INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 01-12-2012, 01:20 PM   #551
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by NeymarkRm View Post
Mersi

Ma gandesc ca poate sa fie din cauza ca, atunci cand am facut si Liga 2 cu Rezerve am modificat in Calendar, ca meciurile din Liga 1 sa se joace Duminica si cele din Liga 2 sa se joace Sambata, dar nu sunt sigur ca de asta imi iese din joc, pentru ca meciurile Nationale se joaca la mijlocul saptamanii si nu vad legatura...

Daca tie nu-ti face asa, o sa pun meciurile Sambata (Liga 1) si Vineri (Liga 2) asa cum erau de la Patchul tau si o sa simulez si eu pana in data aia sa vedem daca imi iese
am simulat pana pe 19 august 2008 dupa care am inceput sa joc normal jocul sa vad cum se comporta si daca trece de ziua de 20 august unde ai spus ca iese si nu am nicio pb, chiar am jucat 3 etape in Premier League dupa acea data si merge bine. Ai umblat la calendar sau ai facut ceva de iti iese.

Trage de pe site din nou patchul si nu mai modifica nimic daca vrei sa poti juca fara pb
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012, 02:47 PM   #552
NeymarkRm
Member
 
NeymarkRm's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
NeymarkRm is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RabeSandraTan@ View Post
am simulat pana pe 19 august 2008 dupa care am inceput sa joc normal jocul sa vad cum se comporta si daca trece de ziua de 20 august unde ai spus ca iese si nu am nicio pb, chiar am jucat 3 etape in Premier League dupa acea data si merge bine. Ai umblat la calendar sau ai facut ceva de iti iese.

Trage de pe site din nou patchul si nu mai modifica nimic daca vrei sa poti juca fara pb
O sa simulez si eu azi fara modificarea Calendarului sa vad daca merge...

EDIT : Merge acum, cred ca din cauza, ca modificasem sa se joace meciurile din Liga 1 Duminica si cele din Liga 2 Sambata

Acum as vrea sa ma ajute cineva... Am facut 3 Ligi in Romania (Liga 1, Liga 2 Seria 1 si 2, Liga 3 Seria 1 si 2), in Liga 2 am pus echipe normale iar in Liga 3 am pus Rezervele, acum problema sta in felul urmator... Echipele din Liga 2 Seria 1 si 2 nu promoveaza in Liga 1, iar cele din Liga 1 nu retrogradeaza de ce?

Last edited by NeymarkRm; 01-12-2012 at 07:24 PM.
NeymarkRm is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012, 11:25 PM   #553
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pentru ca n-ai setat in editor. Si daca in Liga 3 sunt doar rezerve, o sa-ti crape jocul la finalul sezonului cand face trecerea in urmatorul sezon. Intr-o liga de rezerve ai nevoie neaparat macar de 1 echipa normala si sa nu existe promovare/retrogradare din acea liga in alta liga!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012, 09:06 PM   #554
NeymarkRm
Member
 
NeymarkRm's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
NeymarkRm is on a distinguished road
Default

Nu stiam ca trb neaparat si una normala... Oricum pusesem sa promoveze 2 echipe din Liga 2 Seria 1 si 2 echipe din Liga 2 Seria 2, iar cele din Liga 3 Seria 1 si 2 (rezervele) nu am pus sa promoveze, si in Liga 1 am pus sa retrogradeze 4...


Ideea e ca vreau sa promoveze doar echipele din Liga 2 in Liga 1 atat, iar cele din Liga 3 (rezervele sa ramana acolo), am pus sa promoveze din Liga 2 in Liga 1 si nu merge

Last edited by NeymarkRm; 02-12-2012 at 09:10 PM.
NeymarkRm is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 09:12 AM   #555
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ataseaza aici fisierul country39.sav si voi incerca sa te ajut!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 12:27 PM   #556
NeymarkRm
Member
 
NeymarkRm's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
NeymarkRm is on a distinguished road
Default

Am rezolvat... Nu stiam ca trb sa pun si acolo (vezi in poza)

Sper ca nu te-am deranjat...
Attached Images
File Type: jpg f?r? titlu.JPG (210.9 KB, 29 views)

Last edited by NeymarkRm; 03-12-2012 at 01:49 PM.
NeymarkRm is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 08:41 PM   #557
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Bun. Asa te inveti sa umbli cu editorul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 10:48 PM   #558
NeymarkRm
Member
 
NeymarkRm's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
NeymarkRm is on a distinguished road
Default

Da... e bine sa faci si singur chiar daca nu stii... Strici si repari
NeymarkRm is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2012, 10:09 AM   #559
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Corect, dar ai grija sa ai mereu un back-up la dispozitie format din directoarele database + script!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2012, 06:28 PM   #560
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Echipamente complete pt.Olanda 2012-2013,prima liga:
Kits Holland Eredivisie 2012-2013.rar
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL