INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 11-12-2008, 08:38 PM   #21
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ala e si e in joc. Este posibil totusi sa nu il gaseasca pentru ca nu a selectat si Brazilia printre tarile alese la inceputul jocului!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008, 11:11 AM   #22
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Am observat ca fiecare membru din staff are un anumit procentaj la motivation. Stie cineva cu ce ma afecteaza sau mai bine zis..cu ce afecteaza echipa de rezerve daca antrenorul echipei are la motivation 70% (precizez ca echipa de rezerve e prima in liga lor)? Exista vreo modalitate de a-i motiva, pt ca fara nici un motiv (cred) tot scade, si nu numai la el...ci la inca vreo 2 (spokesperson si lawyer).
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008, 11:33 AM   #23
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by bgd View Post
Am observat ca fiecare membru din staff are un anumit procentaj la motivation. Stie cineva cu ce ma afecteaza sau mai bine zis..cu ce afecteaza echipa de rezerve daca antrenorul echipei are la motivation 70% (precizez ca echipa de rezerve e prima in liga lor)? Exista vreo modalitate de a-i motiva, pt ca fara nici un motiv (cred) tot scade, si nu numai la el...ci la inca vreo 2 (spokesperson si lawyer).
Aia din staff sunt niste retardati, sa mor io! Am luat cel mai ciumeg marketing manager cu skill 99 de la femeia de serviciu pana la presedintele microsoft si tot degeaba. E retardat!!! Nu stie sa comande niste amarate de tricouri sa le scoatem la vanzare. Frate...vorba aia: lucrurile cele mai bune le faci cu mana ta.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008, 12:12 PM   #24
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Eu la marketing nu ma bag ca ma complic...plus ca mi-am mai facut vreo 3 magazine prin lume...si am angajat manager la toate...si lunar tot primesc intre 1 si 2 mil din vanzari, deci nu ma plang la capitolu asta.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008, 02:38 PM   #25
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Florinel1984 View Post
Aia din staff sunt niste retardati, sa mor io! Am luat cel mai ciumeg marketing manager cu skill 99 de la femeia de serviciu pana la presedintele microsoft si tot degeaba. E retardat!!! Nu stie sa comande niste amarate de tricouri sa le scoatem la vanzare. Frate...vorba aia: lucrurile cele mai bune le faci cu mana ta.
100% de acord. Ma enerveaza cel mai mult faptul ca, desi le dau sarcini de facut, le scade motivatia la 0% pana la sfarsitul unui sezon.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008, 09:48 PM   #26
qwerty
Member
 
Join Date: Dec 2008
qwerty is on a distinguished road
Default

eu joc 3-4-3(1LB,1CD,1RB,2DM,1LM,1RM,1AT,2ST)..joc cu rapid..am vreo 910 level-ul echipei.jucatori de urmarit:-stefan nijlan ST(psv)
-jerome boateng RB(hamburg)
-renan AT(paranaense)
-marco resch CM(fc cologne)
-sergio tejera AT(chelsea)
-torje RM(dinamo).sunt in sezonu 2012-13,cu level 10 la manager,am luat rapidu in 2008 8 mil valoarea clubului si 1.2 mil valoarea echipei si acum clubul valoareaza 300 de mil cu 130 valoare echipei



cum ai ajuns u in sezonu 2012-13 si esti la aceeasi echipa?sunt mai multi care zic ca sunt in nush ce an si sunt la aceeasi echipa ati rezolvat problema cu sacking? spunetimi si mie cum ati facut ca vreau sa ma joc si eu( MS
qwerty is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2008, 11:04 PM   #27
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

A cumparat jocul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008, 06:44 PM   #28
:P @ 7 0
Member
 
:P @ 7 0's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
:P @ 7 0 is on a distinguished road
Default

ash dori si eu o poza pentru razvan ochirosi (noua mea achizitie la hoffenheim) .multumesc anticipat
:P @ 7 0 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008, 07:42 PM   #29
cosstyle
Member
 
cosstyle's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
cosstyle is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by qwerty View Post
eu joc 3-4-3(1LB,1CD,1RB,2DM,1LM,1RM,1AT,2ST)..joc cu rapid..am vreo 910 level-ul echipei.jucatori de urmarit:-stefan nijlan ST(psv)
-jerome boateng RB(hamburg)
-renan AT(paranaense)
-marco resch CM(fc cologne)
-sergio tejera AT(chelsea)
-torje RM(dinamo).sunt in sezonu 2012-13,cu level 10 la manager,am luat rapidu in 2008 8 mil valoarea clubului si 1.2 mil valoarea echipei si acum clubul valoareaza 300 de mil cu 130 valoare echipei



cum ai ajuns u in sezonu 2012-13 si esti la aceeasi echipa?sunt mai multi care zic ca sunt in nush ce an si sunt la aceeasi echipa ati rezolvat problema cu sacking? spunetimi si mie cum ati facut ca vreau sa ma joc si eu( MS
am jocu original
cosstyle is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008, 09:47 PM   #30
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Quote:
Originally Posted by :P @ 7 0 View Post
ash dori si eu o poza pentru razvan ochirosi (noua mea achizitie la hoffenheim) .multumesc anticipat
uite-aici poza...e din jocul de anul trecut, nu e facuta de mine
Attached Files
File Type: zip OchirosiiRa13031989.zip (74.6 KB, 33 views)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL