INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-2010, 02:25 PM   #201
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by DaniRot View Post
Salut.Eu cand intru in joc nu imi apare decat liga 1 si nu sunt transferurile la zi(de exemplu onicas e la steaua sau astra are vreo 16 jucatori sau la dinamo e liviu ganea).Am instalat patch-ul pe curat.v1 mi-a mers si nu inteleg de ce v2 nu imi merge.
Cand dezinstalezi Fifa, sterge folderul in care a fost jocul sa nu mai ramana nici un fisier. Cand instalezi patchul iti apare calea corecta catre folderul jocului?

Quote:
Originally Posted by DanyNesta13 View Post
Ciao Mns Bravo pentru patch,inca nu l-am instalat dar il instalez,am o intrebare are suport pentrut alte limbi de ex nu numai pentru engleza ca as vrea sa mi-l pun in italiana ca am si limba italiana pe langa cea engleza.oricum frumos Patch Bravoo la toata echipa sunteti cei mai tari si Multumim Mult pt munca depusa a meritat atat de mult asteptarile!!!!
Nu putem sa facem asta pentru ca jocul e extrem de limitat la capitolul baza de date/limba. De aceea si unele echipe din afara nu au numele complet si la pagina de transferuri sau unde spunea cineva apare un cod, nu numele.

Tot ce poti sa faci e sa schimbi intre ele fisierele eng.db si ita.db din Fifa 10/data/cmn/fe, asa in meniu limba va fi engleza, dar comentariul va ramane in italiana.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 02:34 PM   #202
Razvan1994
Member
 
Razvan1994's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Alba-Iulia
Razvan1994 is on a distinguished road
Default

mns imi poti spune si mie cum era setat Lacina Traore ca sa evolueze? El acuma fiind pe early bloomer si nascut in 80.
P.S: Ai zis ca ai uitat sa salvezi ultima data jocul cand ai corectat.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razvan1994 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 02:49 PM   #203
soareck
Member
 
soareck's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Iasi
soareck is on a distinguished road
Default

HELP PLS

pt ca am problema cu numerele , si nici patchul cinematics nu m a ajutat, am decis sa modific fonturile in cm10. am modificat toate echipele si am pus fisierul fifa.db ala din cmn l am pus acolo ( i am facut o copie) acuma cand intru in joc da don t send de ce oare?
__________________
Si daca ramuri bat in geam,
Si daca ramuri bat in geam,
Si daca ramuri bat in geam...
Eu imi bag p**a tai copacu'



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
soareck is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 02:55 PM   #204
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Razvan1994 View Post
mns imi poti spune si mie cum era setat Lacina Traore ca sa evolueze? El acuma fiind pe early bloomer si nascut in 80.
P.S: Ai zis ca ai uitat sa salvezi ultima data jocul cand ai corectat.
Ii schimbi varsta si atat.

Quote:
Originally Posted by soareck View Post
HELP PLS

pt ca am problema cu numerele , si nici patchul cinematics nu m a ajutat, am decis sa modific fonturile in cm10. am modificat toate echipele si am pus fisierul fifa.db ala din cmn l am pus acolo ( i am facut o copie) acuma cand intru in joc da don t send de ce oare?
Cum adica le-ai modificat cu CM? Nu ai de ce sa copiezi/pui undeva fisierul fifa.db.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:08 PM   #205
Rareszor
Member
 
Join Date: Apr 2010
Rareszor is on a distinguished road
Default

Felicitari pt. patch. Am observat 2 bug-uri: nu merge sa creezi un jucator care sa joace in liga 1 si Paraschiv e negru, negru rau. Are cineva aceste 2 bug-uri sau e de la fifa mea?
Rareszor is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:14 PM   #206
soareck
Member
 
soareck's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Iasi
soareck is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post



Cum adica le-ai modificat cu CM? Nu ai de ce sa copiezi/pui undeva fisierul fifa.db.
intai am facut o copie la fifa ala din data/cmn , si apoi am editat copia. dupa si l am pus in data/cmn

si acu cand sa intru in joc da don t send
__________________
Si daca ramuri bat in geam,
Si daca ramuri bat in geam,
Si daca ramuri bat in geam...
Eu imi bag p**a tai copacu'



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by soareck; 12-04-2010 at 03:20 PM.
soareck is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:21 PM   #207
skarlat
Member
 
skarlat's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
skarlat is on a distinguished road
Exclamation

Am instalat pachu pe fifa curat....si tot nu imi merge imi arata doar liga I .....am dezinstalat si sters totul din fifa ....de peste tot ....si degeaba .....cand il instalez din nou si pun pachu imi arata tot doar liga I......oare din ce cauza e acesta problema ? cine ma ajuta si pe mine ....

Last edited by skarlat; 12-04-2010 at 03:24 PM.
skarlat is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:26 PM   #208
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ai sters folderul Fifa 10 din My Documents?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:28 PM   #209
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

singura chestie care ma deranjeaza e ca andrei cristea in primul sezon la manager costa vreo 14 mil,dar o sa ii modific eu calitatile,il fac mai slab
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010, 03:30 PM   #210
skarlat
Member
 
skarlat's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
skarlat is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Ai sters folderul Fifa 10 din My Documents?

da l-am sters si de acolo .....ambsolut de peste tot unde avem fifa instalat...sau fisieri care apar in urma instalari ....si tot degeaba....nu inteleg dc nu imi arata ?
skarlat is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:28 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL