INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 05-09-2003, 02:26 PM   #11
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Cred ca generalu are mici probleme <_< pt ca daca vrea sa faca golaveraj nu conteaza ca sunt mai importante meciurile directe iar din cate am observat norvegia are acest avataj <_< (1-0 , 1-1) iar danemaraca ne-a batut 5-2(ne-ar trebui un 4-0 in depalsare) deci va lasa pe voi sa trageti concluziiile
Ar trebui acuma sa testeze jucatori dar deh ..... ioradanescu
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 12:13 PM   #12
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Acum serios vorbind, avem sanse mari sa pridem barajul, dar sa ne calificam direct... Adica Bosnia sa scoata egal si cu Nor si cu Dan... e cam imposibil... Sau cum a zis Scouville sa le dam 5-2 6-3 4-0 danezilor... pt. asta chiar ca ar trebui ca Dumnezeu sa fie roman. Macar acum, daca in 94 nu a vrut...
Asa ca ...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 02:15 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

si ce are daca trimite cei mai buni jucatori, cu luxemburg nu joci periculos, cu ei te relaxezi, jucatorii vor fi de vina daca iau galben, nu iordanescu
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 08:27 PM   #14
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Frumos meci min 85 in care postez reply-u' ce pot sa spun mutu si pancu au stralucit la nationala de fapt in ultimele meciuri eu reusit sa impresioneze ... chiar si acel 5-2 cu danemarca a fost un episod gresit .. . oricum .... sper ca nu exagerez cand spun ca acuma avem sanse reale de a ne califica cel putin din prisma jocului prestat din ultimele 2 partide cu ucraina si luxemburg... Cred ca atat mutu cat si pancu chiar bratu vor fii jucatori cheie in nationala ... la fel cuplul stoican-fl dumitru poate contra vor fii si acolo niste modificari importante de viitor...
Daca vom reusi calfiicarea la euro 2004 cred ca vom avea un parcurs la fel de bun ca in 2000(a fost cea ma ibuna prestatie la nivel european a naionalei) .... poate vo mavea noroc si la trageri la sortii....
Pana una alta astept s iaprerea altora si un calduros, entuziast poate exagerat [COLOR=blue]FORZA ROMANIA [COLOR=yellow]VIIOTOAREA SFERT FINALSITA[COLOR=red]A CAMPIOANTULUI EUROPEAN 2004
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 10:31 PM   #15
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

ole ole ole ole oel ole bosnia - norvegia 1-0
daca e sa bata bosnia pe danemarca si noi lafel =lovitura de teatru romania si bosnia euro2004 (parca darkcomy anticipa un final asa fericit)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2003, 11:50 PM   #16
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Gata! A inceput sa mi se indeplineasca pronosticul! Stati asha ca urmeaza semifinala de Euro, Ch. League si cupa Uefa.
IMPERIUL CONTRAATACA!

Mutu, asta frateeeee SUPER-JUCATOR! Ce gol! Ce sut din intoarcere! Pai daca dadea tampitul ala de Danciulescu isi rupea spatele! Bravo Adi! Sa vedem cum o sa le dai danezilor.
Si da, corect, Pancu a fost impresionant in ultimele 2 meciuri (cu Mutu ma obishnuisem ). Sa traiasca Il Luce, si sa vina la nationala indiferent daca ne calificam sau nu!

Aaa, sa nu uit! Am visat scorul meciului Dan - Rom = 0-2. E bine? Sa nu uit, Bos - Dan = 2-1
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2003, 12:32 AM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

lol, ce nu a facut romania in 3 meciuri a facut bosnia in 2, a luat 6 puncte la dk si norvegia, si practic ne-a oferit calificare cand ne asteptam mai putin, acum daca baietii trateaza meciul cu danezii serios, nu vad cum ar putea sa piarda si sa piarda de asemenea locul 1, noi daca iidatem pe danezi suntem pe unu, si chiar daca danezii pat pe bosnia in octombrie, nu-i bat la socr, si noi am termina pe 1
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2003, 01:21 AM   #18
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Sorry mns, dar daca noi ii batem pe danezi, si ei ii bat pe bosniaci, ei cashtiga grupa, pt. ca in primul rand conteaza meciul direct, si cum noi am luat-o cu 5-2 la Buc, inseamna ca ar trebui sa cashtigam tot cu 5-2,sau cu 4-0 sau cu 6-3, ca sa trecem inaintea lor in cazul in care vom fi la egalitate de puncte. Altfel, barajul ne manaca! Dar mai intai de toate sa-i batem!
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2003, 11:23 AM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu stiam ca mai intai conteaza golaverajul...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2003, 05:45 PM   #20
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Ma daca noi castigam contra Danemarcei cu 2-0 cum a prezis D_Dogg (frumos pronostic sa dea Domnul sa se adevereasca) si Bosnia bate Luxemburg care nu cred ca va fi o problema o sa traga tare cu Danemarca ca daca o bat o sa ocupe locul 2 si o s amearga la baraj si noi direct la
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL