa-i imprumut prin ligile inferioare de Anglia si acolo au acumulat experienta Apoi am decis sa plec de la Chelsea asa ca am chemat inapoi toti jucatorii imprumutati si i-am directionat spre Schalke 04 cu care am semnat si eu ulterior.. Chris Gardyne a avut si 79 la ovr dar s-a accidentat vreo 3 saptamani si a revenit doar la meciul anterior cu Dinamo Zagreb..





Ce ziceti.. Facem pariurile acum ? Depaseste vreunul recordul de transfer detinut de Ronaldo ?
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2013, 12:09 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Eu zic sa le faci poza cand sunt la tineret, inainte sa-i aduci la echipa mare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2013, 01:13 PM   #3
Kanye
Member
 
Join Date: Jun 2011
Kanye is on a distinguished road
Default

@paulica39: De ce au cate un gol marcat la nationala fara sa fi convocati? E bug?
Kanye is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2013, 01:57 PM   #4
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Kanye View Post
@paulica39: De ce au cate un gol marcat la nationala fara sa fi convocati? E bug?
da, e bug. Chris, daca nu ma insel, are 7 selectii la nationala in timp ce la profilul lui scrie ca are 0. Am problema asta cu toti jucatorii pe care i-am luat de la academie.
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2013, 02:20 PM   #5
Kanye
Member
 
Join Date: Jun 2011
Kanye is on a distinguished road
Default

Legat de o chestie de genul asta te-am intrebat in celalalt topic, dar eu am probleme cu toti jucatorii, nu doar cu cei din Academie. Nu ai reusit sa rezolvi nimic?
Kanye is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2013, 02:16 PM   #6
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Mi-am facut o academie in Rio iar asta e primul jucator care mi-a venit.

paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2013, 09:37 AM   #7
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Din experienta voastra, unde sunt cele mai bune locatii pentru constructia unei academii? Eu m-am gandit pe continente la:
America de Sud: Rio, Buenos Aires;
America de Nord: New York
Europa: Londra/Manchester, Munchen/Berlin, Moscova, Roma si Madrid.
Asia: Coreea de Sud sau Japonia (nu sunt sigur daca merita)
Africa: Nigeria, Senegal, Africa de Sud sau Coasta de Fildes (iarasi nu sunt f sigur de eficienta).
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2013, 11:10 AM   #8
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

din acadamii ies jucatori bun din Anglia,Brazilia sau cine stie ce tari gen Zimbabwe,Congo
cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2013, 11:27 AM   #9
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Parametrii pentru generarea talentului & nivelului pentru juniori sunt setate in functie de tara, asa ca nu conteaza ca-ti ridici tabara la Rio de Janeiro sau la Recife, ca tot in Brazilia sunt ambele!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2013, 12:02 PM   #10
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

In Brazilia e cel mai misto.. in 18 luni mi-au venit 3 jucatori de 15-16 ani de ovr mai mare de 55 cu 9 stele la talent

Si in Italia e destul de ok, mai ok ca in Anglia.
paulica39 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:05 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL