INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 23-02-2004, 11:03 PM   #221
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Intadevar va fii benefica mutarea lui la steaua , aici el va invata adevaratul fotbal si isi va scimba mentalitatea de hocheist cu cea de fotbalist , lucru posibil numai la Zeita Diviziei A fc aka steaua
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2004, 01:03 AM   #222
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

liviu - si vladoiu nu dadea goluri la dinamo ?....si ai uitat cu niculescu prin et 2 dadea cu stangu in dreptu ....si cum scapa singur cu portaru si dadea in tribune ? . Si ce daca la remarcat pe marica ....rezerva de 4 mil a lu dinamo.....inter se uita la multi jucatori...si daca sunt buni ii ia pe loc. marica nu o sa fie titular nici in retur...crezi ca dinamo e mai tare decat inter ?

blue boy - poate esti nervos ca ti-au plecat jucatori....dar nu te descarca pe steaua.....rapid ti-a luat jucatori....adica giovvani & popescu....
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2004, 02:26 AM   #223
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

cata->unde din ce am zis eu reiese ca Dinamo e mai tare decat inter? nu cred. Vladoiu dadea goluri, dar nu era pe placul lui Dinu, ce sa-i faci. Marica este la fel de valoros ca si M. Niculae, ii mai trebuie ceva experienta, iar Niculescu nu mai jucase fotbal de un an, dar acum a reintrat in forma.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2004, 04:18 AM   #224
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Stai cata linistit ca nu imi vars furia pe steaua , doar ii raspundema lui totti la mici aberatii ale acestuia. Norocul meu este ca de vreo 3 ani incoace sunt indiferent cam la tot ce se intampla in jurul meu , nu ma intereseaza de malnutritie, razboi, poluare globala sau terorism , norocul meu, daca nu as avea aceasta indiferenta cred as fii daramat un perete din casa (sunt de carton) in cursul saptamanii trecute si actuale.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2004, 07:46 AM   #225
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

lool !
Vladoiu... cel mai bine a jucat dupa parerea mea la Steaua
acolo a fost apogeul carierei... !
a marcat foarte multe goluri si pot spune ca datorita lui a luat steaua campionatul !!!
la fc arges cred ca a jucat asa de sfarsit...de placere :P !

credetzi ca daca mai juca...si o facea bine in campionat cu multe goluri ... mai putea fi chemat pentru preliminarii ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2004, 04:42 PM   #226
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

da,la echipa de old-boys a Nationalei poate. Dupa meciul cu Elvetia de la WC 94 nu cred ca ar mai avut vreo sansa sa fie convocat.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2004, 11:57 PM   #227
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

vladoiu nu cred ca a fost niciodata jucator de nationala...sau poate a nimerit in perioada cea mai buna a lu raducioiu...oricum el era un jucator bun pt divizia a.

a avut si el o sansa la mondiale si a jucat 3 min
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2004, 02:22 PM   #228
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

noi deja am umplut 16 pagini si Romania inca nu a inceput preliminariile ( ma refer la meciurile din grupa )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL