INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-2010, 08:18 PM   #521
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

cu photo scape merge sa editezi echipamentele
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2010, 03:35 AM   #522
cotoy8
Member
 
cotoy8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: In lumea mea...
cotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Ichimrobert View Post
EU L-am mutat pe ALExe pe postul lui pe care se simnte cel mai bine adica mijlocas stanga.....el poate fii si atacant dar....mij stanga...e de meserie....dar e o prb nu stiu cum sal tRec: LWM sau LM..Rwm....cum sal trec spunetimi si mie care stiti mai binee vA ROG..

MULTumesc

sonynitro stiu cum sa fac....... dar nu stiu daca sal pun LM sau LWm Sau Rwm.......
Cel mai bine l-ai face LF sau LWM.
__________________
Niciodata sa nu te cobori la nivelul prostului,cu siguranta te va invinge cu experienta lui!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cotoy8 is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2010, 08:05 PM   #523
Cosmin080
Member
 
Cosmin080's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Moreni,Dambovita
Cosmin080 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Georgica View Post
cu photo scape merge sa editezi echipamentele
Cum pot sa le editez?
Cosmin080 is offline   Reply With Quote
Old 30-04-2010, 08:30 PM   #524
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cosmin080 View Post
Cum pot sa le editez?
Indicat ar fi sa folosesti adobe photoshop.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 08:25 AM   #525
cicipan
Member
 
cicipan's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
cicipan is an unknown quantity at this point
Default

voi ce jucatori buni ati gasit de la noi, un portar sa ajunga pe la 88 ceva, ca am vazut pe cineva cu tucudean de 89 parca. tare de tot.

vreau la farul sa schimb culoarea pantalonilor deaoarece au aceeeasi culoare ca si tricoul, iar baietii le-au dat un albastru inchis, am cm 10 cm nu stiu de unde sa dau sa mi schimbe. daca ma puteati ajuta....

Last edited by cicipan; 01-05-2010 at 09:00 AM.
cicipan is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 12:48 PM   #526
Flavius88
Member
 
Join Date: Apr 2010
Flavius88 is on a distinguished road
Default

Mai am si eu o rugaminte. Sunt multi care joaca inca Fifa 2008, printre care ma numar si eu. Ma gandesc ca ar fi frumos ca si Fifa 08 sa aiba echipele clasice romanesti pe care le-ati pus in Fifa 10! As vrea sa stiu daca asta se poate realiza, pentru ca din cate stiu ele nu sunt incluse in rlsp 08 sau in vreun alt patch! In al doilea rand: exista cumva un patch pentru 08 in care atat echipele straine cat si cele romanesti sa fie cele din iarna lui 2010? Sugestie:dupa parerea mea, ceea ce ar face ca patchul sa fie complet ar fi pronuntarea numelor jucatorilor romani mai cunoscuti din Liga 1 de catre comentatori, fie ca este vorba de limba engleza sau chiar limba romana. Din cate stiu, in incercarile care au fost facute pana acum s-a pus un comentariu in limba romana dar nu prea convingator pentru ca de multe ori nu se potriveste cu jocul. ASTEPT RASPUNS!
Flavius88 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 04:49 PM   #527
matol
Member
 
matol's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Cluj-Napoca
matol is on a distinguished road
Default

Am observat ca in Be a Pro daca incepi cariera jocul merge pana la primul meci al nationalei dupa care iese (eroarea cu don't send). Am reinstalat jocul si patchul de 3 ori si de fiecare data a fost la fel, stie cineva care e problema si cum se rezolva?
matol is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 07:38 PM   #528
roach
Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Braila
roach is on a distinguished road
Default

am 3 rugaminti nu conteaza daca nu se pot indeplini:1.daca eu am rslp 2010 v2 si altcineva nu are putem juca online?
2.cineva spunea ca lucreaza la un comentariu in romana vom avea sau nu?
3. pot sa va aduc toate informatiile pentru o echipa sa o adaugati?
In rest este cel mai bun patch good job fifa romania.
roach is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 08:18 PM   #529
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cicipan View Post
voi ce jucatori buni ati gasit de la noi, un portar sa ajunga pe la 88 ceva, ca am vazut pe cineva cu tucudean de 89 parca. tare de tot.

vreau la farul sa schimb culoarea pantalonilor deaoarece au aceeeasi culoare ca si tricoul, iar baietii le-au dat un albastru inchis, am cm 10 cm nu stiu de unde sa dau sa mi schimbe. daca ma puteati ajuta....
Nu poti schimba doar culoarea shortului. Dar te asigur ca echipamentele sunt facute dupa poze din meciurile de anul acesta. Nu putem pune kituri mai multe ca sa le schimbati dupa cum si le schimba ei in realitate ca nu ne permite jocul.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2010, 10:29 PM   #530
Alex9595
Member
 
Join Date: Mar 2010
Alex9595 is on a distinguished road
Default Pacat ca mai sunt probleme .Si va fi un comentariu in romana???

Pacat ca mai sunt probleme .Si va fi un comentariu in romana???
Alex9595 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:31 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL